CARI Infonet

Forgot password?
 Register

View: 50515|Reply: 364

Jom gie camping....

sape2 kat sini yang selalu gie buat actvty camping....yang dok kat area lembah kelang nie je ah...aku dah lamer giler tak gie camping2 nih...memang best sangat2....rindu ngn dunia camping nih...so sesape yg ader actvty tu, invite le kawan2 yg berminat dalam cari nih...

[ Last edited by  chumpon at 29-12-2006 11:47 AM ]

Rate

1

isy..tak best langsung...takder kaki camping daa kat sini..silap post....

uikk.. sape kate tak de kaki camping kat sini?
aku kaki camping juge.. rindu gile nak gi camping.. dulu aku rajin gi camping sbb join kelab camping..tapi skarang ni tgh jadik perantau.. tak de chance nak gi camping dah.. kalo gi hiking skarang ni, mesti cepat pancit..ehehe

aku pon dulu kaki camping.. tapi skarang dah bersara sbb takde geng dah..
bile tgk aku nye tent, haversack, sleeping bag rase rindu sangattttt nak gi camping

Originally posted by rara_bella at 20-11-2005 11:09 AM
aku pon dulu kaki camping.. tapi skarang dah bersara sbb takde geng dah..
bile tgk aku nye tent, haversack, sleeping bag rase rindu sangattttt nak gi camping

Camping gear semua dah kena ambil ngan anak saudara....lagi pun lutut pun dah teruk(sakit). Last gi pun hiking Mt. Kinabalu lama dah tahun1997 :cak:

Originally posted by shimakichi at 20-11-2005 12:55 PM

Camping gear semua dah kena ambil ngan anak saudara....lagi pun lutut pun dah teruk(sakit). Last gi pun hiking Mt. Kinabalu lama dah tahun1997 :cak:

aku daki Kinabalu thn 2002.. kene  hiking dlm hujan lebat. sejuk tak ingat.

Follow Us
tak penah lagi sampai gunung kinabalu.. tapi teringin sangat nak pegi..
dulu mase aktif outdoor, cita2 bella nak conquer sume gunung yg ade kat mesia ni..
tapi bile dah lame tak gi camping + hiking ni.. mmg dah pancit.. pastu makin gomok.. huhuhu...

tu la pasal...camping nih memang best giler ah...dapat campin semalam kat mane2 (templer park, ulu langat, P.D) pun jadik ah..dapat jugak lepas tensen...

Macam best jer camping ni kan ... aku pun kat KL ... ada sesaper yang nak start club camping?

Suka camping, tapi jarang benar dapat pegi camping, kalau gian sangat, pergi pangsun, pacakkan khemah, then main masak-masak dgn anak saudara. anak anak saudara I, 2 4 7 tahun dah biasa bawak pegi camping....

Originally posted by dainese at 20-11-2005 02:19 PM
tu la pasal...camping nih memang best giler ah...dapat campin semalam kat mane2 (templer park, ulu langat, P.D) pun jadik ah..dapat jugak lepas tensen...

masa giler gi camping... sebulan sampai 2 kali kuar  kalau kat Kl day trip je, kalau gi 2hari 1 malam jauh sikit dr KL.
:cak::cak::cak:

Originally posted by faraway at 21-11-2005 12:58
Suka camping, tapi jarang benar dapat pegi camping, kalau gian sangat, pergi pangsun, pacakkan khemah, then main masak-masak dgn anak saudara. anak anak saudara I, 2 4 7 tahun dah biasa bawak pegi  ...

ahhaa.. bella pon dulu slalu takde keje.. pasang tent kat belakang umah.. then baring2 dlm tu dgn my sis.. hehehhe..

Originally posted by sxyizreen at 21-11-2005 12:51 PM
Macam best jer camping ni kan ... aku pun kat KL ... ada sesaper yang nak start club camping?

:cak:...jom kite gie camping.....:cak:

Originally posted by dainese at 23-11-2005 20:28

:cak:...jom kite gie camping.....:cak:
kat mana :hmm:

kalo dok sekitar kl or selangor, aku rase gng nuang cam best utk gi camping. hiking ke puncak dr lolo amik mase 3 jam. gng ledang pun best jugak!

oit..aku pun kaki hiking+camping gak...tapi tahun baru ni dah takde geng..geng semua dah start bekerja dah..uhuk...jum laa kwn2 kite pi camping...gunung nuang ok,gunung stong cun giler,puncak brinchang yg takde air,kaki gunung stong,janda baik,,,,pilih2....aku tak kisah...janji camping..dah lama tak rase makan sardin dlm mess tin....

sesungguhnye rase nescafe panas di kedai mamak dan didalam hutan adalah amat berbeza..bile dalam hutan nescafe tu rase nikmat giler ma....tambah2 bile ujan,,,,

jum lee dainese..aku serius ni....kite 2 org pun layan jekk..ku dah tak tahan ni...aku kat shahalam skrg

haaahh...dah ader geng...tapi pakat la reramai nih....memlua nih buat dekat2 dulu....janji tido dalam camp..pastuh, agak2 ok je baru la gie jejauh skett.....

cun la...tapi aku rase kalu takat beborak dalam ni je..takde tindakan susulan..sure tak jadik gak ma...sape lagi nak join???mali2...ko duk mane dainese??? aku kwn2 semua busy ma..harap ko jek ni..ko ade kwn2 lain tak???dapat dalam 5-10 org sedang elok laa tu

nak g camping katne?aku takde pngalaman..boleh ke join?sile beri tunjuk ajar..hehhe

area sini je laa...tgh kumpul geng le  ni..tak kisah if takde experience..janjii jgn mengeluh tgh2 malam tido dalam khemah tak best,sejuk,lembab udahle...: }