CARI Infonet

 Forgot password?
 Register

ADVERTISEMENT

Author: Fly_over

Sampai Mahu Ambil Nyawa Sendiri, Mina Dedah 10 Tahun Dibuli Jimin Semasa Aktif D

[Copy link]
Post time 6-7-2020 11:19 AM From the mobile phone | Show all posts
Fly_over replied at 6-7-2020 08:17 AM
kt pesbuk org ckp ingat kan kes jemin

Tau xpe
Iols ingat mina tu maid jemin.
Jemin buli dia..hahaha
Reply

Use magic Report


ADVERTISEMENT


Post time 6-7-2020 11:20 AM From the mobile phone | Show all posts
chaos_sweetly replied at 6-7-2020 08:15 AM
Aah...Sama la.

Sian jemin..tersedak..ahahahhhh
Reply

Use magic Report

 Author| Post time 6-7-2020 11:22 AM From the mobile phone | Show all posts
shernazz replied at 6-7-2020 11:19 AM
Tau xpe
Iols ingat mina tu maid jemin.
Jemin buli dia..hahaha

ahahhahaha
Reply

Use magic Report

Post time 6-7-2020 11:25 AM | Show all posts
kesian mina ni.  ada satu event tu, fansigning ke, nak masuk tu kene bayar hokkay.  tetiba fans tu cakap ape ntah kt mina, nampak la mina ni sgt upset





cam bodo je haters tu sanggup bayar tu. sasaeng kt korea ni kalau obses mmg obses sungguh la
Reply

Use magic Report

Post time 6-7-2020 11:42 AM | Show all posts
pastu bapak meninggal pun sasaeng sana salahkan mina ni sbb mina amek cuti, masa tu diorg tgh promote lagu baru so mina ni cuti.  pastu choa, ahli paling top dlm aoa tu plak tetiba umum undur diri. alasan yg die kasik sbb depression. 2 thn gak la sheols menyepikan diri lepas kuar dr AOA tu

Reply

Use magic Report

Post time 6-7-2020 12:22 PM From the mobile phone | Show all posts
Fly_over replied at 6-7-2020 12:32 AM
leps jimin mtk maaf kt ig dia tula dia tinggalkan group. artis dgn politician korea mcm xtahan kne ...

Theyols kecam sampai boikot terus..kerja tak boleh, kena ignore, kawan lari, caci siap seumur hidup.. Habis kena korek.. Last2 bunuh diri lah senang tak payah hadap semua tu.
Reply

Use magic Report

Follow Us
Post time 6-7-2020 12:36 PM | Show all posts
bodoh punya jemin dah lah semburit. tetiba nak buli kpoper lain. muka dah lah operate renovate xsiap wiring. muka plastic. kasihan mina. mina dh lah cantik. sabar ye mina. kami army kpop akan pastikan jemin terima balasan di cariforum
Reply

Use magic Report

Post time 6-7-2020 02:35 PM | Show all posts
sne kes buli dlm groupbyk gakkan.. tp kesianla ayah mati xbg member tu blk. suruh senyum bagai sedihnya
Reply

Use magic Report


ADVERTISEMENT


 Author| Post time 6-7-2020 02:50 PM From the mobile phone | Show all posts
annehuda replied at 6-7-2020 11:42 AM
pastu bapak meninggal pun sasaeng sana salahkan mina ni sbb mina amek cuti, masa tu diorg tgh promot ...

kenapa kena ada leader chuols? kan ada manager, agensi. leader pulak mcm hansap
Reply

Use magic Report

 Author| Post time 6-7-2020 02:51 PM From the mobile phone | Show all posts
nazzse replied at 6-7-2020 12:22 PM
Theyols kecam sampai boikot terus..kerja tak boleh, kena ignore, kawan lari, caci siap seumur hidu ...

tula. silap2 kang jimin yg mati dulu
Reply

Use magic Report

Post time 6-7-2020 09:28 PM From the mobile phone | Show all posts
Sejak choa keluar i dah tak follow aoa sangat..jimin tu memang ada vibe bad bishh pon,rengsa je dengar dia rap dengan suara chipmunk sheolls tu.baguslah she keluar tapi rasanya besar kemungkinan group ni bakalan disband sebab reputasi dah buruk..
Reply

Use magic Report

Post time 6-7-2020 10:36 PM From the mobile phone | Show all posts
Masa bapak mina kena kanser n meninggal tu rupanya time tu gak die tgh berlakon drama modern farmer. Antara kdrama paling lucu yg pernah ada..mina mmg lawa n pandai berlakon dlm drama tu x sangka time tu la die kena buli teruk ngan bapa nazak lagi..kena tgk balik cite tu la
Reply

Use magic Report

Post time 6-7-2020 11:05 PM From the mobile phone | Show all posts
Girl group yang so-so jer populariti memang xkan tahan lama lagi-lagi kalau ada kes buli, scandals gitu.
Reply

Use magic Report

Post time 7-7-2020 02:57 PM | Show all posts
Mereka ni kadang famous pun bukan sebab presrasi bagus lagu record meletup2 pun lebih kepada gossip banyak drama akhirnya berkubur.  Banyak yang akhirnya masuk bidang lakunan atau mc pulak lepas tak berjaya dalam nyanyian.
Reply

Use magic Report

Post time 7-7-2020 04:21 PM | Show all posts
wahhhh hot tea.. Aku percaya ja apa yang mina tu cakap.. Walaupun dalam AOA tu aku cuma kenal Seolhyun & Jimin ja, tapi si Jimin tu memang nampak macam pembuli.. Jenis kasar2 & self centered..
Reply

Use magic Report

Post time 7-7-2020 06:41 PM From the mobile phone | Show all posts
Cisss..ingat cerita jemin semburit.
Reply

Use magic Report


ADVERTISEMENT


Post time 7-7-2020 08:23 PM | Show all posts
Edited by nadie90 at 7-7-2020 12:27 PM

Ad pun forummer bukak thread psl AOA...1 thing yg bgus Mina ni buka crita psl kna buli slm 10 TAHUN tu....klu x org xambil kisah lps tu tkut nt p bunuh diri plak....wlpun dia ni hampir nak bunuh diri tp nasib baik x....dia masih fikir psl mak dia yg dok ad lg.....

Ceq xfollow sgt AOA tp ceq ska lagu depa tjuk Like a Cat....ceq ad pnh bca kt Koreaboo brp thn sudah  psl org dlm industri hiburan buka crita ad 1 girl group ad mslh buli la mcm tu....tp xtau siapa....mgkin AOA la kot yg dia mksudkan.....kna cri blik artikel tu....
Reply

Use magic Report

Post time 9-7-2020 02:04 AM | Show all posts
cikpah27 replied at 7-7-2020 04:21 PM
wahhhh hot tea.. Aku percaya ja apa yang mina tu cakap.. Walaupun dalam AOA tu aku cuma kenal Seolhy ...

teringat pula Queendom episod yg jimin ni ada bahagian solo mcm konsert sendiri pulak.

kat situ dh nampak ciri ego self centered.
Reply

Use magic Report

Post time 9-7-2020 08:30 PM From the mobile phone | Show all posts
Seolhyun tu pun kene lahar sekali, dia kan rapat dgn jimin ni siap buat tattoo sesama
Yg x bole blah tu, jimin ni siap bwk laki masuk dorm..ayooo teruk giler
Nasib baik Choa dh kluar awl2. AOA ni kira dh boleh disband jelah
Reply

Use magic Report

Post time 9-7-2020 11:52 PM From the mobile phone | Show all posts
Tweety_Senrose replied at 6-7-2020 07:07 AM
Aku tak minat AOA tapi memang bodoh lah si Jimin tu sebagai leader tapi seksa mental member dia samp ...

Kasi lah link
Reply

Use magic Report

You have to log in before you can reply Login | Register

Points Rules

 

ADVERTISEMENT


Forum Hot Topic

 

ADVERTISEMENT


 


ADVERTISEMENT
Follow Us

ADVERTISEMENT


Mobile|Archiver|Mobile*default|About Us|CARI Infonet

3-5-2024 02:52 AM GMT+8 , Processed in 0.447118 second(s), 42 queries .

Powered by Discuz! X3.4

Copyright © 2001-2021, Tencent Cloud.

Quick Reply To Top Return to the list