CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: qqOfficial

siapa top 5 Penyampai Radio (radio melayu) paling annoying pilihan chuols dewasa

ak tak suka cikpiah, bingit lepastu suka menyanyi acah2 perasan suara dia sedap. lepastu kalau ada org komen negative kat IG dia, nanti ia buat la statement balasan kat radio mintak sokongan pemenat2 dia

aku rindu kak prema radio KL...baik je lyn caller. suara dia mmg sedap jd dj...sporting sgt

somaki replied at 10-8-2020 07:18 PM
Iols paling love ajak jadi deejay di pagi Suria skang. Lawak bersahaja pastu ada unsur nasihat. Ajak ...

kann..aku suka ajak gak, x hover. klu lawak pn x mnyakitkan hati

YomiuriLandMae replied at 10-8-2020 07:29 PM
radio segmen yg iols layan suria petang dgn suria cinta je.. time yg lain2 tu iols bukak lagu2 dlm p ...

aku perasan skrg suria dh reschedule lagu2 dorang balik....dh byk lagu2 lama campur lagu2 baru. dah bole dengar lagu2 indo band dolu2

Denco replied at 11-8-2020 08:54 AM
bila nk mereput johara ni eh???? kena kecam bertalu2 pun pengurusan buat bodoh je... aku mmg tak l ...

Yg pelik tu kadang2 dj dah best gi tamatkan contract.. Pastu yg syok sendiri tu disimpan je walaupun rasa nak hempuk je radio bila dengar segmen diorang

lasagna replied at 11-8-2020 08:43 AM
tu lah xtau mana Krill skrg, dlu last prnh dgr dia kat stesen Ikim stesen islamic tu kejap.
skrg  ...

Sekarang dia wat channel dia sendiri.. Selalu dia on air kat ig je... Tapi la ni mcm dah lama xnampak dia update kat ig.. Maybe xde sambutan kot

Follow Us
Denco replied at 11-8-2020 08:57 AM
xde ke stesen radio nak panggil balik dj2 lejen ni eh.. kril, adi fasla, sy, kak engku (wp bingit  ...

Kebanyakan dyorang ni management tamatkan kontrak pasal nak bagi laluan kat dj2 hauk ni laa.. Alasan sebab ramai follower so leh naikkan rating radio.. Hanjeng sangat.. Sebab masa hari last trio pagi sinar tu ade macam diorang luahkan perasaan.. Bunyi mcm kecewa la.. Pelik betul stesen radio kat malaysia ni.. Time org suka segmen tu dan rating tinggi ttibe tukar orang.. Pufffttttt

jijilaaa replied at 11-8-2020 08:58 AM
ak tak suka cikpiah, bingit lepastu suka menyanyi acah2 perasan suara dia sedap. lepastu kalau ada o ...

Dulu layan gak cikpiah ni zaman dia kat sinar dlu ngan dj nama zaidi zainal tu... Lepas tu macam annoying giler lak perangai bila dah tukar stesen ni.. Sorry.. Dah tak minat la ko piah

Denco replied at 11-8-2020 09:02 AM
aku rindu kak prema radio KL...baik je lyn caller. suara dia mmg sedap jd dj...sporting sgt

Haaa.. Prema ni laa yg team kool panggil hari tu interview.. Last2 kena basuh ngan prema.. Terus xberkutik masing2... Hahahaha

kakyungpilah85 replied at 11-8-2020 09:11 AM
Kebanyakan dyorang ni management tamatkan kontrak pasal nak bagi laluan kat dj2 hauk ni laa.. Alas ...

tu sbb aku ban terus sinar ni wp aku suka lagu2 dorang. tp lagu2 dorang pn kdg asikkk itu je. pemalas nk study lagu2 baru & lama
paling kemuncak bila adi & sy kena buang...mmg mampos la ko sana sinar. dh kena balun dlm IG org mnyampah dgn elizad tu pn elok je dia ada smpai skrg

kakyungpilah85 replied at 11-8-2020 09:11 AM
Kebanyakan dyorang ni management tamatkan kontrak pasal nak bagi laluan kat dj2 hauk ni laa.. Alas ...

Kannnn padahal yg pelawak haus tu glemer dlm tv je kekadang tu pon tak lawak pon
Jd dj ni kena ada persona
Igt senang ke nk tarik org dgr kita tanpa tgk muka kita
Lgi2 kalo segmen sorg2 mmg jenuh
Sbb tu skrg pair so takde la boring sgt dok ckp sorg2
Kdg2 tak perlu lawak pon or punch line ke apa
Cukup la sedap didgr,content tak merapu,idea bernas,lagu sedap
Bbnu mana layan radio skrg so tak yah la nk biat content jaga bbnu
Baik jaga yg umor 30 ke atas

kakyungpilah85 replied at 11-8-2020 09:14 AM
Haaa.. Prema ni laa yg team kool panggil hari tu interview.. Last2 kena basuh ngan prema.. Terus x ...

ooooo ye ke...hahahaha. mmg padan la muka seko2 kena katuk dgn kak prema. sheol mmg lejen ok. dulu slot sheol pkl 10 radio KL lps slot abg zainal din zainal. skrg iol dengar radio KL pagi 6.45 slot tazkirah

Nampak nye ramai x dgr pg era
So camne diorg masih kekal
Kenot brain

i paling ingat psl kak prema word 'sariparpom' (ulangkaji) bila jar bahasa tamil

kakyungpilah85 replied at 10-8-2020 09:22 PM
Dulu pagi di kool pernah jemput sorang dj otai rtm laa sempena hari radio.. Diorang tanya dj tu ca ...

Iols dengar topik ni...patutnya sekolahkan dj2 yg kt radio lain tu..bingit & serabut...
Iols mmg suka dgr kool fm..maybe sebab diorg betul2 dj...bukan dr pelawak/pelakon

haruslah replied at 11-8-2020 09:32 AM
Nampak nye ramai x dgr pg era
So camne diorg masih kekal
Kenot brain

dengar era bingit, dgr suria aku menyampah dengan si lawak bodo bangan issey dgn fizi, sinar lagi la dah sendu sbb ada angah. so pagi2 aku dengar radio mana yang ada putar lagu je..habis lagu, ak skip ke radio lain pulak..

kakyungpilah85 replied at 11-8-2020 09:08 AM
Sekarang dia wat channel dia sendiri.. Selalu dia on air kat ig je... Tapi la ni mcm dah lama xnam ...

oooooooo ye ke, iols tak folo ig heols so tak tau sgt update dia.
smoga dia baik2 aje lah tu.

Aku suka tyzo walaupun mulut dia puaka kdg2. Hahaha menghiburkan..

Tak suka soeb n shuk jd dj. Takde aura langsung. Si shuk tu lg la, dgn tercungap2 nya. Dia takde rasa nak kuruskan badan ke? Mcm sesak napas je bila bercakap. Dah la suara tak clear

sk8er replied at 10-8-2020 06:10 PM
tp bumbletea pun x sedap, acanerr

serius?? mohon terjun gaung jelaa ibbbb

tak tau nak vote siapa, sebab mmg skip je kalau tak best.
tapi kalau dengar radio, kalau pagi mmg buka Mix.fm, ramai gak pendengar Melayu dia.
pastu dgr Hot, sebab penggunaan bahasa dorg menggunakan yg agak elok gak la dgn pendengar.
petang dgr trio Suria. malam kalau dalam kete suka dengar zety hot.fm, sedap suara dia