CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: MOONkerBULAN

UPB MYTEAM FC

ntah ntah jadik menteri belia dan sukan teross

aku nak MyTeam menang... bior team so called pro player kene shock tratment sket bior dea sedor...

Originally posted by MengkuduMasam at 10-2-2006 10:16 AM
aku nak MyTeam menang... bior team so called pro player kene shock tratment sket bior dea sedor...

:setuju:

CH setuju diorang uji pasukan msia ngan perlawanan cam ni...
dari sini ar kite nak tengok sejauh mana pencapaian pasukan msia skrang... lagipun, ngan cara ni la kite dapat bakat

pemain myteam perlu lari bawah 12 saat utk 100 meter!
kalid jamlus boleh ker lari bwh 12 saat!

aku nak dan teringin nak tengok MyTeam menang..

tapi aku rasa nanti maybe Msia  NT yg menang..

Follow Us
aku vote 4 myteam....
aku rase myteam ada harapan nak menang sebab aku dah tengok camne diorang wat selection......hhuhhu....

aku pon nak myteam menang..
jd aku vote maitim

untuk shebby semoga berjaya..sebenarnya saya tengok ramai pemain malaysia dlm liga profesional super/perdana tidak berapa gembira dgn myteam,mereka ni b'cakap mcm pemain profesional..tapi tahap permainan diorang nie mcm budak sekolah.diorang seperti memandang rendah pade keupayaan myteam..kononya diorang lebih hebat..dan ada juga yg mempersoalkan keupayaan shebby sebagai jurulatih yg tidak mempunyai lesen..pada saya diorang ni siapa untuk mempersoalkan keupayaan shebby yg merupakan bekas pemain terbaik yg pernah dimiliki negara berbanding dgn mereka yg sentiasa menunjukkan permainan yg buruk diatas padang.saya yakin dgn keupayaan shebby yg berpengalaman di pentas antarabangsa akan dapat membentuk pasukan yg mantap berbanding pemain kebangsaan skarang yg sentiasa mengecewakan peminat bolasepak malaysia.......sebenarnya komen saya ini ditujukan kepada pemain MPSJ faizal esahar....saya ada menonton dlm rancangan scoreboard...cara dia cakap seakan-akan dia adalah pemain yang hebat dgn mempersoalkan keupayaan shebby sebagai jurulatih...memang mentality faizal ni sama taraf dengan bebudak kampung.....inilah mentality pemain profesional negara.....kepada semua pemain bola dlm liga malaysia jgn bangga dgn gaji yg besar..sebnarnya tahap permainan korang ni atas sikit pada budak kampung....korang takde alternative nak majukan diri...jadi pada semua pemain dan peminat marilah kita sama-sama menyokong myteam supaya zaman kegemilangan bolasepak kita dapat kembali seperti zaman shebby dan mokhtar dahari....dimana korea dan jepun pun gerun apabila mendegar harimau malaya.........termasuklah pasukan england pada ketika dahulu menggelar penyerang malaysia mokhtar dahari sebagai 'supermokh' ....saya mintak maaf jikalau tersalah bahasa atau sebagainya....komen sya ini hanyalah untuk menyedarkan pemain-pemain seperti faizal esahar.selamat berjaya shebby!!!

petikan dari

http://bola.bluehyppo.com/viewtopic.php?t=68

shebby bekas pemain terbaik negara ke??er! lantak le dia..tapi bagi aku walaupun malaysia agak tenggelam dlm arena antarabangsa tapi utk game ni aku predict malaysia menang..bagi aku kualiti permainan tahap profesional mmg tak sama dgn amatur..aku sendiri penah tgk selection utk main kelab dan negeri..bkn mudah..member baik aku yg sikit punya hebat pun takat dpt main ngan pkns je dulu..tu pun simpanan je..kita yg melihat dari luar ni sebenarnya tak tau apa yg player rasa kat dlm padang..aku penah main dgn dgn salah sorang player kebangsaan dulu...mcm lipas kudung berlari..langsung tak terkejar..wlpn org kata dia main mcm budak sekolah ke apa ntah skrg..kualiti sbnarnya tak boleh kita nilai dan bandingkan dgn apa yg kita lihat player kat luar ni..mmg ada player yg bagus tak dpt main utk liga kat malaysia ni..tapi tak bermakna yg kat dlm liga tu lagi rendah tahap diorang..dgn sistem latihan yg lebih baik serta experience dlm padang aku predict malaysia menang la..bagi aku mereka tetap yg terbaik di malaysia walaupun berada pada tahap paling bodoh di dunia sebab mereka dipilih bkn pakai undian mcm af tapi berdasarkan apa yg dibuktikan dlm padang..sebab tu muka aku tak akanhilang di std walaupun org malaysia lain tak nak pegi std..lantak le..mereka semua membawa nama negara yg sama dgn aku..game tiger cup kat malaysia dulu dari game lawan filipina sampai la kalah dgn indon semua aku pegi..mampus le org kata buat rugi duit ke hapa pun..walaupun aku sibuk2 melayan team italy dgn dgn serie a tapi liga super dan skuad kebangsaan tak penah aku lupakan...malaysia boleh!!!!

pemain msia???
U18/U21 kita mmg hebat..
bila diorang msuk senior..
penyakit kronik mula dtg...

aku pun pelik..
adakah sikap..
adakah mentaliti..
adakah jurulatih???
bolasepak la yg byk giler belanja duit..
tapi still pemain senior kita mcm hmpeh...

harapan aku..
myteam kalahkan msia...
biar presiden kita pening kpala..
pastu fired jurulatih/manager..
tu la yg presiden tau...
bila la agaknya presiden kita yg nk ditukar...

ramai budak2 kat luar sana yg talented..
budak daerah..
budak masum..

kalo shebby btul2 buat pilihan tepat...
sure myteam mmg leh trash msia team..

tak sabar aku nk tgk fast pace game psukan myteam...

Originally posted by Luca_Pitok at 22-2-2006 09:43 PM
shebby bekas pemain terbaik negara ke??er! lantak le dia..tapi bagi aku walaupun malaysia agak tenggelam dlm arena antarabangsa tapi utk game ni aku predict malaysia menang..bagi aku kualiti permai ...

team harimau malaysia 1983 di piala presiden korea...

hehe..gambo tu aku dah tgk daa...tapi serius aku cakap dia ni takde apa yg best nyer pun..smpai nak kata tahap terbaik tu mungkin tidak bagi org yg penah menyaksikan dia ni main..

bermimpila My Team nak menang, berlatih 3 bulan mana ada jalan bebb...ini cerita lawak..:blah: tapi kalau depa menang juga memang sahlah Malaysia punya team kareqqq:gila:

Originally posted by biezie_slalu at 20-2-2006 04:03 PM
pemain myteam perlu lari bawah 12 saat utk 100 meter!
kalid jamlus boleh ker lari bwh 12 saat!

AKMAL RIZAL tak lepas maaaa ..
dah 7 kali gagal cooper test ..
buat malu jer ...

soccastar tu dgn UITM pon kalah, dgn team reserve liga-M pon kena belasah.. shebby pon salah sorang coach.. aku rasa dgn team under 17 malaysia pon, myteam susah menang...
tapi kalo menang, KJ naik presiden FAM la..

ikut standard nye.. team malaysia kena menang le.. malu siott kalu kalah..

kalau myteam menang..malulah malaysia NT..

p/s: khairy jamaluddin juga akan mendapat nama...duit telekom juga dibazirkan untuk kepentingan peribadi menantu pak lah ni

Originally posted by HangPC2 at 23-2-2006 04:03 PM

team harimau malaysia 1983 di piala presiden korea...

pergh.. oldies sungguh... aku ingat lee kin hong, ahmad yusop, lim tiong kim, dollah salleh, shebby... indian dua org tu A.Anbalagan dgn Suriamoorthy ke?

shebby singh ni aku rasa antara Midfield terbest Msia satu ketika dulu la (in the 80s).. dan aku pon respect dia sbg komentator bola loacl yg berpengetahuan luas.. tapi sbg coach.. belum masa lagi kot..

shebby bukan main defence ker.. keeper dlm gambar tu sapa ek.. sebelah keepr tu ismail ibrahim ker..