CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: tumpanglalu74

[Tempatan] Guru Sains Terhegeh Carikan Isteri Umor 21 Taon Buad Somi Terchenta Yang Juge Pe

yg adik tu elok jga2 nnt dpt adik lg..muda sgt umr 21 nk bermadu.. Kola nerang bkn xda laki bujang

Eeee tgk muka pn dh tau gatal

bulan_gerhana replied at 25-9-2020 09:26 AM
kikiki aku rasa bini no 3 dah kene game lahhh... laki dpt hak penjagaan 5 anak dari 1st wife yg dah  ...

Aku pun rasa mcm tu. Anak berderet ramai. Bini tua dah tak larat nak handle sorang. Nak ngesek dgn laki pun takde mood. Apatah lagi dia mua ...banyak ke sana sini. So at least bila ada bini baru ni, ada 'bibik' yg boleh handle anak yg ramai tu.

kopokleko replied at 25-9-2020 11:03 AM
Ustaz bergembira dengan bini baru, pusing kot mana pun benda ni halal. korang yang mengeji dan mengu ...

Sbb tu Tuhan bg otak, guna, utk berfikir. Bukan ikut ckap lobai bulat2 apa halal apa harom. al-Quran pun byak berkias takda bg direct command mcm buku undang2... org makan babi n minum arak yg harom tu pun ramai sihat walafiat umur panjang berbanding org makan makanan halal katanyehh. Sbb fokus dekat haromnya makan babi arak tapi mentakedarah nasi n gula smpi kena gout kencing manis etc, ujong2 sakit dan mampus juaa lg cepat dr org makan babi n arak... apa ?? Hidup mati takdir Tuhan ?? Takdir juga lah kalau makan babi. Gittuhhh. Xde spe pertikai haromnya kawen byak. Org pertikai cara dia treat ex wife dia bila nk kawen byak.

Bebal.

Sorry sekali pandang aku tengok laki tu macam Taukeh Sitikus Bendang.

Bini dia tua 10thn dari laki dia? Awat bini nampk lg muda? Walaupon sheol perampas jugak, fr previous bini, tp lawa sgt kat mata iols. Hidung terletak mancung. Jeles . Rugi lawa mcm tu end up gini je kisah hidup

Follow Us
bakingsoda replied at 24-9-2020 08:22 PM
mesti laki dia nafsu kuda sampai rela carikan foo kee baru

kuda kuat nafsu ke?soalan

haznor replied at 25-9-2020 06:34 PM
Aku pun rasa mcm tu. Anak berderet ramai. Bini tua dah tak larat nak handle sorang. Nak ngesek dgn ...

kui kui kui... tu lah.. la ni mmg la sume tgh bahgia.. tgk 3-4 bulan nanti... yg laki pun x menahan.. nak yg lawo.. yg hat ex-wife fisrt tu cian.. x dpt nak jaga badan sbb keje asik kene beranak je.. x pasal diceraikannya.. haii ni lah nasib bini zaman sekarang.. ni nampak dahi  licin je nak kawen lagi..senang je kannn

Jiddin replied at 25-9-2020 05:16 PM
Ya. Bukan calang2. Tapi sejak 10 tahun ni dah byk cawangan maktab Mahmud dlm Kedah. Cawangan pokok ...

Tu lah..
Sebab iols dengar maktab mahmud ni pelajar nya bagus bagus..

kikiki aku rasa bini no 3 dah kene game lahhh... laki dpt hak penjagaan 5 anak dari 1st wife yg dah  ...

Make sense...entah2 dah buat terma dan syarat..7h..4h umah bini baru..3h umah bini lama tp syarat tersembunyi..4h tu angkut sekali anak2 5 org tu

bg aku, laki ni tengah diuji.  yelah tgh senang kan, duit masyuk, bini2 lawa dan muda.  sampai sanggup diceraikan bini no 1 yg dah beranakkan 6 org anak utk die.  skrang tgh sihat kan, tgkla if one day laki ni sakit ke, bisnes melingkup ke, tetiba kuar skandal sekolah agama die ada kes rogol ke, time tu bini no 1 pun tolong la jangan bodo nak terima balik laki ni.  aku rasa die ni lelaki ego sbb sanggup rampas hak penjagaan anak-anak, pastu sanggup jugak nak saman ex-wife die.  aku kesian kt anak2 die la, sbb dpt bapak mcm ni. mak tiri pun mcm tak sanggup jaga je aku tgk

bini tua tu redha? ntah, bg aku nampak mcm fake. pekejadahnye nak sanding sama2 pakai crown sama2. amek gambar kawen pun nak sedondon sama-sama. nampak sgt bini no 2 tu bodo, ko kawen ngan laki die tu sbb nak jadi maid tak bergaji dah jaga anak2 tiri 6 org tu

si rosyilah ni tgk bukan main slim dekat gambar bertiga tu
rupanya badan semangat jugak hahahha
yang bini baru padan muke ko dik kena asuk anak tiri

last last pompuan gak yg bodohmanjang kena game ngan laki gile seks.

Ini semua nafsu. Apa2 yg berpaksikan nafsu ini memang tak akan kekal. Iman yg tipis memang akan mudah kalah dgn nafsu.

Orix replied at 25-9-2020 07:12 PM
Sbb tu Tuhan bg otak, guna, utk berfikir. Bukan ikut ckap lobai bulat2 apa halal apa harom. al-Qur ...

nasihat aku pasal mengumpat ni hanya untuk orang islam sahaja ye. harap maklum