CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: Kimmy

I'm Sorry I Love You (MISA) ~ Sesi Borak2

Close [Copy link]
Originally posted by halfelven at 9-1-2005 12:44 AM:
hallo....anne haseyo..boleh menyibuk kat sini tak:solute:

best sangat ke cite ni kimmy sampai ko menangis-nangis...:stp:

aku kalau nak tengok cite nangis-nangis ni kena tengok sorang-sorang,  ...

Biasalah orang perempuan kalau cerita dia best, sedih lak mestilah nangis.

Memang patut pun kau tgk sorang2, nangis nanti dah tak macho cam lelaki pulak,kang lari lak awet kau kat korea tu.:bgrin:

Tapi. ada comment dari lelaki yg dia orang pun suka tgk cerita ni.

halfelven This user has been deleted
elleh,,,pelakon lelaki korea banyak gak yang meraung-raung dalam drama

I'm Sorry I Love You 미안하다 사랑하다 !! Episode 1

1. Download guna Net Transport <click here>

2. BS PLAYER .. untuk play video and sub title ... download and install kat pc korang ye

3. Subtitle Episode 1 <left click>

4. MISA episode 1 <download here ... left click first>

5. Snow Flower ... OST for MISA <download here ... left click ok>
ok lagu ni versi orang lain ... nama dia Shin Hye Sung he is Shinhwa member and my boyfriend too ... penyanyi asal lagu ni ialah Park Hyo Shin ...

so guys ... judge le sendiri .. sedih ke tak cerita ni ... best atau tidak ... boleh buat hati meruntun ke tidak ... boleh gugurkan air mata seorang lelaki ke tidak ... it's up to you ...

but for me ... i'll give 6 stars from 5 ... best ...

ok untuk view file ni dengan sub title .. kena guna bs player .. sara dah attachkan link untuk download ... pas tu make sure nama file video sama dengan nama file subtitlenya.. sebolehnya simpan dalam folder yang sama .. ok ...enjoy ..

[ Last edited by sara on 9-1-2005 at 05:20 PM ]

Thank You Sara. Sayang sara:hug::hug:

Originally posted by halfelven at 9-1-2005 04:50 PM:
elleh,,,pelakon lelaki korea banyak gak yang meraung-raung dalam drama

hello pakchik! tu dlm drama lah!!  mana nak sama dgn yg meraung kat luar.

Tq Sara.....  dpt gak lerr aku nengok...

Follow Us
I'm Sorry I Love You &#48120;&#50504;&#54616;&#45796; &#49324;&#46993;&#54616;&#45796;!!!!! Episode 2

well so guys hoe its the drama in the for first episode ... bestkan... anyway boleh viw tak subtitlenya ....any problem please tell me ok .. i'll try my best to help ...

so here for episode 2 ... best!!!!

Video I'm Sorry I Love You Episode 2 << download here as usuall left click ok>

I'm Sorry i LOve You English Sub for Episode 2 <<download here.left click>>

please lepas tengok tu review lah sikit boleh kan???

hello awek2 soap opera....aku cuma nak kasi pendapat sikit tentang drama ni...aku dah abis tengok sampai 5 episod saja...tapi aku rasa minta aku dah menurun nak tengok sampai abis...permulaan drama nampak lancar walaupun takde pelakon wanita yang cun dengan lakonan mantap so ji sup....aku respek die nih...muka sedih gile...tapi masuk episod 4 aku rasa ada sikit distraction dalam drama ini...tiba-tiba lak watak so ji sup jadi jahat nak mampus...lepas tu adegan tiga beradik heroin yang berkongsi tandas tu really annoying..dengan kakak sulung diaorang tgh berak pastu adik bongsu lak gosok gigi sambil menghidu bau bauan semulajadi yang dihasilkan oleh kakak mereka....ekekkekekek
lepastu watak penyanyi lelaki tu pon lembik gile..asek nak dudok celah ketiak mak dia jer..kenapa so ji sup nampak macam tak sayang je kat adik kembar dia yang terencat tuh..asek kena tengking jer...Satu lagi pasal heroin tu...apsal dia lak nampak macam sewel je lepas kena marah dengan penyanyi tuh..main patung anjing yang berdarah tepi jalan plak..cite nih memang nak suruh semua orang sewel ke?

anyway diingatkan sekali lagi aku hanya tgk sampai episod 5 saje...tak boleh nak buat conclusion lagi kot..tapi serius cakap aku dah rasa nak maleh nak follow...tapi sebab aku dah download habis...rugi lak kalo delete...

err..korang ada tengok tak cite stained glass...aku baca review diaorang cakap macam winter sonata versi baru...sapa2 ada tengok...?? kimmy??

1/28/05 &#8211; Soh Ji Sup will enlist in military service on 2/28. Recently, SJS received the notice from &#8220;Seoul Reginal Military Administration (&#49436;&#50872;&#51648;&#48169;&#48337;&#47924;&#52397;)&#8221; informing him to start his military duty of civil service at Ma Po District Office (&#47560;&#54252;&#44396;&#52397;) on 2/28. Before he reports to his military service, he is scheduled to visit Japan on 1/29 to film a music video with Kim Jung Eun and then go to Tokyo to participate in promotional activities on 2/12. His recent drama &#8220;I&#8217;m Sorry; I Love You&#8221; will be aired in Japan in the near future. Originally, he plans to perform in another drama in Korea before he reports to the military service. However, his plan has to be suspended now

keh keh keh...sorang lagi kena jadik askar...mesti dekat kem askar kena buli..

Originally posted by halfelven at 28-1-2005 04:02 PM:
keh keh keh...sorang lagi kena jadik askar...mesti dekat kem askar kena buli..

aku quote kat sini, aku maleh nak quote kat atas panjang sangat. Kau kena tgk cerita hingga habis.

1. SJS rasa tertekan sbb mempunyai adik kembar yg terencat akal, dimana kedua2 mereka ditingglkan dek mak mereka masa kecik2. Semenjak kecik dia berada di Australia, dan dia berjumpa dgn adik dia dlm proses dia mencari ibu kandungnya di Korea. Jadi dah tentu dia tidak mempunyai perasaan sayang yg mendalam pada adik dia.

2.  Drama korea selalunya cuba untuk menunjukkn realiti dlm kehidupan kita sehari2. Sama gak dgn kita , bila ada adik beradik ramai2 menggunakan tandas yg sama, tak kiralah baru melepas ke apa ke.

3.  Watak penyanyi tu memang dibuat watak lembut begitu. Menunjukkan yg dia tidak mempunyai kekuatan sendiri, terlalu bergantung pada orang lain. Cepat merajuk dan tidak pandai bercinta. Dia terlalu dimanjakan olih ibunya.

4.  Heroin ni dari mula lagi memang suka pada penyanyi lelaki ni, sbb tu dia jadi pengurus kawan tu. Dia tahu penyanyi lelaki ni bergantung harap hanya pada dia. Dia saja yg dapat menyelesaikan segala masaalah yg dihadapi olih penyanyi tersebut. Mcm mana dia buat pun penyanyi ni tak pernah mahu membalas cintanya sehingga heroin jatuh cinta pada SJS.

5. Watak SJS jadi jahat tu, bukan sebenarnya jahat. Dia merasa sedih dgn perjalanan hidup dia yg sering diabaikan. Pertama semasa kechik, ibunya meninggalkan dia, kemudian bapa angkat Australianya pula meninggalkan dia, sebelum ke Korea g/f dia pula meninggalkan dia berkahwin dgn orang lain.Sebelum mengetahui kedudukan ibunya yg bergelar pelakon, dia menyangka hidup ibunya terlalu dhaif dan susah sehingga memaksa untuk meninggalkan dia dua beradik. Tetapi apabila dia mengetahui kedudukkan ibunya yg mewah dan mempunyai seorang anak, dia mula meanruh perasaan dendam.

Tengok sampai habis dulu.

Stained Glass aku belum tgk lagi. banyak sangat nak ditgk, cd nak tgk, kat internet pun nak tgk, mata cuma dua aje. Delightful Girl  dia orang kata sedap gak. romatic comedy katanya.

Stained Glass ni aku berkenan dgn Lee Dong Gun Je, yg dua ekor tu tak berapa sangat.

ohh aku kena tengok habis dulu lah ye....Aiiyooo....letihla kalo tengok secara terpaksa nih....Delightful girl tu  cite apa? ko penah buat review tak? sapa berlakon?apsal ramai minat LDG...muka macam pondan je kalau takde misai....aritu aku donlot cite sweet 18..tengok satu episod je lepastu malas nak tengok sebab jalan crita macam nak sama ngan Full house...pasal kahwin kontrak.....

Originally posted by halfelven at 28-1-2005 05:20 PM:
ohh aku kena tengok habis dulu lah ye....Aiiyooo....letihla kalo tengok secara terpaksa nih....Delightful girl tu  cite apa? ko penah buat review tak? sapa berlakon?apsal ramai minat LDG...muka mac ...

satu lagi aku lupa beritahu, bullet yg tersangkut kat kepala hero ni, merubah semua personaliti dia. Dia boleh jadi jahat sejahat2nya.  

Delightful Girl ni aku blm ada masa  nak buat review dia.

Sweet 18 best apa. Kau tgk sampai habis ke tak? Watak heroin dia ni tak lah mcm SHG dlm Full House, dlm cerita tu dia kan masih sekolah lagi. Maknanya dia masih bodoh lagi dlm kehidupan. Cerita ni dari mula sampai habis, tak de sedih2. gelak sesaja tgk HJH yg naive, mcm2 dia buat untuk hubby dia.

Cerita yg macam mana lah sedap kat kau ni, aku pun heran gak.

[ Last edited by Kimmy on 28-1-2005 at 06:08 PM ]

memanglah sweet 18 nih boleh kata sedap....tapi memandangkan sebelum ni aku dah tengok citer fullhouse...jadi jalan cerita rasa macam stereotype lak...maybe aku kena tengok cite genre lain dulu lepastu baru tgk balik sweet 18....aku target nak habiskan sorry i love you...lepastu prince first love...kemudian baru sweet 18...

Cerita yang paling best buat aku mestilah FULLHOUSE...cite ni happy jer...pastu awek pun cun berlakon...segar je mata tengok..Bi pon berlakon dengan baik...kelakar gile masa dia menyorok dalam almari SHK...

Bukannya semua drama SHK berlakon aku suka...contohnya cite ALL IN...bosan nak mampus...very draggy and very merepek

Originally posted by halfelven at 28-1-2005 06:59 PM:
memanglah sweet 18 nih boleh kata sedap....tapi memandangkan sebelum ni aku dah tengok citer fullhouse...jadi jalan cerita rasa macam stereotype lak...maybe aku kena tengok cite genre lain dulu lep ...

Tapi lagu All In best.  Kau tak tgk ke SHG main dlm Sunshine Of Love. Sekarang tengah tunjuk kat Astro.

Originally posted by Kimmy at 28-1-2005 04:40 PM:
Stained Glass aku belum tgk lagi. banyak sangat nak ditgk, cd nak tgk, kat internet pun nak tgk, mata cuma dua aje. Delightful Girl  dia orang kata sedap gak. romatic comedy katanya.

Stained Gla ...

:lol mata ada dua...  tapi kimmy, kalo 4 mata pun dpt tgk satu citer jerr...  maksud aku 4 mata tu kalo pakai spek...

Originally posted by captain_f4 at 29-1-2005 12:10 PM:

:lol mata ada dua...  tapi kimmy, kalo 4 mata pun dpt tgk satu citer jerr...  maksud aku 4 mata tu kalo pakai spek...

tu lah mata tak cukup nak tgk mcm2 cerita yg best2.

Originally posted by captain_f4 at 29-1-2005 12:10 PM:

har har har kelakarnya captain:gila:

Drama Sorry I Love you  ni aku dah habis tengok.  Aku meraung malam-malam depan komputer.  Mak aku ingat aku dah gile.  Best giler drama ni.  Drama Stained Glass tu buat aku mengantuk aja.  Dah malas aku nak tengok.  OH ya! korang dah tengok drama Delightful Girl Chunyang?  Kelakar betul.