CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: bubuk_bearbear

'Fatima bukan 'content' media sosial' - Fazura tak buat akaun Instagram untuk an

Dgn baby pun nak jaki... Iols kalau x suka mak bpk (artis), iols x follow .. dgn anak2 sekali iols xnak amik tau.. pelik org x suka fattzura pi asyik stalk fatima... Kalau x suka, buat bodo jer la... Bkn bg kt makan pun

Addrianna replied at 12-4-2021 11:33 PM
Asal terasa aku tak cakap nama pun kenapa terus busy body kau kan neutral statement general kot:lo ...

Apo? Iols maksudkan yg makan diri tu jahlop dgn pattah..chuols terasa apasal

Asikla meratib neutral3 utk pgtahuan chuols, iols haters karatz pajura pattah..bukan haters retisnyaa..harap maklum..n tak bminat pun nk mengata family ni..so takde istilah neutral pun..unless chuols dpt buktikan yg iols mengata family ni

bukan_ustazah replied at 12-4-2021 11:37 PM
Kalau artis fav kena semua aib kalau retis lain takpe eh kosser artis ni semua propa bak kata azwa ...

ada sekor tu haaa. tak abis2 nk reply komen dkt semua org nk explain bagai buat karangan sampai 350 patah perkataan.

Addrianna replied at 12-4-2021 11:39 PM
Kau sebenarnya busuk hati ada ke makbapak nya upload hari2?baru news cover dan mak up ig 2-3 hari  ...

tak perlu nak bagi fakta ke auta kt aku. aku ada mata utk melihat sendiri. aku rasa ko yg kuat sentap sebab abis semua komen org ko p reply explain bagai nak rak. mcm la retis tu bagi makan kt ko. pentaksub. pityyy run run

fatima yang demuk demuk montoks

Addrianna replied at 12-4-2021 11:36 PM
Ada tak karat cakap buruk pasal baby lain?ada tak?siapa yang cakap tak serupa bikin?memang lah hat ...

Chuols buta keee? Yg mengutuk serupa jawa bukan karatz kah??aduhhh benak 2.0 nya chuols niiiii

Follow Us
irvene replied at 12-4-2021 11:43 PM
ada sekor tu haaa. tak abis2 nk reply komen dkt semua org nk explain bagai buat karangan sampai 35 ...

Teori iols adakah ada yang nak sabotag kaka faz dgn jadi peminat kipas susah mati sampai forumer lain menyampah? Banyak newbie iols tgk komen acah terpaling

Addrianna replied at 12-4-2021 11:39 PM
Kau sebenarnya busuk hati ada ke makbapak nya upload hari2?baru news cover dan mak up ig 2-3 hari  ...

Haish. Tak payah lah explain. Explain banyak kali kalau orang tanak dengar buat apa.  Lantakkan jelah!

irvene replied at 12-4-2021 11:45 PM
tak perlu nak bagi fakta ke auta kt aku. aku ada mata utk melihat sendiri. aku rasa ko yg kuat sen ...

Mungkinkah pentaksub yinni dibayar utk menyucikan nama?

Kenapa tiba2 thread anak artis lain semua up. Dari zaman lepas pun up skali. Sakit hati sgt dgn fatima dah kenapa

bukan_ustazah replied at 12-4-2021 11:48 PM
Teori iols adakah ada yang nak sabotag kaka faz dgn jadi peminat kipas susah mati sampai forumer l ...

aku pun syak begitu. gigih nau nk bgtau fakta n reply komen semua org. sape yg kuat sentap sebenarnya ni? yihhhh

Betul lah bila kau berlawan cakap dengan lobenak yang acah neutral kau tak akan menang dia akan pusing cerita pusing lagi pusing lagi aku stop dulu setakat ni sebab aku rasa buang masa pulak.buat irvena dan akak yang tak cun tu sorry aku tak nak buang masa nak taip aku tak nak jadi bodo sebab terus2 reply komen bodo korang.

Ia lah dh nak masuk ramadhan aku nak sucikan hati aku.sebab rezeki murah keluarga fattzura insyallah aku jugak ingin merasa walau keadaan berbeza.selamat berpuasa semua semoga suci lah hati yang busuk2 dengan baby

Kakak_cun replied at 12-4-2021 11:49 PM
Mungkinkah pentaksub yinni dibayar utk menyucikan nama?

mmg dibayar! abis semua org dia kondem

Milkypower123 replied at 12-4-2021 11:49 PM
Haish. Tak payah lah explain. Explain banyak kali kalau orang tanak dengar buat apa.  Lantakkan  ...

Ia lah chouls aku lantak kan lah aku tak nak reply komen mereka lagi.biarkan mereka terjun dengan labunya.lots of love chouls.selamat berpuasa

irvene replied at 12-4-2021 11:51 PM
aku pun syak begitu. gigih nau nk bgtau fakta n reply komen semua org. sape yg kuat sentap sebenar ...

siap ada cakap dengan i jgn buka aib you padahal i tanya keknis dgn kekrul dulu forumer kutuk kata guna anak, dah tu forum memang la tempat gossip iols pening sis kalau ada yg nak sabotag kaka faz menjadi la kot sbb ramai forumer dah menyampah tapi kalau memang peminat susah mati iols tengokkan sajoo

Addrianna replied at 12-4-2021 11:52 PM
Betul lah bila kau berlawan cakap dengan lobenak yang acah neutral kau tak akan menang dia akan pusi ...

ko mmg BODOH pun. org tak usik ko, pastu ko p reply kt komen semua org. pastu diri sendiri yg sakit hati. then dah salah, petik2 bulan yg baik pulak utk penyucian diri. wuahahahaha. buat malu jek!

bukan_ustazah replied at 12-4-2021 11:56 PM
siap ada cakap dengan i jgn buka aib you padahal i tanya keknis dgn kekrul dulu forumer kutuk kata ...

anak kekrul n keknis tu pun ramai je yg mengutuk. aku pun p mengutuk sekali. dh nama pun forum bergosip. mmg kena kecam lah dgn aku. aku kalau bergosip, mmg bergosip betul2.

bukan_ustazah replied at 12-4-2021 11:56 PM
siap ada cakap dengan i jgn buka aib you padahal i tanya keknis dgn kekrul dulu forumer kutuk kata ...

Karma is a bitch...awas

Citter replied at 13-4-2021 12:01 AM
Karma is a bitch...awas

Same goes to you sis! awasss!!

bukan_ustazah replied at 13-4-2021 12:04 AM
Same goes to you sis! awasss!!

Betoiii....karma is a bitch
Awassss