CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: eRiKa

hina sangat ke jadi perempuan geMuk?

Close [Copy link]
ala org gemuk pn menarik ape... kdg2 dowg lg nmpk menonjol dr org yg kurus keding....
jgn la kurus sgt, nti muka cpt nmpk tua sbb nmpk tulang je...
cuma jgn gemuk sgt je, kalo kategori chubby tu agk comey je la.. muka pn nmpk awet muda...
btl... sy xtipu..sye sllu je usyar...

gemuk tu bukan kecacatan. yang nak rasa rendah diri tu buat ape? kekadang orang gemuk ni sensitip lelebih. sket2 sentap. padahal yang buat awak jadi gemuk tu siape? orang lainke? mulut awak sendiri yang gatal makan takmo jaga pastu sensitip lebih2. aku pun dulu time gemuk takde hal pun orang panggil aku gemuk. siap kena gelak ngn mak aku kekadang kereta terhentak dengan bumper jalan mesti mak aku cakap salah aku. aku gelak je takde hal sebab memang benda betul kot. la ni badan dah tak gemuk tapi cam rindu je zaman gemuk dulu. lebih2 kalau time main bola sebab biasenye boleh main body contact sampai meber tersungkur.

kesimpulannye gemuk itu bukan satu kecacatan sehingga anda perlu rasa rendah diri kuat sentap bagai. kalau taknak gemuk jangan makan bebanyak, pi diet, pi buat pembedahan sedut lemak, pi bersukan hari2. takde istilah takleh nak turunkan berat badan. kalau nak memang boleh cuma lambat dengan cepat je. tu la lenkali makan tu kawal jangan sedap mulut je macam aku dulu2.haha

org gmuk sngat comEi... teringin nak jd gemok gak,

mak iols gemuk..gerammmm suka cubit2 lengan dia
kengkadang kene marah
sori macam OT jah

aku bkn tak suka pompuan gemuk ni, cuma sometimes tgk dorang makan penuh plate, rasa cam isk isk isk
hina jauh sekali la tak terlintas dihati. bagi aku pompuan jaga la penampilan sket. ..

awinpj posted on 2-2-2013 02:58 PM
X kisahla gemuk pun janji org sayang. Aku tgk ramai married women bulat2 tp husband dia org sayang j ...

memang la nampak hubby syg wifey tapi jauh di hati hubby for sure nak yg sexy , x gemuk gedempol.

Follow Us