CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: PrincessFiona

Biscuit Teacher and Star Candy~ jom borak-borak~

Close [Copy link]
tandukan zidane tu semacam je aa aku tgk....ingatkan tak kira....alih2 bila tgk replay memang masuk ek....hebat lagi masa die tanduk player italy tu sampai dpt kad merah......sah2 kena kutuk nanti....

sian gak zidane ek.. hari tu dah bersara tapi dengan bersemangatnya join balik... lepas ni mmg bebetul confirmed nak bersara pun dapat gak lagi kad merah... kenangan pahit seumur hidup tu... mmg silap la...

Reply #2482 rienn's post

pakcik ni dah patut bersara....tp skill dia main best....sayang sgttt....

sempena italy menang ni ...aku julung2 kali postkan gambar ..... hehehehehe
tapi inzaghi tak nampak lak .....

rienn .... at last menang gak team yg ko sokong ..... :pompom:
sib baik aku joint ko sokong italy .... hehehehehe

memula tu aku gabra gak ngan ref tu ...dlm masa 10 minit je dia dah bagi 2 yellow card n a penalty....
tapi nasib baik lepas tu dia okay ....

zidane ...what a disgrace ..... aku rasa tandukan dada dia ni akan jadi sefamous kungfu kick cantona ....
kalau budak2 cam rooney n christiano ronaldo yg buat aku boleh accept lagi ....
ni grown man ...umur 34 thn ... ish ish ish .....
apalah yg metarazzi tu cakap kat dia ekkk ... :hmm:

:dia: sesapa jumpa gambar zidane tanduk dada metarazzi tu , boleh postkan tak .... aku cari tak jumpa le ....

[ Last edited by  kayla at 10-7-2006 11:51 AM ]

memang malatops aa kalo dpt gambo tu.....nak gelar kan apa ek tandukan ajaib zidane

huhuh.. sib baik la kite pun sokong italy. tak daye a ngan zidne, hehe.. ade ala2 sombong sket mase team france masuk final. sian zidane ek dapat kad merah. mmg tutup buku terus aaaa.. tapi malangnye, kite tak ingat sorang pun pemain2 italy or die nye coach. kalau team2 lain yg agak pemes, leh la. nape eh, ke sebab team italy xde yg ensem2?? moskel da.

Follow Us

Reply #2486 acquiller's post

hensem ........ tapi ramai yg dah tua .... del piero masa muda n berambut mmg hensem ...
inzaghi masa muda kiut je tapi dia tak main masa final tu ....

pastu pemain muda dia tak kenal sbb tak tngok liga italy ...

Reply #2486 acquiller's post

kurang x factor hehehe

rasanya metarazzi sure kata something yg berbentuk personal attack kat zidane.. kalau tak, takkan zidane bertindak lagu tu.. isk dah main, main jer la bebetul.. apa kata-mengata lak.. kena mengata orang ker baru boleh menang?  zidane pun sabar ler sikit.. dah senior patutnya faham la ragam permainan ni.. metarazzi pun sure bersorak gumbira boleh outkan zidane dengan cara paling memalukan...

Reply #2489 rienn's post

aku baca kat mana tah ... pemain french yg lain bagitau yg metarazzi ni buat komen yg berbau racial kat zidane .... tak tau le pebendanye ..... btw zidane ni algerian kan .....

mmg tak patut le dia buat camtu .... tapi zidane pun satu ... ni kan final ...mesti le masing2 sengaja main provoke2 ni .... takkkan tak paham lagi ....

yerla, mmg patut pun zidane tahan sabar. final da, dah tuh lak die kire paling senior dalam world cup selain si kahn tuh.

Lorrr.. zidane dapat anugerah bola emas daa...

Reply #2492 acquiller's post

a'ah ... patut ke?????

tapi dorang kira pakai point ..... captain italy si cannavaro tu tak dapat pintas point zidane .........

Reply #2490 kayla's post

uish.. dah penat2 gitu.. kena provoke byk2 kali.. boleh panas woooo... dah ler ngan penonton pun ada yg bo..bo.. yg tak kedengaran dek kita.. anyway tak patut pemain italy tu timbul isu racial kat situ.. this is world cup bak kata menyatukan semua orang.. klu timbul nak timbul isu racial.. baik jgn main bola..

kalo isu racial memang tak patut aaa kalo aku pun marah....mcm luis aragones yg wat statement racial kat tierry henry tu aaaa

Memang hampeh Zidane tu. As a professional player he shouldn't act like that. Jatuhkan reputasi dia je. Mentang-mentang lah nak bersara. Tapi janganlah pilih cara macam ni. Tak sabar jugak mamat ni. Padan muka... Hari tu korang kalahkan Brazil. Aku rasa Brazil masa lawan dengan France macam kena beli jer. Biasalah politik sukan. Duit rasuah dapat lagi banyak dari duit menang kejohanan. Italy pun macam tu gak. Sebab second half Italy dah start buat hal. Macam Brazil main dulu. Banyak golek sana golek sini. Taknak menyerang. Setahu aku Italy kan main laju. Tapi padan muka France kalah. konon nak bagi penghormatan kat Zidane. Penghormatan apa, dia sendiri pun tak hormat orang. Ade ke pergi tanduk orang kat dada. Orang tandok bola lah bukan tanduk orang . Ingat lembu ke?

Reply #2496 samshik's post

:no: tak baik tawww ,...kita tak taw citer sebenar... depa 2 ekor tu pun dah menjangkit ngan statement standard CT

Originally posted by samshik at 12-7-2006 08:42 AM
Memang hampeh Zidane tu. As a professional player he shouldn't act like that. Jatuhkan reputasi dia je. Mentang-mentang lah nak bersara. Tapi janganlah pilih cara macam ni. Tak sabar jugak mamat ni ...

kena beli...oh no.. wpun ckucin tak sokong France but mmg camtu.. bak kata kengkawan ckucin Brazil tak leh jumpa France musti kalah.. mcm dorang kat thread WC kata England takut jumpa German..

tp from what i've heard mamat italy tu dok buruk2kan islam.. Zidane kan islam.. mamat italy tu kata islam itu pengganas.. benda begini sapa tak panas dengar.. klu tak pertahankan agama sendiri, sapa nak pertahankan.. to some ppl may think perbuatan zidane tu bodoh dan menjatuhkan reputasi.. but to some ppl, it's normal.. even presiden france pun kata penalty kick more to luck.. dpt masuk final its the greatest gift.

apa2 pun.. yg lepas biarkan lepas.. WC to some ppl it's only a game, but to others its a prestige event.

Reply #2498 ckucin's post

tapi kalau betul mamat tu kata islam pengganas, tindakan zidane tu macam mengiyakan memang islam tu pengganas... memang la sapa tak marah, cuma ada caranya kena pakai psychology sikit, tak pun ignore jer.. lagipun kat padang kan, bukannya kat medan perang...kalau zidane dapat balas dengan memenangkan france malam tu ataupun bagi tentangan habis-habisan, sure terkedu metarazzi, kena telan ludah dia balik.. apa pun ramai yg dah kesian kat zidane dan kutuk metarazzi... kebenaran akan terserlah jua...

[ Last edited by  rienn at 12-7-2006 11:54 AM ]