CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: KuntaKinte

Islam hadhari

Close [Copy link]
Originally posted by no0rm at 23-9-2005 10:16 AM

itu jer mamak nak komen ker ?!! taknak komen psl org berbini satu tapi gagal mendidik bini dia dan bini pulak didik dia ?!!!!pfrprirffft khhhhhhhhhh PTUIIIII ;)

Yang gagal mendidik bini-bini bini dan bini ialah Hadi buncit! Ko tak nak komen?;)

And BTW, aku tak ada kemanakan  (anak sedara) bernama worm, so tak usah lah panggil aku mamak. Lagi pon anak anak sedara aku tak ada sebodoh ko!

Maideen~ Sundri mengaku Hadi terer berbahas.....hahahahahaha. Apa lah nasib parti sarban hanya ada penyokong tahap macam ni?lol:lol

Originally posted by Maideen. at 23-9-2005 10:27 AM

Yang gagal mendidik bini-bini bini dan bini ialah Hadi buncit! Ko tak nak komen?;)

And BTW, aku tak ada kemanakan  (anak sedara) bernama worm, so tak usah lah panggil aku mamak. Lagi pon anak  ...

suka aku la aku nak panggil hang apa , kan itu jauh lagi elok dari aku panggil bodoh ... membodohkan org takkan dapat mencerdikkan diri sendiri tau mamak .... ;);)

Originally posted by Maideen. at 23-9-2005 10:27 AM

And BTW, aku tak ada kemanakan  (anak sedara) bernama worm, so tak usah lah panggil aku mamak. Lagi pon anak  ...

boleh hang jelaskan tang mana yg Hj HAdi gagal didik bini2 dia dan kegagalan ketua2 hang dlm mendidik bini ? takkan berkokok kosong jer mamak oii.....:hmm::hmm:

Originally posted by no0rm at 23-9-2005 10:39 AM

suka aku la aku nak panggil hang apa , kan itu jauh lagi elok dari aku panggil bodoh ... membodohkan org takkan dapat mencerdikkan diri sendiri tau mamak .... ;);)

tambi,
Orang bodoh macam ko aku nak panggil apa? Tengok lah ko punya bodoh....bercakap dari bontot...sundri cakap Hadi terer berhujah...100 orang tak boleh celen.hark ptui! :puke:

Lepas tu ada hati nak jadi anak sedara aku....:bgrin:

Ko dulu belajar kat Sekolah Ugama Rakyat ka?;)

Maideen~Selagi orang begini mengaku memperjuangkan Islam selagi itulah Islam akan di lihat hina, bodoh, kurang ajar, bangsat dan menjadi bahan ketawa...:ah::ah::ah:

Bila lah mereka nak berhenti memalukan orang Islam lain?:hmm:

Originally posted by Maideen. at 23-9-2005 10:46 AM

tambi,
Orang bodoh macam ko aku nak panggil apa? Tengok lah ko punya bodoh....bercakap dari bontot...sundri cakap Hadi terer berhujah...100 orang tak boleh celen.hark ptui! :puke:

Lepas tu ad ...

:hmm:aikkk ... mamak maideen dah marah ?!! tu bukan komen mamak .... tu buntu namanya :cak::cak:..... memalukan islam konon, mmg lah kalau nko ikut ckp kafir .

ingat mamak ... membodohkan org takkan dpt membantu mencerdikkan diri nko tu ...:cak::cak:

kat umah aku ada satu restoran mamak tu, kalau aku order, aku ckp .." mamak , roti telur satu " ..... hmmm utk pengetahuan nko, mamak tu pon bukan pakcik aku ... sbb status dia sama ngan nko ..... kalau dlm keluarga aku sendiri, ada pakcik aku yg bermentliti sebegini, aku pon malu nak mengaku sedara .. na'uzubilLah ...

Originally posted by no0rm at 23-9-2005 10:57 AM

:hmm:aikkk ... mamak maideen dah marah ?!! tu bukan komen mamak .... tu buntu namanya :cak::cak:..... memalukan islam konon, mmg lah kalau nko ikut ckp kafir .

ingat mamak ... membodohkan o ...

Hahahaha....sah bodoh! Tapi marah pulak bila dipanggil bodoh!:bgrin:

Dey anak sarban busuk...ko ingat bila aku pakai nick Maideen aku mamak ka? Hadi buncit ajar ko macam tu ka?:bgrin:

Sarban ko ketat sangat kot, oksijen tak masuk ....hehehehe:lol

Kalau aku pakai Nick John ko akan ingat aku omputih? Bodoh!!Otak 3rd class macam Hadi banyak bini!;) Lagi mahu ajar orang pasal Islam, lagi mahu mengaku terer berhujah...;)

Maideen~Alahai intelek PAS......cukup bangga Nasaruddin dengan keintelektualan penyokong penyokong nya.....Islam kununnnnnn.....prrrfffhhhhhh

Follow Us
Originally posted by Maideen. at 23-9-2005 11:11 AM

Dey anak sarban busuk...ko ingat bila aku pakai nick Maideen aku mamak ka? Hadi buncit ajar ko macam tu ka?:bgrin:

Sar ...

hheheheh ...... mamak dah marah :cak::cak:..... dah nko pakai nick maideen, suka hati aku ler aku nak panggil nko apa ... kan itu jauh lebih baik dari aku panggil bodoh atau keldai ....... otak 3rd class .. ppfrrfttttt khhhhhhhPTUIIIIII .... hehehhe .... lembu yg kena cucuk idung jer layak dipanggil otak 3rd class ni:cak::cak:

membodohkan org takkan dapat mencerdikkan diri sendiri mamak maideen oii ....

sory S.Mod, Mod, maideen and geng ..... jom kiter turun bilik bawah .....

Originally posted by no0rm at 23-9-2005 11:21 AM

hheheheh ...... mamak dah marah :cak::cak:..... dah nko pakai nick maideen, suka hati aku ler aku nak panggil nko apa ... kan itu jauh lebih baik dari aku panggil bodoh atau keldai ....... otak ...

Kan aku dah cakap hanya orang bodoh saja yang akan ingat aku pemuda peranchis kalau menggunakan nick Francois atau gadis ayu dari Jarman kalau pakai nick Frauline....prrrfffhhhhhh

Tapi tahu pulak marah bila bipanggil bodoh dan otak 3rd class....

Itu lah hakikat wahai badigol badigol PAS...terimalah kenyataan awak tu bodoh dan tak layak mengaku memperjuangkan Islam...:no:

Originally posted by Maideen. at 23-9-2005 12:12 PM

Kan aku dah cakap hanya orang bodoh saja yang akan ingat aku pemuda peranchis kalau menggunakan nick Francois atau gadis ayu dari Jarman kalau pakai nick Frauline....prrrfffhhhhhh [img]http://www ...

pergh mamak . isk noom , aku ingat aku nak joinko panggil dia mamak le. At least jauh lebih mulia dari panggil orang bodoh. Thanks Noom , kata kata ko menginsafkan kan aku.

So maideen , start hari ni aku try panggil ko mamak ok?

Kan aku dah cakap hanya orang bodoh saja yang akan ingat aku pemuda peranchis kalau menggunakan nick Francois atau gadis ayu dari Jarman kalau pakai nick Frauline....prrrfffhhhhhh [img]http://www ...

Ini bahaya Maideen, nanti jangan jangan bila nick 'Joe' mereka ingat itu
orang putih sedangkan itu anak Wak Tukiran!!!!!

nama tak melambangkan bangsa, apatah lagi penguasaan bahasa!!!!

hahahahahahahaha!!!!!!!

errr tang mana Noom tu cerita pasal kaum atau bangsa?

ahli sendiri pun perlekehkan isle hadori...koman sungguh;)

Perlis siasat ahli Umno perlekeh Islam Hadhari

Oleh Rashidi Karim

ARAU: Menteri Besar, Datuk Seri Shahidan Kassim, mendedahkan ada segelintir ahli Umno memperlekeh konsep Islam Hadhari yang diperkenal kerajaan bagi memajukan ummah, negara dan bangsa.

Beliau berkata, pihaknya sudah mengenal pasti ahli Umno itu dan siasatan dilakukan untuk mengetahui punca mereka memperkecilkan konsep itu, sedangkan negara lain begitu berminat mendalaminya.

"Jika tindakan memperlekehkan konsep Islam Hadhari datangnya daripada parti pembangkang, kita tidak kisah kerana mereka mempunyai agenda politik parti, tetapi ia membabitkan ahli Umno.

"Mereka menganggap konsep ini sebagai retorik dan usaha dilakukan supaya mereka tidak mempengaruhi penduduk hingga boleh membantut usaha kerajaan melaksanakan konsep berkenaan," katanya.

siaran ulangan..komen salah seorang penyokong umno kat sini mengenai Isle hadori ;)

Originally posted by covenant at 2-3-2005 02:35 AM
tujuan utama Islam Hadhari bertujuan untuk membentuk umat islam yang maju dan mampu bersaing dan menambahkan rasuah

shahidan patut siasat penyokong umno yg sorang ni...tidakkah perbuatan seperti ini adalah termasuk dalam memperlekehkan Islam Hadhari?
malang sungguh nasib Islam Hadhari...diperlekehkan ke hulu ke hilir oleh ahli dan penyokong sundiri

Yeah...Selam Hadori...Ayah Pin Bistari!

Betul ka penganut Islam Sarbani tak boleh mengucapkan Selamat Hari Deepavali? :bgrin:

ada sesiapa nampak saudara covenant ?

tak dak lagi ka balaci-balaci yang nak mempertahankan isle hadori  ni?

Originally posted by Maideen. at 23-9-2005 11:11 AM

Sar ...

ngapa hang marah kat sarban, maideen? On punya pasai.....

Originally posted by Maideen. at 1-11-2005 03:06 PM
Betul ka penganut Islam Sarbani tak boleh mengucapkan Selamat Hari Deepavali? :bgrin:

tak betul tu maideen..apa salahnya sekadar ucap selamat sahaja ..tapi kalu hang nak ucap...ucapkan ler...apa2 selamat punn....bukannya wajib.....tapi dgn ko aku tak bolih ucap selamat...kena ucap laknat....

[ Last edited by  hammer at 17-10-2006 10:47 AM ]