CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: mawar_pinky

cinta zaman sekolah

ala atomic, lum masanya lagi tuh..
takpe, enjoy dulu idup single, best jugak ape...
nak kawan ngan sape pun bole, nak kuar ngan sape pun takde org jeles...

cinte zaman skolah???
ntah laa...
best x????
aku pon xtahu nak cakap aper........
aku becinte mase skolah sampai abis skolah ngan orang same.....
jadi same laa

snow takde citer ke?

mawar_pinky...
tu arr cite diye......
orang same dari zaman skolah........
bulan 12 dah 3 taun.......
jadi same ar skarang......
huahuahuhua....

wah!baguslah.kiranya bukan cinta monyetlah nih.er snow ni umo berapa ek?

1987 ek?pangkat adikku rupanya.hehe

Follow Us
huhuhu umo 18 laa.........
huhuhu akak mawar umo bape.....
abg namhar tanye...
hahahahha

masa aku sekolah dulu, ada kawan2 yg gelar aku "playgirl"!

ek eleh... tu pun aku malas nak besarkan citer! ikut ati nak aje aku lempang budak2 yg gelar aku camtu... biasa la zaman sekolah... menggatal sikit2... he he... aku ni memang open... setakat citer ngan kengkawan aku minat budak tu la... minat budak ni la... pada aku biasa je, minat gitu2 je... xde la sampai tahap aku tersondol2 kat budak yg aku minat tu... biasanya pun kalau aku "kirim salam", salam tu berbalas, then kenal2 la dgn budak tu... tapi tak la tahap bercintan cintun!

sebabkan salam aku "dilayan"... makanya jadik la kontroversi yg aku ni playgirl! tak patut betul!... tapi nak kata apa kan... da budak2 yg kutuk aku tu tergolong dlm "salam tak dilayan"! he he....kuang kuang kuang....

tapi yg aku rasa agak betul la "cinta monyet" aku, masa form2 sampai form3... dgn mamat kelas sebelah (sebaya)... tapi tup2 masa nak dekat SRP mamat ni putuskan hubungan tanpa sebab... yg mana bila aku tanya dia kenapa, dia diam sejuta bahasa! (jadi bisu! lgsg tak nak ckp dan pandang muke aku)... sakitnya hati masa tu...

then masa form 4, dia pindah sekolah... terus la tak jumpa. tup2 lepas abis sekolah, aku pun da masuk IPT, dia boleh contact carik aku... mintak maaf dan bg sebab kenapa dia tinggalkan aku... konon dia malu, dia tau satu hari nanti aku sure ke IPT tapi dia ni bodoh, sure x kemana... sebab tu dia jauhkan diri.

waktu dia buat jejak kasih carik aku tu, dia siap dtg beraya kat umah aku 2 tahun berturut2 ! (tak putus asa)... but at last aku terpaksa pakat ngan mak aku utk tipukan dia ckp aku da bertunang! (he he... walhal boipren pun xde masa tu)... pastu terus la dia merajuk dan hilang hingga kini...

aku tak tau la kenapa aku tak boleh terima dia... walhal dia punya la handsome! ini lah yg dikatakan... cinta tak pandang paras rupa! kalau x suka, x suka jugak... betul tak?

Cinta zaman sekolah....???

hmmmm....ade gak.....masa tu form 4&5...org yang sama....tapi bila abis skolah...abis...sebab memasing x teringat nak amik alamat ke...no tepon ke...muahahhaha......sabor jerk la.....cinta monyet la pulak.....;)

BALAKTIMUR This user has been deleted
nak bercinta gak zaman sekolah tapi maluuuuuuuuu

huhuhu:cak::cak::cak:

nomie.....
ambik num pon leh lupe ke???
huahuahua klakar laa ko nih.....
da tu mase couple xde koling2 laaa.....
huhuhuhu sianyer.....

Cinta masa zaman skull...

wa...ni topic besh nih... masa aku form 4 tuh ada sorang mamat nih nak ngorat aku... hihi... memula kawan... pas tuh aku pun jatuh cinta.. aku tanya dia camner leh suka kat aku..dia kata cinta pandang pertama.. hehe.. geli la plak... sambung sampai form 5..masa form 5.. dah berani skit la gi dating2..  hehe.. nakal gak aku.. tp dating gi makan jer tau..pas skull aku sambung matrix... dia sambung U uat degree.. masa tuh leh uat degree terus after SPM... tak pernah lost contact.. hub makin ok.. alhamdulillah.. then aku sambung U sama ngan dia...nasib baik dapat..sampai skarang nak masuk 6 tahun dah hub kitaorg kekal.... moga diberkati dan ada jodoh.. memasing pikir nak carik kije dulu..then kalau ada jodoh.. proceed...

yang paling manis.. sume kenangan kitaorg kat skull.. hehe...and... dia first love aku.. dan aku first love dia..

so sweet..

jiwang la pulak kejap..

gals2....
hahahhaha.....
same like me.....
same2 first love tapi aku baru 2 taun lebih......
huhuhuhu......

Kite tak bercinta time skolah tapi. Suka minat kat budak lain lah. Yang tensenyya kite minat budak yg orang lain tak perasan langsung dia wujud pas tu bile kite stat minat baru lah org lain pun minat same. ampes betul. Tapi best gak ble kenang balik.

adikeluangman.....
laen kali kalo dah minat approch laa babe......
jangan tungu lame2.....hehehhehe

cinta monyet ? ..
takder pengalaman la pasal aku ni ketua pegawai eksekutif samseng kat skolah aku ...
aku bukan la samseng , tapi semua orang takut dengan aku pasal aku la orang paling tinggi and besar kat skolah ...
budak perempuan kelas aku pun tak berani nak tegur aku . pernah gak try approach a few girls but biasa la kan ..
i dont have the X factor ..hehehe

Cinta zaman sekolah?
Aku dulu ada bercinta masa Form 2 dulu. Relationship kami sampai Form 3 aje. Lepas tuh aku  tak nak bercinta lagi sampailah skg, walaupun byk gak perempuan yg berkenan. Aku lebih suka single pasal lebih bebas

rasyid....
usaha laa sikit....
best man win.....

BEST APA... BERCINTA ZAMAN SEKOLAH...
BILA DAH FAHAM... LAGI BEST..BARU ADA PENGALAMAN PAHIT DAN MANIS