CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: MOONkerBULAN

UPB MYTEAM FC

harumi harap, myteam akan berjaya

[ Last edited by  Harumi at 24-4-2006 01:54 PM ]

Reply #141 Harumi's post

takyah malu harumi..ina sokong harumi:cak:
kita tanak pandang rendah tuh jer..:pompom:
samakn ngan greece apa salahnya..minat punya pasal wooooooooooo!:nana:
niey best nak ckp..sendiri mau ingat..yeah!!!!!!!:kerek::devil:

Originally posted by Harumi at 23-4-2006 09:58 PM
Maaflah kalau taktik harumi ni mengarut :malu: harumi cuma cakap pandangan harumi saja dan harumi bukan nak samakan Myteam dengan greece cuma harumi nak kita fikir yang kadang-kala Underdogs pun bo ...

ishh.....jgn ler cam nih...ko nier wat aku raser bersalah laa....
bukan taktik ko x bagus....tu pendapat ko...aku ader pendapat aku sendiri......
bagi aku, pendapat ko kurang sesuai...but x semestinyer ko kener setuju ngan aku kan.....
sorry la kalo ko kecik hati ker ehh.......:hatdown:

Awak jangan rasa bersalah semalam mood harumi tak baik sebablah :hatdown: nanti harumi edit balik benda tu dan walaubagaimanapun harumi harap myteam akan lakukkan yang terbaik nanti

Originally posted by Harumi at 24-4-2006 01:50 PM
Awak jangan rasa bersalah semalam mood harumi tak baik sebablah :hatdown: nanti harumi edit balik benda tu dan walaubagaimanapun harumi harap myteam akan lakukkan yang terbaik nanti

:setuju: myteam @ national team, saper2 menang yg untung malaysian football gak....... asalkan x der politik2 sudah la....

awat la tiba2 jek ader mood swing nie harumi?

Entahlah tiba2 je takder mood tapi harumi dah okey dah apapun kita tunggu dua event yang paling ditunggu2 nanti iaitu Myteam Vs Malaysia 28 may dan world cup bulan 6 nanti.

[ Last edited by  Harumi at 24-4-2006 05:06 PM ]

Follow Us
den sokong my team tapi rasanyer nak menang tu payah ler sket...

dlm sukan yg berpasukan ni keserasian amat penting..klw bdk2 myteam leh pupuk kesefahaman dlm masa pendek ni ada harapan kutt nak menang

mesia ni walaupun asyik kena belasah kat antarabangsa tapi kalau bab jaga air muka sendiri memang terer woooo :cak:

Originally posted by ReuK at 24-4-2006 09:48 PM
den sokong my team tapi rasanyer nak menang tu payah ler sket...

dlm sukan yg berpasukan ni keserasian amat penting..klw bdk2 myteam leh pupuk kesefahaman dlm masa pendek ni ada harapan kutt nak ...

tu la pasal...malaysia nih kalo dah kener maki2 bagos plak maen........aku x pahamm....aku x paham....

jgn lupa ngop mlm nih kat PUTRAJAYA!!husband vanidah imran pon ader..:cak:

aku ni  bukan la anti team malaysia... malah aku membesar dengan 'malaysian player' lagik... tp, aku sedey tgk player kita sekarang... semua main semata2 kerana duit... tak tau nak nak main utk negara &  maruah(mmg la duit tu penting)...

kalau korang tgk first2 episode of my team, u can see that shebby sebenarnya nak cabar team malaysia... nak cabar player2 yg konon2 dah p trainning sampai oversea (akmal rizal).. bahawa, budak2 kampung yg main kat bendang pon teror jugak... so takyah la hang nak tunjuk lagak..!! kepada pihak pengurusan (datuk ibrahim) jgn ingat nko tu org besaq, team nko tk leh kalah ler..?!

so, aku rasa sapa menang tak penting... yg penting, niat shebby tu nak cabar player kita... nak tunjuk beza bermain semata2 sebab nama & duit... dgn bermain kerana bakat & maruah..!!

sekian terima kasih,
saya, riz abidah melaporkan utk tv5

hehehehehe..!!

Si Fareez orang last dapat masuk myteam

not bad
Skuad MyTeam buat kejutan awal

PETALING JAYA - Pasukan bola sepak MyTeam membuat kejutan pertama apabila menewaskan skuad Liga Perdana, PKNS 1-0 dalam perlawanan persahabatan di padang PKNS di sini, semalam.

Gol sendiri jaringan pemain PKNS pada minit ke-52 mengejutkan peminat bola sepak melihat pasukan cukup berpengalaman itu yang berada di tangga kedua Liga Perdana Kumpulan B, rebah.

Gol berpunca daripada sepakan bebas di luar kotak penalti PKNS yang ditampan oleh pemain pertahanan dan bola bergolek masuk.

Secara keseluruhan pasukan MyTeam jelas masih kekurangan pengalaman berbanding PKNS.

Sebahagian besar rentak permainan lebih berpihak kepada PKNS ketika kesebelasan utama MyTeam terkial-kial mengatur gerakan.

Malah boleh dikira serangan yang diatur oleh MyTeam hanya sekali sekala apabila bola mudah dipintas pertahanan PKNS.

Malah PKNS yang mempunyai banyak peluang di depan gol lawan disia-siakan oleh kegopohan dua penyerang utama, Roman Chmelo dan Elvis Coric.

Buat MyTeam, masih banyak yang perlu mereka perbaiki menjelang pertemuan dengan pasukan kebangsaan pada 28 Mei ini di Stadium Nasional Bukit Jalil.

shebby kena kuat sket kerah keringat untuk myteam..:pompom:

[ Last edited by  evita_ina at 27-4-2006 02:06 AM ]

weheheh aku yg takminat bola pun trminat sket ngan myteam ni...

bagi aku... malaysia kalau nak menang kena menang sekurang2nya 3-0. kalau malaysia shoot 3-1 pun dikira malaysia kalah. kalau dia shoot 2-0 pun tetap di kira kalah.

plastik_beg This user has been deleted
My Team boleh pergi jauh ... as long as diorang main as "one team" .. bola sepak nie tak boleh main sorang2 ... walau skill melangit pun kena main dalam satu pasukan .... mencuba tak salah, tapi peningkatan perlu ada!!

slmt bekerjasamala yerk..:cool:

Aku dah vote..
Ape2 hal myteam sure main best punye nanti..

joga bonito MyTeam......:hatdown: kalah pon kalo main cantik aku x kisah......

keputusan semasa friendly myteam vs kedah setakat ni

KEDAH 3 MYTEAM 0

lebih 20000 org menyaksikan game ni...

game dah habis..final result

kedah 3  myteam 0..