CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: Straya

Datin Seri Nur Shahida Failkan Penceraian? Datuk Aliff Syukri Kata 'No Komen'

Ke dia balik jenguk anak jer..

Naatasha replied at 4-5-2020 05:42 PM
Dah tengok dah. I ingt sejenis kurma, rupa nya majun ye?

bentuk macam majun... tp sedap

budakpink replied at 7-5-2020 12:19 AM
Ko p tengok igs datin yg lates baru sat tadi die promot mask raudah. boleh dgr suara alip syukri ...

Mane ke mau toklip nak bercerai dgn tinshid... Manyak lugi ooo... Mau reta dia separuh dpt ke tinshid.. Menageh tgk koleksi LV kena jual nnt..lagipon hrp ler tinshid bg syarat kat suami dia tu kalu nak baik balik smp.bila2 no more wat video bodo tuk viral lagi kot? Tgk la skrg xde ceta bo do dah kan? Ntah meols pon mmg x folo toklip. x tau apakehei jd kat ig dia..

kan aku dah ckp. drama je laki bini ni.....mmg dah merancang sama2 benak nk hype isu cerai. alih2 bersatu kembali. propa laki bini

Boleh gi mam la family ni

hady_vit replied at 8-5-2020 04:49 PM
kan aku dah ckp. drama je laki bini ni.....mmg dah merancang sama2 benak nk hype isu cerai. alih2 be ...

Kan..dah 2 kali kot aku bekup tinshit last2 die baik gak ngn alip haha

Follow Us
budakpink replied at 7-5-2020 07:04 AM
Maknya si alip tu yg kite leh tengok pangai sebenar kan.. Mcm dah x sabaq2 nk bermusuh ngn menan ...

Kesudahnya... eemm... insaf jua akhirnya tok lip.. aku rasa mngkin salah satunya sbb datin ni sabar n doa byk2 la kut kan spjg tempoh diorg berpisah katil ni.

Pd y berharap derg bercerai, kita renung2 la pd diri sendiri. Kut la nnt kena kat kita cmne la nnt. Mmg la diorg tu harta x habis 7 keturunan. Tp mental n emosi anak2 diorg tu mesti destruct habis. Satu msia tahu kisah mak ayah diorg. Balik sekolah nnt mesti kena ejek dgn kwn2. Zmn skrg bdak2 lagi snang tahu cerita2 cmni.

Klu korg tgk y latest post tok lip kat ig tu. Nmpk la kesalnya. Tp blum tahu lg tu pnjg mana dia mnyesal. Maklumlah kwn ponen dia blum smpai seru lagi nak cucuk dia. Byknya staf2 dia je y blah tggalkan dia.

Laki boleh musnah dgn sbb seorg wanita. Tp wanita boleh bangkit walaupun tanpa seorg lelaki. Ahaa.. tgok la citer life of a married woman tu bbyk.. semoga jd pngajaran. Mmg masa nak dkt2 diorg nak berbaik2 tu aku mmg da agak dato ni mcm ada nada2 nak balik rumah kat KD tu. Lagi2 masa cari pembantu. Tp kita ni mampu perati je bkn boleh halang pun diorg nak bersatu. Cuma spjg masa dato kat luar tu aku terpikir dia ni klu xde iman mahu juga buat skandal kat luar nasib time tu tgh pkp. Haha.. adoii.. klu x mmg laju je datin naik court. Bagus jugak dato ni kdg2 walaupun y sengalnya bnyk..

Terbebel pjg lagi. Tp aku mmg suka buat ulasan citer diorg ni. Sapa suh tyg kat soc media byk2 kan..

Confirm dah berbaik guys. Tgk post ig baru si belut. Apa2 pun elok jugak la diorang berbaik. Bulan2 pose ni kan

Sorry to say, belut tu tak akan dapat hidup happy sepenuhnya tanpa isteri dan anak2.

Dia tak boleh tak di kelilingi anak2 dan bini. Bersama duduk dengan mak tak sama bahagianya.

Harap dia dah sedar tak terlalu hadap media social sampai cubit anak angkat untuk dapat view.

Aku bukan nak harap dieorg ni bcerai berai sgt pun.tapi aku meluat dgn alip je..meluat care die layan anak die time live.care die layan bini die time live.mcm memaksa sgt..aku dah agak pun alip tu mane mampu nk hidup tanpe bini die.sape je leh acep pangai hazab die.mak die lom tntu leh terima.sehari dua hari layan pangai die bole la..tapi lembut la juga erk hati tinshid ni..acep juga laki..harap2 berubah la kau alip.jgn nk mengarut sgt.time abah die meninggal pun mcm nk berubah tapi balik semula pangai hazab die..so skrg ank menantu dah berbaik tapi bonda hutan x nyempat2 nk kutuk2 menantu.skrg mesti malu nk bdepan kan..tserlah pangai mak metua yg sebenar..bukan nk memulihkan keadaan tapi keruhkn lg hubungan...

Setiap tahun kne prank rumah tangga xbahagia xtkut ke betul3 jd nt? Huhuhu

This post contains more resources

You have to Login for download or view attachment(s). No Account? Register

x

Sebijik spekuan forummer tinshit uturn jua akhirnya..haritu macam dah nekad sangat.. aduila... Malas nak carutz, sempena ramadon ni aku doakansemoga bahagia la  tinshit dgn si ponen sekuri ni..esok2 dia bergelek dengan sajat lagi atau gi cubit mina lagi bolehlah failkan cerai lagi ya tinn...

Pompuan mmg selalu bodoh dalam cinta

hady_vit replied at 8-5-2020 04:49 PM
kan aku dah ckp. drama je laki bini ni.....mmg dah merancang sama2 benak nk hype isu cerai. alih2 be ...

Kalau dah sampai pegi pejabat agama urusan cerai drama ke tu? Baguslah dah berbaik demi anak2. Semoga terus insaf. ..ada jer lg iblis2 yg menggoda suruh buat lagu la bagai...jgn buat hal lagi...tak kuat iman melungkup jadinya.

Double posting

Hahaha kan dh cakap...
Siap keluar lagu raya lagi ....
Dramaking...
Kejap je perangai.matang he tu.. tunggu je

budakpink replied at 9-5-2020 12:29 AM
Aku bukan nak harap dieorg ni bcerai berai sgt pun.tapi aku meluat dgn alip je..meluat care die laya ...

Kann. Tu yg tiba2 keluar statement kami masih baik. Jgn lagakan kami. Pdhl kat komen ig dia sblm ni,kemain lg eh nak tunjuk perangai mentua puaka dia tu.

Jemahjemah replied at 9-5-2020 10:23 AM
Kann. Tu yg tiba2 keluar statement kami masih baik. Jgn lagakan kami. Pdhl kat komen ig dia sblm n ...

Siapa yg nak tunjuk perangai mentua puaka? Liplut ke? Mentua dia org baik2.

rosannazmia replied at 8-5-2020 11:38 AM
Mane ke mau toklip nak bercerai dgn tinshid... Manyak lugi ooo... Mau reta dia separuh dpt ke tins ...

tu mask bocor tu,another level bodohnye

budakpink replied at 9-5-2020 12:29 AM
Aku bukan nak harap dieorg ni bcerai berai sgt pun.tapi aku meluat dgn alip je..meluat care die laya ...

betul tu pink...kita bosan dengan perangai si alip ni je...tak behave mcm org business dah gayanya...terkinja2 mcm takde keluarga...akak rasa salah satu cara jauhi abam jat tu..tapi tak tau la berapa lama dia boleh lari dari bamjat...dah la bamjat jiran dekat...sat lagi bamjat putus dgn bf lebanon tu dicari balik si alip ni terkinja2 semula ikut perangai abamjat...harap2 kali ni alip betul2 berubah la walaupun payah betul nak yakin dia istiqomah utk berubah...hidup dah biasa dengan socmed...utk few days ni tak nampak dia beriya kat socmed...harap bertahan la...fokus je business dgn family tu kan bagus kan..

Propaaaaa
Almost everyear alip n shid canang hal rumahtangga di medsoc
End up baik balik
Bad publicity is still a publicity right? Demi kelangsungan nak hidup mewah