CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: hetrek

Dende semase di sekolah rendah dan menengah

Originally posted by hetrek at 28-6-2006 09:33 AM

oh ye kerr takleh sume tuh?
camne yang mase kite kecikkecik dulu tuh?
sekse jiwa batin aku tau kene dende......
aku tanye je..
bukan nakpukul pun...
sebab aku ni bukan jenis pemarah danp ...

:bgrin: omak bapak dulu lain, tak cam skang nih, tu yg takder isu berbangkit
tapi yg aku tulis tu kalau tak silap ader kat dlm garis panduan guru...

Reply #21 bizzybeez6440's post

oo yeker..
nanti aku check ngan mak aku balik..
zaman dah berubah........

Originally posted by adoi at 28-6-2006 10:56
pernah kena denda:
- kena pukul ngan pembaris kat tapak tangan
- wat ketuk ketampi depan kelas (naseb baik bukan sesorang)
- diri biase
- diri atas kerusi
- lari keliling padang
- jln itik
- ...

klaka la yang last tuh..
hehehe...
bole le ko gune peristiswe tu wat pickup line...

Emow Emow Emow...
ingat nak denda boleh...jangan sampai mencederakan...lagi satu tolong ler (siap aku rayu nie)...jangan malukan anak murid korang depan pelajar lain..setakat marah² gitu sudah jangan dijaja itu ini, disuruh itu ini...

p/s:pengalaman mengajar insan...walaupun malu..tq ckgu shit**  jasamu dikenang...skang aku dah berubah

Reply #24 Sonic's post

apesal kau suke mengiau eh?

zaman skolah rendah aku samseng...suke gaduh dgn budak pompuan, suke buli kawan....time skolah menengah baik...aku tak penah kena denda ringan2 nih, skali buat jahat kena penampar terus...sepanjang hidup aku, kena penampar 4 kali, 2 kali masa skolah rendah, 2 kali skolah menengah

- kat skolah rendah, skali masa aku gaduh dgn budak pompuan...aku punyela geram, masa diorang amik wuduk nak solat zuhur kat surau, aku batalkan air sembahyang diorang :lol melalak budak ni panggil cikgu...justeru aku kena tampar dgn cikgu disiplin yg ada dekat2 situ, nama cikgu tu cikgu razali, ajar matematik..

- lagi skali masa waktu rehat kat jalan2 kat laman skolah, tiba2 cikgu BM aku panggil dari jauh, cikgu ahmad noor sulaiman, dia nak mintak tolong aku & kawan aku angkat kerusi2 rosak dari bengkel ke stor...tak kuasa aku, aku cakap kat kawan aku, kita buat deekkkk jek...skali cikgu tu kejar, dia tanya nape awak tak nyahut saya panggil? paaannnggg!!! kena sedas...terpaksala aku angkat kerusi2 rosak tu, sob2...

- masa skolah menengah, aku kena tampa dgn cikgu sbb ada nota atas meja aku masa tengah exam, ntah camne ada kat situ...aku nak letak kat belakang takleh, nanti kantoi terang, jadi aku try sorok..cikgu tu perasan lak, cikgu hamzani namanya, takde cakap banyak terus ditamparnya aku...2 kali lak tu...jadi angsa keadaan, kesian aku...

- lagi skali masa nak beli keropok kat ko-op waktu rehat...tak pakai nametag, memang malas pun, padahal wajib (tak dangdut ah pakai nametag)...ntah camne hari tu terkantoi lak, ustat yg jaga ko-op ada kat ko-op, aku tak expect langsung dia marah sampai camtu....tapi dia ni memang gedebe sket...nampak aku tak pakai nametag terus sound "mane enta punye nametag?".."kat kelas ustat...".."kan wajib pakai, enta ingat enta baguh sangat doh?" dia tampar poket baju aku, ingatkan itu je, skali paaaannngg!!! pipi aku pun kena jugak...

*melampau sangatla kalo tampar tak tentu hujung pangkal...

Follow Us
Originally posted by hetrek at 28-6-2006 07:14 PM

klaka la yang last tuh..
hehehe...
bole le ko gune peristiswe tu wat pickup line...

hihi.. xyah pick up line..
last2 mamat tuh yg make a move dulu..
wahahaha.. die minat aku gak rupenyer..
so, die pon jadi bf ku..
tp skang ni dah jadi ex dah pon..
long distance r'ship, susah la nak menten

pergh iscol..
klu aku, mau tensen dah..
tak pakai nametag pon kena tampar???
sabor je la..

Reply #27 adoi's post

oh..
ingatkan adoi ni lelaki....

ngeh ngeh..

assalamu`alaikum

berdiri atas kerusi sebab tak siap buat homework matematik, masa tu form 3. akak sorang je perempuan, yg lain, laki..buat dek je la, dah memang malas walaupun duk sek asrama

darjah 3, cikgu paling garang dpt. bagi buku pun baling je, tak hormat langsung ilmu yg kita org tulis dlm buku tu. kuat pukul budak, berckp bingit telinga. dlm hati, semua berdoa agar dia blah dari sekolah tu secepat mungkin. tup tup kena transfer pi sekolah lain.

Emow Emow Emow...
hehehe ingat lagi time sekolah rendah...takut tul kami ngan cg math...kalo dengar bunyi kasut dier jer dah tau dia nak mai...kelam kabut bebudak senyap n prepare apa yang patut...sampaikan setiap pagi ader bacaan doa, kami satu kelas pakat tambah doa tue kasi panjang sikit...pergh semua doa dia tak masuk kelas, pindah sekolah etc...but Tuhan tak makbulkan doa kami dia hanya lembut kan hati cikgu tue hehehhee selepas tue kelas rasa aman...rasa takut + terpaksa belajar math hilang ngan sendiri...hehhehe

skang mana leh denda2 ni...kang ada kete yg kena calar...tak pasal je...murid2 skang berhantu2 belaka....3thn lepas kat sekolah saya ada kes tau,masa tu saya form 5,ada murid kena rotan kat tmpt perhimpunan,sbb kantoi ape ntah,rokok kot,pastu kena ar kat situ,siap cikgu yg jd juruckp ni sindir2 masa depan la ape la,budak ni pn bengang agaknye...balik tu....
kebetulan cikgu yg mulut rajin tu ada hal,dia tak dpt anta bini dia balik,masa tu bini dia pregnant..masa turun bukit nak kua dari pagar skola tu,budak yg kena rotan td g langgar bini cikgu tu,berpusing siot...budak sume tercengang,yg pompuan menjerit...
tp alhamdulillah cikgu tu sket pn x luka,calar pn xde,kandungan dia slmt...BUDAK TU APE LG KENA BUANG TERUS...tp sian gak...klu dia x kena hina teruk aku rasa dia xde wat cmtu....ish panjang beno citer aku ni ye...sori...

Emow Emow Emow...
hehhee sadis siot citer ko...budak tue naik moto ka??? biasa ler, manusia kalo dah malu sangat..setan pujuk macam² tuk revenge

Originally posted by Sonic at 30-6-2006 07:40 PM
Emow Emow Emow...
hehhee sadis siot citer ko...budak tue naik moto ka??? biasa ler, manusia kalo dah malu sangat..setan pujuk macam² tuk revenge

kalau ko post mesti start ngan 'emow..emow..' naper ek?? bunyik baru eh...cam bunyik kucing lak..:bgrin:

hehehe,nk tambah gak la...
-mase derjah 2,kene ketuk jari ngan pembaris kayu kaler kuning tu,sbb kuku panjang (bkn pukul besa,tp kene chop...sakit tu)
-mase derjah 2,kene tarik sideburn sbb lmbt bayor yuran
-derjah 3@4 xigt dh aku, kene ketuk ketampi mase math...sape salah satu soklan kene ketuk ketampi sekali...
-mase sekolah rendah,kene lari keliling padang sbb xbawak baju pj...

ade lg kot,nnt aku tmbh lg,hehehe

Originally posted by leiasky at 30-6-2006 02:24 PM
skang mana leh denda2 ni...kang ada kete yg kena calar...tak pasal je...murid2 skang berhantu2 belaka....3thn lepas kat sekolah saya ada kes tau,masa tu saya form 5,ada murid kena rotan kat tmpt pe ...

Budak tu ko la ek.. :nana: kidding

Denda paling best aku kena potong rumput.. Tu je.. Darjah satu lak kena kilatkan kasut cikgu.. Mmg garang cikgu tu..Tringat2 lagi..

kuku panjang, kene rotan kat tangan
berdiri kat luar atau berdiri atas kusi sebab tak bwk buku
paling aku igt, aku suka jongket kusi masa sekolah dulu
cikgu aku dah pesan dah sapa jonket kusi
kusi dia kene amik
skali aku tak sngaja jonket kusi
member aku yg ampeh tuh gi report ngan cikgu..aku rasa nak sepak je budak tuh
tak pasal2 aku dpt kusi lab yang takde penyandar ngan tinggi tuh..menyampah..

Originally posted by bizzybeez6440 at 30-6-2006 07:44 PM

kalau ko post mesti start ngan 'emow..emow..' naper ek?? bunyik baru eh...cam bunyik kucing lak..:bgrin:

Emow Emow Emow...
ko nie dah jadi yang keberapa ratus dah forumer asyik tanya pasal aku nyer Emow Emow Emow... nie cubit kang kat perut (cam cikgu aku dulu, muka cun anak dara, bila mencubit cam singa betina)....

kalo time admet kalo tak siap cikgu aku suwoh lari keliling tingkat kelas aku
maknenye..20 kali pusing..sambil lari..sambil diperhati oleh budak kelas lain

aku xpenah kene...aku just nk bgtau jek..hahaha