CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: CARI-MRO

Ibu Anjur Parti, Raikan Anak Transgender Usia Enam Tahun

zuuu replied at 15-7-2020 04:00 PM
Kt kawasan aq ni pon ada family yg camni gak,nk anak laki tapi dpt anak pompuan dilayan cam anak lak ...

Kat sini plak ex classmate iol bgithu kkak bliau nak ank llki, tiba2 dpt anak prmpuan, culture shock gitu. Hbis ank prmpuan d pkaikn bju askar yg d beli awal kengkonon psl msa ultrasound nmpk bntuk ank llaki. Dh lma crita ni tpi iol msih ingt lgi.

gideoncross replied at 15-7-2020 09:59 PM
Demon Lucifer mmg muka llaki tpi bdn ada breasts, so far ada ummah Kokesen prnh bgithu yg being a  ...

Oo make sense

capiloton replied at 15-7-2020 04:29 PM
nanti jadi macam sepupu aku la nanti.
masa kecik parents dia tak tegas, biar jer.
sekarang dah j ...

Iol boyish dri dlu tpi x lah smpai camni, ni dh lvl teruk dh.

uori replied at 15-7-2020 12:30 PM
pakcik aku dulu nenek aku cite suka curi2 makan rumput dan tanah. pantang leka, dia curi2 makan tana ...

Bahenol ko ngekk.. Gelek terbahak bahak aku

Ni dia demon tu.

This post contains more resources

You have to Login for download or view attachment(s). No Account? Register

x

Acikgomen replied at 15-7-2020 07:44 PM
Acik juai

Amboiii... nyempat

Follow Us
zuuu replied at 15-7-2020 04:00 PM
Kt kawasan aq ni pon ada family yg camni gak,nk anak laki tapi dpt anak pompuan dilayan cam anak lak ...

sepupu sy pun sama tp dari segi pakaian je la. Masa 4 tahun siap ikut ayahnya ke surau. pakai kopiah lagi. tp setakat tu je la.

Sekarang nih perlu ke pakai gaun, tukar nama kpd feminin dan panjangkan rambut menyerupai perempuan? Kerat penis dan ambik hormon?
Katanya di Barat aktivist2 pro-transgender are trying to erase biological female sex. Takda lg jantina perempuan, perkataan woman, girl, mother etc. Gigeh menjaga hati kaum lelaki yg tukar jantina nih, agar tidak tersisih. Kaum wanita ori kalau boleh nak dipanggil person who menstruate adja. Perempuan asli ni jugak dipaksa utk support gerakan mereka, wpun terang2an bertunjangkan misogynistic - kalau tidak, ko akan dicop transphobia ya. Bukan setakat support, siap soh protect sekali. Motip soh org pompuan lindung org jantan azali yg berpuluh kali lebih kuat drpd kita?

Kenapa ai kata misogynistic? Gerakan pro trans nih buli org pompuan termasuk ugutan berbentuk ganas, siap nak rogol dan sumbat mulut wanita2 pengkritik nih dgn penis dia org yg belum dikerat. Kutuk2 rupa vagina tp dlm masa yg sama sanggup pulak mutilate batang ko utk menyerupai 'open wound' yg berbau ikan itu. Salah sorg aktivis pernah cakap little girls are kinky dan nak pakai mana2 tandas lelaki atau pompuan ikut mood dia.

Dia ni la

btw kaum wanita sekalian, korang nak ke terima jantan nih jd ahli sisterhood korang?

Konsep ai Live and let live gitu. Nak perjuangkan hak trans silakan. Go ahead and make your own safe & happy space. tp kalau kau cuba melenyapkan hak dan ceroboh space selamat kaum wanita dan kanak2 perempuan, maaflah ai takbleh nak bersangka baik. Tak payah babitkan pompuan asli dlm perjuangan korang. Ai tak nampak pun trans female to male memaksa lelaki asli terima dia org. semoga fahaman pro-trans brand Barat tak meresap ke sini.

gideoncross replied at 15-7-2020 10:01 PM
Klau stop hormon llki pun nnti ada gak sdikit sbnyk bntuk tu akn ada bntuk llaki.

At least lawa la mcm riz ulala...
Xjd mcm sajat, operate filler sume rupe jantan jugak..

dani-rox replied at 15-7-2020 10:37 PM
Sekarang nih perlu ke pakai gaun, tukar nama kpd feminin dan panjangkan rambut menyerupai perempuan? ...

inila yg puak2 tu duk perjuangkan skrg kan? Dah ada bunga2 dah, siap nk bagi kongsi toilet aritu. Sbb tu aku pantang betul dgn depa. Tak cukup dgn yg jantan tulen duk buli pompuan ori, skrg yg "pompuan jadian" plak nk rampas hak pompuan ori. Apa yg akan tinggal kat pompuan ori? So moh la sama2 kita perjuangkan hak kita. Jgn sampai kita kena mengalah lagik dgn kaum jantan ni

pakcik aku dulu nenek aku cite suka curi2 makan rumput dan tanah. pantang leka, dia curi2 makan tana ...

Hahahahahaha

Skrg ni ramai je yg makan dedaunan hijau terutama yg berdiet acah2 tak mkn nasi siang malam la kunyah salad bagai.

Jadah iklan..

This post contains more resources

You have to Login for download or view attachment(s). No Account? Register

x

Innrukia replied at 15-7-2020 10:43 PM
inila yg puak2 tu duk perjuangkan skrg kan? Dah ada bunga2 dah, siap nk bagi kongsi toilet aritu.  ...

Kan? Dia org tengok pompuan ni lemah, tambahan pula ada yg sanggup jd kaki bekap lelaki transformer nih, tu yg naik kepala. Berkurun kaum wanita berjuang utk hak sendiri tetiba pompuan jadian terus masuk dan expect kita tunduk dan terima dia org pulak. Jom sis Inn, kita sama2 perjuangkan hak kaum wanita kita drpd terus tindas oleh lelaki, yg sekarang dlm pelbagai bentuk. Transphobia pun, transphobia la. Kesaahh

kalau dibiarkan.. time2 ni, pakcik ko mesti neves. x lama lagi raya haji

dani-rox replied at 15-7-2020 10:37 PM
Sekarang nih perlu ke pakai gaun, tukar nama kpd feminin dan panjangkan rambut menyerupai perempuan? ...

euwww nya mamat ni.. berbulu bulu cmtu... leluhur kari ka? tapi pro trans mmg sengaja nk dibawa masuk melesia.. tgk la spokeperson trans kat melesia tu, nisha ka apa nama dia.. konon libertard la kalau kita boleh accept depa.. i dont have any problem depa nak pakai bikini ka apa, tapi leave us alone with our principles.. dont force us into it.. sama la geng vegan ala2 hippies tu.. smpai ketiak pun tak bercukur, bau hapak sbb natural.. jadahnya.. geng ini pun penyokong trans2 jugak..  

gideoncross replied at 15-7-2020 09:53 PM
Brkemungkinn bsar camtu sbb skrg ni kat US klau siapa2 yg brani come out from the closet mmg d san ...

tulah kan Bruce Jenner yang Olympian tu pun habis dikembiri sampai jadi woman of the year. barulah stunning and brave

gideoncross replied at 15-7-2020 09:57 PM
Dh mcm anime Ansatsu Kyoushitsu, mak Nagisa x dpt trima knyataan yg Nagisa tu llki, d pksa Nagisa  ...

disanjung sbb berani melawan fitrah kejadian, dia boleh bedah tukar jantina tapi organ peranakan tu yg menentukan seseorg tu wanita,
sbb tu wanita yg mandul amat terasa hati bab kewanitaan...

hahahaha terbahak besar aku baca komen ko ni

Aku tak jd sedih hari ni.. bila baca nii

capiloton replied at 15-7-2020 04:18 PM
hahaha.
sebut pasal ni, dekat norway sana ada horse girl.
mmg kagum la tengok,

Ya ampun. Aku umuq 4-5 tahun dulu suka main mcm ni, perasan diri aku pony sambil kejar adik2. Sib baik tak membesar jadi lagu ni.