CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: Kimmy

SO JI SUB

misa baru kuar chinese sub jek...malay sub blom lagi..

Originally posted by shanew3stgalz at 16-4-2005 08:57 AM:

tupai, betui ka???

detail pls.. dorang suka sama suka ke?? :stp: asal ek mak KHJ tak suka.. sayangnya.. kan ke Ji Sup oppa tu okeh... pe la ek.....

okla...
mcm ni citer dier..:cry:...:lol
oppa ni kenal kim hyun joo dlm 3 men 3 women...tahun 1999 rasanya..time nila diorg start bercinta..malah hubungan mereka jugak disokong kuat oleh song seung hun yg masa tu berlakon gak dalm 3 men 3 women dan merakap abang angkat ji sub oppa dan telangkai diorg..tapi masa ni kim hyun joo time ni dah popular..ji sub oppa masih lagi plakon tambahan..kereta pun takde..hari-hari naik train jek..
ji sub oppa ngan KHJ dah bercinta 4/5 tahun..hampir2 nak kahwin tapi mak KHJ tak suka pasal ji sub oppa ni blom nampak lagi masa depannya berbanding KHJ yg memang dah popular time tu walaupun popular suam-suam kuku.. selain itu, emak kim hyun joo tak restui percintaan mereka sebab kim hyun joo dan ji sub oppa masing-masing anak sulung dan berasal dari keluarga yang miskin..tanggungjawab mereka berat..jadi mak kim hyun joo tak nak beban keluarga ji sub oppa jadi beban anak dier...selain itu gak..ji sub oppa ni atheist..tak percaya pada agama..mak kim hyun joo ni kuat buddha.. selain itu gak..banyak nyer gak..:lol...ji sub oppa ni terlalu pentingkan mak dier..apa-apa je mak dier..jadi mak kim hyun joo tak nak anak dier jatuh no.2....
mcm tula citernyer...
ji sub oppa ni baik dlm drama mahupun luar drama..kisah cinta dier memang tak de happy ending..:cry:

Originally posted by shanew3stgalz at 16-4-2005 08:57 AM:

tupai, betui ka???

detail pls.. dorang suka sama suka ke?? :stp: asal ek mak KHJ tak suka.. sayangnya.. kan ke Ji Sup oppa tu okeh... pe la ek.....

okla...
oppa ni kenal kim hyun joo dlm 3 men 3 women...tahun 1999 rasanya..time nila diorg start bercinta..malah hubungan mereka jugak disokong kuat oleh song seung hun yg masa tu berlakon gak dalm 3 men 3 women dan merakap abang angkat ji sub oppa dan telangkai diorg..tapi masa ni kim hyun joo time ni dah popular..ji sub oppa masih lagi plakon tambahan..kereta pun takde..hari-hari naik train jek..
ji sub oppa ngan KHJ dah bercinta 4/5 tahun..hampir2 nak kahwin tapi mak KHJ tak suka pasal ji sub oppa ni blom nampak lagi masa depannya berbanding KHJ yg memang dah popular time tu walaupun popular suam-suam kuku.. selain itu, emak kim hyun joo tak restui percintaan mereka sebab kim hyun joo dan ji sub oppa masing-masing anak sulung dan berasal dari keluarga yang miskin..tanggungjawab mereka berat..jadi mak kim hyun joo tak nak beban keluarga ji sub oppa jadi beban anak dier...selain itu gak..ji sub oppa ni atheist..tak percaya pada agama..mak kim hyun joo ni kuat buddha.. selain itu gak..banyak nyer gak..:lol...ji sub oppa ni terlalu pentingkan mak dier..apa-apa je mak dier..jadi mak kim hyun joo tak nak anak dier jatuh no.2....
mcm tula citernyer...
ji sub oppa ni baik dlm drama mahupun luar drama..kisah cinta dier memang tak de happy ending..:cry:

Originally posted by Kimmy at 16-4-2005 11:49 AM:
kissing SJS lagi mengancam lagi dari kissing Kechang:lol........

kalau dia ada depan aku, lepas tu dia renung aku dgn mata kuyu dia.....jam tu gak aku pengsan.......lol

betul tu kim!!!takde org boleh lawan kissing ji sub oppa..kissing dier mcm filem hollywood tuh..ciuman dier full of passion...
tupai pun kalau dier depan mata..tenung ngan mata kuyu dier..tupai takkan pengsan..rugila pengsan..tupai terus grab dier cakap...oppa jom kahwin..!!lol

Originally posted by Kimmy at 16-4-2005 12:35 PM:

rugilah kau sizuka....bila aku pengsan depan dia...tentu dia sambut akulol

dia sambut kim pastu hantar pgi hospital...kimmy bukak mata..doktor yg sambut plak!!!:lol

Originally posted by tupai_tupai at 16-4-2005 03:13 PM:

dia sambut kim pastu hantar pgi hospital...kimmy bukak mata..doktor yg sambut plak!!!:lol

aku pun pandai gak nak berlakon macam Sarah PFL, sebelum apa2.......buat2 le buka mata sikit...lepas tu buat2lah mengadu..."tadi pening sikit tu yg pengsan".....dah cakap tu sure dia nak  tolong angkat aku kan?.......aku berlakonlah lagi kaki lemah, tak boleh nak bangun terus....buat2lah berdiri pun tak betul.........gerenti  punya dia dukung akulol, takkan dia nak biarkan aku terlantar......dia mesti nak tunjukkan kegentelman dia......pulak tu depan peminat dia.......

kalau dia tahulah baca dlm BM ni......sure dia gelak sakan punya.....:bgrin:

Follow Us
Tupai....satu je jawapan aku kat mak x SJS ni.........boleh blah!!!!

Ramai lagi yg dok ternanti2kan SJS ni nak dibuatkan menantu.......sekarang SJS bukan papa kedana........lagi pun ramai lagi yg lebih lawa dari anak dia.

Korang dah tengok Ng  Kissing Scene Misa.  Punyalah lama dia kiss eun Chae.Tak sesak nafas Ke?   i think dia one of the Best kisser around selain lee byun Hun Dan Jo han Sun.

Originally posted by Kimmy at 16-4-2005 03:42 PM:
Tupai....satu je jawapan aku kat mak x SJS ni.........boleh blah!!!!

Ramai lagi yg dok ternanti2kan SJS ni nak dibuatkan menantu.......sekarang SJS bukan papa kedana........lagi pun ramai lagi y ...

itula..tapi SJS still cintakan KHJ....

Originally posted by tupai_tupai at 16-4-2005 03:08 PM:

okla...
oppa ni kenal kim hyun joo dlm 3 men 3 women...tahun 1999 rasanya..time nila diorg start bercinta..malah hubungan mereka jugak disokong kuat oleh son ...

wooooooooooooooooooooooooooo (panjang 'o' mwhahah..:lol)

mcm tu rupanya... 2tupai tanx sbb c'ritakan.. kita tak tau sgt.. sbb kita minat Ji sup oppa pun time dia dah putus dgn KHJ.. betul ckp Kimmy... banyak lagi perempuan yg cantik

Originally posted by tupai_tupai at 16-4-2005 05:42 PM:

still tak de pengganti ke?? so sad......

tp, aku suka gila if Soo jung couple ngan dia... sweet je.. mcm dlm MISA.. :ah:

Originally posted by shanew3stgalz at 16-4-2005 06:14 PM:

wooooooooooooooooooooooooooo (panjang 'o' mwhahah..:lol)

mcm tu rupanya... 2tupai tanx sbb c'ritakan.. kita tak tau sgt.. sbb kita minat Ji sup oppa pun time dia dah putus dgn  ...

kadang2 takbleh salahkan mak KHJ..time diorg bercinta SJS susah sgt...walaupun dah banyk berlakon tapi dier tak de duit..populariti pun takde.. SJS dan KHJ datang dari kluarga susah..masing2 takde bapak...mak SJS dan KHJ kerja keras nak besarkan ank2 diorg...takkan mak KHJ nak tgk anak dier susah lagi...tapi biler fikir nasib baikla mak KHJ suruh break off..kalau tak..tak merasala nak tonton SJS lagi dan tgk dier berlakon citer sebagus MISA sebab dier kata kalau dier kahwin, dier mungkin stop berlakon dan buat kerja lain...

Originally posted by shanew3stgalz at 16-4-2005 06:18 PM:

still tak de pengganti ke?? so sad......

tp, aku suka gila if Soo jung couple ngan dia... sweet je.. mcm dlm MISA.. :ah:

tupai dpt rasa SJS takkan bercinta ngan ISJ walaupun rmikata diorg ni padan.. SJS pernah komen ISJ ni terlalu pendiam dan serius..

Originally posted by tupai_tupai at 16-4-2005 05:42 PM:

Wah tak sangke ji sup oppa korg ni setia tul pd cinta :tq::tq::tq:

Originally posted by Feng_Ayien at 16-4-2005 07:53 PM:

Wah tak sangke ji sup oppa korg ni setia tul pd cinta :tq::tq::tq:

biasala.....:cak:

thanks tupai coz banyak citerkan psl SJS oppa.. dulu ada terbaca dlm mag cina psl SJS & KHJ tp taklah sedetail cam yg tupai citer..

btw kalau SJS & KHJ nak balik smula bersama in the future, sy yg sbg peminat ni sokong 100%.. manala tau kot2 mak KHJ da insap hehehe.. kira diorg berdua ni jadi mangsa keadaan laa... cian..

Originally posted by tupai_tupai at 16-4-2005 07:12 PM:

kadang2 takbleh salahkan mak KHJ..time diorg bercinta SJS susah sgt...walaupun dah banyk berlakon tapi dier tak de duit..populariti pun takde.. SJS dan KHJ datang dari kluarga susah..masing2  ...

uhm.. ada hikmah nya.. tp, mana la tau.. lepas ni cinta dorang b'taut balik ke.. who noe rite?? :cak:

sekarang Ji sup oppa dah stable.. mak KHJ still tak bley trima ke?? sian..

Originally posted by tupai_tupai at 16-4-2005 07:14 PM:

tupai dpt rasa SJS takkan bercinta ngan ISJ walaupun rmikata diorg ni padan.. SJS pernah komen ISJ ni terlalu pendiam dan serius..

huhu... aku t'dengar tentang tu gak... sbb ISJ ni mmg pendiam orgnya......... pendiam sgt.. even kat rumah pun.. dia jarang ckp ngan adik[abg] dia... sbb tu dia kata alangkah bagusnya dia ada adik perempuan or kakak... bley la dia b'chit-chat dan gado

sesaper leh x tlg kasi summary citer i'm sorry i love u. aku penah masuk thread i'm sorry i love u ni tp just jd pemerhati & aku tgk post yg awal2 jer sbab aku tgk rambut dier serabai (aku x perasan yg dier sjs)malas aku nak tgk lg tp bler aku tgk kat maner2 forum suma kate citer ni best so aku nak tau gak jalan citernyer. Lgpong aku berkenan tgk ji sup oppa dlm delicious proposal so sesaper tlglah citerkan secara ringkas camner citer yer.....

tgk weh.. jgn x tgk!!