CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: fms016

Masalah hidup diganggu oleh maniak

nuryakmal replied at 20-10-2020 03:21 PM
I thought u tulis diganggu manak.

Kuss semangat

Same

Edited by fms016 at 24-10-2020 03:03 PM
abangadek replied at 22-10-2020 12:59 PM
hang ada ambik dadah ke? Btw aku xpaham apa masaalah yg dh jd dlm family hang.. ada link cerita dr a ...

Aku x ambil tapi diorg guna spy utk letak dadah dlm air..itu laa klu ade yg expert bab ni, buat perangkap utk tangkap diorg..dah 2 repot polis tapi x jalan laa..asyik2 mati kat panggilan polis je..kemudian x panggil pon utk berjumpa di balai polis setelkan masalah..

Aku buka thread ni dan forum sebelah, harap2 dpt juga cabar diorg supaya biar rahsia kejahatan mereka x terpendam begitu shj..maklum laa, spy akan ganggu dari masa ke semasa (lepas kene maki, 3 bulan kemudian kacau lagi, mcm buat secara terancang dan berhati2 agar x ditangkap)..

Edited by fms016 at 27-10-2020 11:07 AM
batu kikir replied at 22-10-2020 02:53 PM
Tu lah.....kita bagi cadangan.... buat deq je.
Tapi melalak buka thread..... entah berapa bany ...

aku nampak ko tulis biarkan..
jadi x perlu laa nak tunjuk bagus kat cni..

polis pon ade rekod jenayah berpuluh2 tahun x setel..ko plak jenis pikir mudah sume bende bole setel..huhu..
apa kata jgn pos lagi kat cni..khas utk ko dan geng ko lagi sorang tu..rasa mcm niat ko nak sampahkan thread yg aku buka..

klu btol ko masih nak pertahankan sedara aku tu, bagi nama penuh ko dan phone..PM je..bole aku tuduh geng subahat..mane tau ko bole jadi lelaki deal ngan aku kat balai polis..lagipon ko ade mention pasal lelaki senang setel masalah kan??

fms016 replied at 21-10-2020 10:33 AM
yg bagi cadangan utk berhijrah, mmg terpikir juga..lari ke negara lain tapi pikir pasal keje pula..x ...

Pindah rumah jauh sikit, sekarang ni berapa minit jarak rumah korang ni. Biar jauh baru bau wangi or tak bau langsung dah. Dah dekat memang bau busuk je

KIM.K replied at 20-10-2020 03:13 PM
Sama family aku
Aku ada sorang makcik gila meroyan sejenis musnahkan hidop doter gak
Dia berkuntum ...

kenal.plak dia dgn nick ko kt cni..hikhik

Catpaw replied at 24-10-2020 04:22 PM
Pindah rumah jauh sikit, sekarang ni berapa minit jarak rumah korang ni. Biar jauh baru bau wangi  ...

dulu aku duduk Setiawangsa..rumah kakak..
mmg dekat sgt ngan rumah sedara aku..diorg kat AU1..

tahun 2008 aku pindah gi Ampang..ingatkan dah selesa tapi diorg pandai antar spy..
bab maniak terbaru tu, mmg blok sebelah je..aku blok A, dia blok B..
tukar keje pon x berkesan juga sbb lama2 diorg akan tau..

nak pindah tu, mmg kene sewa atau beli rumah baru laa..tapi itu laa, xkan lari je bole setel masalah? apakata buat pendakwaan sbb gangguan ni kira mcm jenayah juga..klu yg expert bab perundangan, pastu munkin nak bagi servis percuma (aku x sanggup bayar RM50k, hehe), bole laa tolong..

Follow Us
inilah bukti adik beradik sedara mara air dicincang xkan putus,
pasti akan jumpe balik kat mana2 hahahahahha....

fms016 replied at 24-10-2020 03:13 PM
aku nampak ko tulis biarkan..
jadi x perlu laa nak tunjuk bagus kat cni..

kalau ko kata geng yg sorg lagi tu merujuk pada aku, aku minta maaf la kalau statmen aku buat ko terasa,
aku berani kuar statmen mcm tu sbb ko xkenal aku dan aku x kenal ko,aku tertarik dgn masalah ko sbb kawan aku pun menghadapi masalah mcm ko cuma cerita yg berbeza,

masalah yg ko hadapi ni cara nk settlekan x sama dengan cara ko fikirkan sbb tu masalah ko x settle...

May be kamu ada penyakit bipolar disorder or schizophrenia.. you sound alike

Ko hensem ke tt
Bdn sedap lg herlok ke
Keje mantap, gaji besor ke pun
Dh ada rmh, tanah sndiri ke

Klu ye, blh jd lh ada je yg sanggup buat pelik2
Tp cara handle tu yg pelik
Nape msh on going since 1987?
Omg xde life ke korg ni

Klu aku, buat derk je
Bab air ke mknn, Klu smpi upah org ltk dadah bagai or santau
I prefer ke mn2 bwk mknn sndiri
Or beli yg wrap dr kilang cth air tin or megi
Hehe
Buat derk je, sooner or later sure bosan org tu

Btw tlg btlkn ejaan maniak tu kpd maniac
Dh mcm forummer mannak plk

addamnor replied at 28-10-2020 01:51 PM
May be kamu ada penyakit bipolar disorder or schizophrenia.. you sound alike

halusinasi ni lebih kpd penampakan hantu..ni mmg ade sedara jahat..munkin dia laa yg berhalusinasi disebabkan syaitan janji kat dia klu buat jahat, dia akan dpt kepuasan kat dunia ni..
yg aku nampak mmg begitu..

dan, halusinasi ni muncul sbb aku percaya, sedara aku ni mmg guna dadah utk tujuan menyihir..munkin juga ade guna bahan lain tapi dadah tu, mmg konpom..maniak lama pon, penah guna racun (aku pernah minum air kosong sakit gile jantung, pastu tgk staf lain yg penah kene, berbuih mulut masa nak gi tandas..teori menkaber diorg ialah org tu kene sawan, mmg suwey btol)..paling byk guna ialah julap supaya bole memalukan org tu..julap campur air gas..konpom laa kincit..

utk aku sendiri, ade juga halusinasi sbb aku pon bole kene dadah..cuma xde laa sampai tahap xtau beza yg mane realiti, dan yg mane fantasi..lagipon, jika org tu slalu dimasukkan dadah dlm badan, lama2 dia akan tidak terkesan kecuali diletak lagi byk..hobi diorg, nampak je org tu ade air minuman, gi tandas, datang balik dah mmg ade sama ade julap, dadah, racun atau ubat kuat..dah puas hati aniaya (mcm kes aku klu diorg prasan aku nak ngorat perempuan), mereka akan stop sementara..2-3 bulan kemudian, buat serangan balik..huhu..bile nak berakhir aku pon xtau laa..

supernaturalee replied at 29-10-2020 11:24 PM
Ko hensem ke tt
Bdn sedap lg herlok ke
Keje mantap, gaji besor ke pun

hehe..x mampu nak puji diri sendiri tapi aku percaya, dia x layak pon utk aku..
mcm x sedar diri..mcm mane laa si kurus nak dijodohkan ngan si gemuk..haha

org gile dah tahap maniak (bahasa inggeris baru maniac), mmg begitu laa jadinya..
mak aku penah satu kelas ngan makcik sewel aku ni..mmg jenis pendendam x ingat dunia..hati mmg busuk x ingat..

aku percaya, dia guna sihir, pastu keluarga dier berantakan sampai laa skang ni dan dia bukan beragama Islam lagi, sbb tu laa masalah ni xkan selesai sampai bile2 selagi mereka hidup..apa yg dia buat ialah, aniaya aku pastu pastikan aku x solat lagi..mcm kene salahkan Tuhan walhal diorg yg cipta masalah tu..aku percaya mereka dah berpaling dari agama, maka kami keluarga terdekat pon patut ikut mereka..keluarga berantakan pon kene ikut juga..

disebabkan ade unsur sihir, mmg org yg terkene akan terikut cakap org yg menyihir..itu mmg aku prasan sbb aku kutuk je makcik aku pasal sihir, yg bakep dier mula agresif..pelik tapi benar2 berlaku..

Edited by addamnor at 31-10-2020 02:25 PM
fms016 replied at 30-10-2020 08:59 AM
halusinasi ni lebih kpd penampakan hantu..ni mmg ade sedara jahat..munkin dia laa yg berhalusinasi ...

Sudah pernah consult pakar psychiatry? Mungkin boleh discuss further @ explore in details.. not necessarily you have the disease, just to rule out the probabillity.

Tapi kalau tanya my impression, the way you project and elaborate your stories; yes you do sound like a person in the crisis of many things are against you and you need help.

Edited by fms016 at 1-11-2020 07:04 PM
addamnor replied at 31-10-2020 02:22 PM
Sudah pernah consult pakar psychiatry? Mungkin boleh discuss further @ explore in details.. not  ...

Hehe..

Heran aku sbb aku bgtau org yg wujud buat jahat..bagaimana ade masalah mental pula?? Forum sebelah mmg aku bgtau nama dan link2 yg bole buat korang kenal sape mereka ni tapi kat cni x pasti plak rule dia mcm mane..

Klu x kenal xleh simply judge org tu ade masalah mental melainkan dia tiada bukti kukuh dan org yg disebutkan juga seperti tidak wujud..bab2 psiko ni aku dah biasa lalui malah org yg berkata itu sebenarnya yg ade masalah mental..munkin bersubahat, munkin juga ade perkara lain seperti hobi dsbg melainkan dia tunjuk bukti sbg doktor pakar..yg ni no komen laa..

fms016 replied at 1-11-2020 07:02 PM
Hehe..

Heran aku sbb aku bgtau org yg wujud buat jahat..bagaimana ade masalah mental pula?? F ...

Adamnor tu memang doktor lah...skrg mgkin dah doktor pakar....

Kau ni.....
Org bg cadangan, kau sembur....
Kau nak apa sebenarnya....kau nk org tulis apa yg kau nk baca je ke?...

Klu kau pindah dari setiawngsa ke ampang, tu bukan "pindah" yg forummer maksudkan....pindah ke negeri lain yg jauh dari selangor...bkn pindah antara daerah mengundi......

Aku ingat Manak kacau kau.....

Kau patut bersyukur yg kacau kau tu Maniak bkn Manak.....klu mcm ni lah pangai kau response  pd forummer yg bg cadangan, jap lg Manak kuar, menangis kat bucu katil le kau kena hamput.....

Ayoooo.....

jazaa100 replied at 2-11-2020 06:38 PM
Adamnor tu memang doktor lah...skrg mgkin dah doktor pakar....

Kau ni.....

ko ni sape plak..si langau terbaru??
apa yg ko maksudkan sembur?? org hina aku, putar belit apa yg aku patut buat, pastu bekap diri sendiri dikatakan xleh trima hakikat??

kamon laa..ko pon bukan budak2..klu rasa habit kat FB nak bawa ke cni, baik jgn buat posting x berfaedah..
konon suruh aku blah dari KL..abis tu, masa bapak aku hidup lagi, diorg nak jumpa aku walhal aku dah pegi tempat lain, x ke jadi anak derhaka??

jgn lupa korang ni mcm bekap sedara aku tu..pengguna sihir tegar dan merosakkan hidup org lain termasuk laa merosakkan agama seseorg..harap x dituduh bersubahat..

cadangan aku, klu rasa masih Islam, elok laa abaikan thread yg korang x reti pon nak selesaikan masalah..point aku utk post kat forum ni agar butiran penjahat tu ade di alam maya..biar org buat carian, pastu ternampak nama mereka, maka terbalas juga usaha aku..klu rasa aku cipta sendiri tuduhan tu, tuduh laa kat mahkamah..aku tunggu diorg balas balik..

klu bole jgn cuba berlagak pandai nnt dituduh bersubahat..harap2 ko paham..

takut nak komen. tgk ramai2 asyik kena sembur dgn TT. i dont think TT nak solution. dia just nak sembang/cakap/dapatkan perhatian pasal problem dia je. sbb semua solution yang org bagi semua dia bangkang.

nak apa sebenarnya TT?? kurang kasih sayang barangkali

consult dgn psychiatrist pls

jijilaaa replied at 3-11-2020 03:43 PM
takut nak komen. tgk ramai2 asyik kena sembur dgn TT. i dont think TT nak solution. dia just nak sem ...

cuba cerita kat aku apa masalah ko ni sebenarnya??
x abis2 dgr perkataan sembur..aku tgk ade je yg ok 'reply'..
sejak copy_paste posting, mcm2 org pelik muncul..mcm biasa laa, munkin nak sampahkan thread aku..
forum sebelah pon mcm tu juga..

apapon, ko x baca ke apa yg aku nak?? knp ko nak paksa aku duduk jauh2 pastu mak bapak aku cari..nnt x dpt jumpa diorg, jadi kurang ajar pula..

kamon laa bro..ko bukan budak2..ni fakta..subahat pon bole kene tuduh buat jenayah..
klu rasa x sesuai, pegi je thread lain..aku menunggu polis dan peguam (munkin bole trima kes aku) yg reply..
klu ko rasa hebat, PM aku nama penuh dan no telefon..sedara aku ni suka gunakan org..bagi duit..masa bagi duit tu, ko PM aku utk kantoikan diorg..bole ke?? selagi x berlaku, jgn laa posting kat cni..nnt org ingat thread sampah..