CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: Kimmy

I'm Sorry I Love You (MISA) ~ Sesi Borak2

Close [Copy link]
halfelven This user has been deleted
tapi instrumental main title tuh pendek sangat lahh...tak puas dengar

err..ari tu aku ada baca awek yang berlakon sbg Kang Min Joo tu adalah girlpren Ryu Shi Won.........awek tu pun ahli kumpulan girl band nama SHARP....mesti tak glemer kuehkuehkueh....

allop...captain f4...lama tak jumpa....

Originally posted by halfelven at 4-2-2005 03:00 PM:
err..ari tu aku ada baca awek yang berlakon sbg Kang Min Joo tu adalah girlpren Ryu Shi Won.........awek tu pun ahli kumpulan girl band nama SHARP....mesti tak glemer kuehkuehkueh....

allop...ca ...

la, ye ke? tak delah lawa mana pun perempuan tu. Lawa aku lagi:lol

lerr...padanlah..ryu shi won tu bukannya ensem sangat...tengok drama dia pun nak muntah..dengan gaya rambut ketinggalan zaman....tapi pompuan tu lama2 tengok comey gak...suara yang ala-ala garau...

maksud halfelven ryu yang berlakon ngan choi ji woo dalam beatiful days tu ke??biar betik??rasanya pompuan tu bley tahan gak...tak padan...

drama beautiful day tu aku tak tahu...tapi kalo drama purity ngan propose yang tayang kat tv3 tuh...memang sah le dia jadik hero..

Follow Us
anyway...ini aku ada jumpa website yang dibuat oleh peminat hardcore drama nih....ekekekek mula-mula bukak site nih pun dah ada bunyi suara pompuan mengilai....

http://sanny.x-y.net/misa/sorrylove.htm

tak sabar nak tunggu misa dalam bentuk vcd....!!!

Originally posted by halfelven at 4-2-2005 06:23 PM:
drama beautiful day tu aku tak tahu...tapi kalo drama purity ngan propose yang tayang kat tv3 tuh...memang sah le dia jadik hero..

kau pun tgk purity dgn propose? Ada satu drama si Ryu ni berlakon dgn Choi Ji Woo, kalau tak salah tajuknya Truth. Nampak tak ada chemistry campuran dia orang berdua. Setakat boleh tahan je ceritanya.

Originally posted by tupai_tupai at 4-2-2005 06:33 PM:
tak sabar nak tunggu misa dalam bentuk vcd....!!!

Downloadlah kat mana2 dulu. Kalau nak tunggu vcd dia entah bila keluar. Fulll house yg lama dah main pun blm keluar lagi. Yg jual kat online je mungkin dah jual. Yg aku tahu sape2 pre order Full House  online dah dapat DVD dia orang.

Originally posted by Kimmy at 4-2-2005 10:35 PM:

kau pun tgk purity dgn propose? Ada satu drama si Ryu ni berlakon dgn Choi Ji Woo, kalau tak salah tajuknya Truth. Nampak tak ada chemistry campuran dia orang berdua. Setakat boleh tahan je c ...

aku tengok satu dua episod jer..pastu maleh sebab nampak sangat drama lama......drama yang dikuarkan bawah tahun 2000 semuanya hampeh sebab time tu tak start lagi "Korean Wave"...ko tau kan apa tu korean wave

Takki_Aniki This user has been deleted
MISA mmg best!! Ntah biler nak sampai Msia tah... Good job, Kimmy! ^^

MooHyuk @ SJS sgt cool... ^^

Originally posted by halfelven at 4-2-2005 11:23 PM:

aku tengok satu dua episod jer..pastu maleh sebab nampak sangat drama lama......drama yang dikuarkan bawah tahun 2000 semuanya hampeh sebab time tu tak start lagi "Korean Wave"...ko tau ...

Tahu.

wah gembiranya sara ... ramai yang tengok drama ni dah. memang betul vcd ni dah ada kat kotaraya in chinese sub..

pas tu tanya ngan tuan kedai dia kata. kalau ramai yang beli chinese sub ni, baru dia orang akan keluarkan malay sub.

eh mana aci dah lah chinese je yang dapat tengok. kita ni pula terpinggir. tak aci.

korang promotelah drama ni kat kengkawan china korang. lagi banyak diaorang beli lagi cepat drama ni keluar dalam malay sub.

contohnya macam Bool Sae. Hampir setahun gak sara tunggu baru keluar dalam malay sub.

Originally posted by sara at 5-2-2005 08:41 AM:
wah gembiranya sara ... ramai yang tengok drama ni dah. memang betul vcd ni dah ada kat kotaraya in chinese sub..

pas tu tanya ngan tuan kedai dia kata. kalau ramai yang beli chinese sub ni, bar ...

chinese sub punya dah keluar? waaa....... mana boleh untuk chinese aje. Kita malay pun nak gak malay sub. tak aci betulah dia orang ni. Apa dia ingat china aje ke tgk drama korea?  Mana punya policy dia orang pakai ni, nak tgk respond dari chinese dulu. Bodoh...... bahlul..... tolol... sape yg buat policy ni?   Gerammmnya...........

betul sara pun geram gak ... pas tu banyak lagi drama baru dah keluar .. you won't believe that.

Last Dance With The Wind - Eugene
Love Story In Harvard - Kim Rae Won, Kim Tae Hee
Magic Story - Kang Dong WOn ( Hero dalam Wolf Attraction)
MISA - So Ji Sub
GuMIHO - Jo Hyun Jae, Jun Jin (Shinhwa's member)

banyak lagi ... sara senaraikan a few je ...

tak aci langsung !!! :agr:

Originally posted by sara at 5-2-2005 08:57 AM:
betul sara pun geram gak ... pas tu banyak lagi drama baru dah keluar .. you won't believe that.

Last Dance With The Wind - Eugene
Love Story In Harvard - Kim Rae Won, Kim Tae Hee
Magic Story  ...

rase aku nak ketuk2 kedai video ni.  Magic aku dah jumpa memang chinese sub.  Nanti..... jap lagi aku nak pergi kedai video aku, nak bersungut kat tokey dia. Tak puas hati tul aku.

nak salahkan tokey kedai pun tak leh gak. dia nak untung gak. kita kena salahkan policy syarikat penerbitan tu. syarikat yang keluarkan vcd tu. sepatutnya kalu dia keluakan chinese sub dia kena and wajib gak keluarkan malays sub. bukan ke populasi melayu banyak. dan sekarang ni org melayu pun dah pandai tengok drama and movie bahasa lain. contohnya jepun, korea, thailand, spain ...

tak aci ..

sara, kita buat petitionlah bagi surat kat dia orang, kata kalau buat in chinese wajib buat in malay as well.

ewahh sampai nak buat petition plak...biasalah tu..diaorang tak tahu lagi ramai orang melayu ska tengok drama korea...haritu yang aku tak pueh hati...bila Jang Nara datang Malaysia..akhbar dgn radio cine je yang siarkan promosi...walaupun ia hanya persembahan amal...kurang2 inform la sekali dlm akhbar melayu, inggeris ke,....aritu kuar dalam The Star tapi tak guna gak sebab persembahan dah lepas...geram gile....hancurlah harapan aku nak bergambar dengan dia...uhuhuhu