CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: nfa

Gathering for Ex-SIGS

haah la..karipap ngan chakuey dia tahap sedap gilos..

pastu makan mi santan ngan soft drink.. time tu rege dia semangkuk 50sen je.. air lak 35sen.. mi siam kuah dia pun best..

cikgu bio tu nama dia mrs soh kecik molek je org dia tapi garang ya robbi.. paling nyampess sekali pn nariha yang ajor kimia tu.. ntahapapa tah.. aku selalu rembat kertas litmus kat lab.. buat note anto kat pet-sis hahahahahahaha..

kan ke best kalau dapat balik ke masa-masa tu kan..

then masa form 3 time balik tunggu bas korang ingat tak ada satu bas ni kitorg panggil dia bas jepun pasal mmg bentuk dia pun mmg mcm bas zaman jepun.. pastu bebudak dalam bas tu suka lempar air dlm plastik kat bebudak sigs yg dok tepi jalan..nf:nf:

hahaha...betul tu.. kalau girl school mesti ada pet-sis.. org luar ingat mesti lesbo..... kalau ingat balik.. kelakar la pulak.. pas tu kalau budak band ke.. yg glamour ke.. mesti ramai org nak buat pet sis.. ingatan ko, kira baik dari aku le.. cikgu kimia tu aku tak ingat.. cikgu maths, ko ingat tak?.. mr ng kot.. apa khabar die sekarang.. lagi satu cikgu bm.. dah tua sikit tu.. masuk kelas.. asik duduk.. je.. (mintak maaf cikgu...).. brabus.. ko duk asrama ke.. sebab setau aku umi ngan malis duk asrama.. ko suh aku teka ke?..

Originally posted by syanamir at 27-3-2006 09:19 AM
hahaha...betul tu.. kalau girl school mesti ada pet-sis.. org luar ingat mesti lesbo..... kalau ingat balik.. kelakar la pulak.. pas tu kalau budak band ke.. yg glamour ke.. mesti ramai org n ...

yeah..our maths teacher mr ng kim bak. Wah wah wah.. daya ingatan aku tahap dewa lah.. hehehehe.. aku ingat dia pasal dia teramatlah sportingnya.. dgn seluar ala-ala 70's hehehehe..

aku x dok hostel la.. hari-hari balik umah.. paling best time tunggu bas kat PO (post office). Boleh cuci mata tgk boys EC hehehehehheh..

hahah  citer pasal pet sis lawak je..
korang ada baper ramai pet sis ek..?
korang ingat kak jem..dia mc tomboi skit..ramai woo admire dia..
lagi budak band sape ek yg glamer?tak ingat plak...kalu batch aku budak band yg glamer mcm myra

oo ngko ngurat budak EC aaa..hihihi... eh ajai tu budak EC ke dulu ?

Hmm.. nak kata pet-sis tu xde la kut.. sweetheart..hehehehehe lawak gilos la time tu.. main tulis-tulis surat ish..ish..kelakor betul kalau ingat.

tapi yg syok tu time valentine's day ada song dedication.. baru tau sapa ada secret admirer la..pet sis la..pastu dapat bunga la..cekelat la..cookies lah.. part tu je yg aku suke pasal dapat mamam free.. hehehehe

budak band ek.. ye ye o je.. glam gilos.. ada sorang nama dia sharini.. kunun2 pet-sis aku la tu.. tapi jap je form 4 dia pindah kl.

Nak kata aku fofuler kat sekolah pun boleh la fofuler jugak.. wakakakakakakaka fofuler nakal2 sikit je.. siapa tau aku sapa aku bagi cekelet nak tak...

a'ahlah..pet sis le sweetheart le...
pikir2 balik mmg lawak..wonder kat sigs skang ni ada tak syndrom petsis and sweetheart tu..
alahaii brabus..kasiklah hint lagik...
ko senior aku..hmm ko aktif sukan tak ?

lagi satu teringat masa hmm apa nye ek nama dia..yg ada jual2 pas tu ada games le...hari kantin ke?ntah...
tapi best woo masa tu.. aku suka beli hotdog..aku rasa masa tu..itu lah hotdog yg paling sedap aku penah makan )..tapi bila dah beso skit..pandai beli sendiri kat luor..hihi rupa2nye banyak lagi hot dog yg sedap

Follow Us
part-part sukan tu yang den lomah tu.. x memberangsangkan langsung heheheheh

aku aktif kat ko-korikulum je.. masa form 5 jadilah setiausaha rumah sukan tapi xde function pun.. janji muka masuk malarhijau hahahahahaha..

wah..wah.. kalau tgk balik muka time budak2 dulu sure la gelak sensorang.. tgk pesen rambuntnya..pesen cermin matanya.. yg pakai spek la kan.. memacam pesen la pendek kata...

alahai kalau dapat la g balik time sekolah tu dulu aku nak belajar bebetul.. tu lah ni jadi kureng betul hehehehehehe

hari yg ada makan-makan tu namanya canteen day. Tapi yg paling best time kitorang form 1 or 2 la... ada besar2an.. siap ada rumah hantu lagi.. masa tu open kat public.. bukan hantu yg kacau org tapi boys yg dok kacau hantu balik..

time sukan pun best gak.. buat grand kat stadium siot.. pastu reramai buat perbarisan dgn iringan band lagi.. tu yg x leh handle heheheheh

nfa, ko dok hostel semai bakti ke hostel sigs???

Originally posted by bRaBus_23 at 27-3-2006 03:03 PM
Tapi yg paling best time kitorang form 1 or 2 la... ada besar2an.. siap ada rumah hantu lagi.. masa tu open kat public.. bukan hantu yg kacau org tapi boys yg dok kacau hantu balik..

FOOD FAIR.... best wooo!!!!....memacam benda jual...

pastu kalau dpt untung banyak...boleh apply cuti 1 hari....

aku nak kata aktip bebenor idaklah..tapi bulehlah involve skit2 ngan sports..
brabus..canteen day yg ada rumah hantu tu aku ada..masa aku form 1 lah kot..ko form 2...

aku tak dok hostel..aku naik bas skolah :D

ye food fair.. tapi seingat aku, masa aku sek men rendah, lagi grand... betul le.. ada rumah hantu... sebab aku penah jadi hantuu... kelakar kalau ingat.. conteng muka ngan lipstik... pas tu org yg masuk, tak takut pun... kena usik lagi ada...

brabus, aku still tak kenal ko la.. sapa yg glamour ye... ko kat mana sekarang?..

sapa form teacher yek.. yg aku ingat masa form 4, cikgu salmiah yek?. aku penah kena tego sebab tido masa dia ajar geografi... pastu ko ingat tak ada mlm kebudayaan, kelas kita buat tarian negeri kedah ... aku jadi lelaki, pakai seluar ngan baju melayu... pas tu ada pertandingan folk song.. nyanyi lagu "yellow bird"... budak cina tu, sapa nama die... jadi bird, terbang dari meja.. lompat, ... kalau aku ingat ... mesti nak tergelak... :music::music: yellow bird, up high in banana tree...

Originally posted by amrulfiq at 22-2-2006 04:14 PM

oopss....tertinggal perkataan senior...im very much senior than u all

lindt pun kira senior gak...:cak:

ramainyer orang senior kat sini...org junior takde ker??...:stp:

syanamir..

ko ngan aku satu kelas ek.. part tarian kedah tu aku ingat la pasal aku pun ada masuk gak.. kene jadik lelaki gak.. Abis baju melayu abang aku aku sapu wakakakakaka..

tang yellow bird tu aku x ingat sangat lah.. pasal banyak sangat sweet memories time sekolah dulu chewahh !!

hmm.. form teacher mmg pn salmiah. Aku hangin je dgn dia pasal time test ke aku buat macam nak gila tetap dia bagi markah sikit.. hampeh tulll..
nf:nf:

me ex-sigs form 4 1991 - form 5 1992

any jejak kasih?

brabus,aku duk belek gambar kelas.. ada yg aku ingat,ada yg tak ingat...
aku tulis ye.. juhana, ayu, linot, yasmin,alhan, rehan, malis, syikin,midah, umi, aliza, pidot, lindot,cilot, salmiah, seniah, faizah.. yg lain , aku lupa.. nama ko ada tak?..

Originally posted by syanamir at 31-3-2006 11:15 PM
brabus,aku duk belek gambar kelas.. ada yg aku ingat,ada yg tak ingat...
aku tulis ye.. juhana, ayu, linot, yasmin,alhan, rehan, malis, syikin,midah, umi, aliza, pidot, lindot,cilot, salmiah, seni ...

aku salah satu nama di atas..

wey semalam ada buat gath kat umah fariza uyop. ala..yg selalu organize la.. 10 org turn up.

matul & ajan ... ko bayangkan after 15 years.. aku malu bangat pasal aku langsung x ingat kat si ajan tu.. ala assistant monitor la..

oo... ajan.. baru ingat.. yg putih-putih tu, pakai tudung kan.. fariza pun yg pakai tudung kan.. matul... pun baru ingat... dulu tak pakai tudung.. kawan ngan budak singapore tu kan.. sapa nama die?..

Originally posted by aikon at 30-3-2006 05:39 PM
ramainyer orang senior kat sini...org junior takde ker??...:stp:

how jr r u??

Originally posted by tig_cun at 3-4-2006 04:37 PM

how jr r u??

me batch SPM '97...

uih... jr sangat tu... me pon spm 93..