CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: freekey

Ketagih Forum!!!

Umm doctor baru advise wa untuk kurang berporem la ni, so Yip tgh man man kurangkan xtvt kat bod Gossip tu, berporem sampai sakit mmg kene gelak heheheh tp mmg x leh nak lepaskan, kalo gi Subang tu untuk dinner pon al maklum ler byk port siber cafe, mesti x lepas dialog kat kawan, "jap je, i nak check sekejap je, x lama 10 minutes je", sampai org lain dah abis makan, wa masih kat siber cafe :geram:

Yg heran tu leh lupakan forum lain, but not Cari.com :lol

err time dah nak kul 8pm n i'm still dalam porem waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Heeeeeeeeeeeeeeeeeeellllllllllllllllllllllllllllllppppppppppppppppppppppppppppppppp

p/s :Happy Besday Ax

berforum ni bley jadi teman time boring and tak tau nak buat apa...!!

[align=justify]Ini adalah antara penyebab mengapa aku begitu addicted sangat dengan forum sampai susah sangat nak berhenti.. Mana taknya, kat browser aku dah tersedia segala butang untuk ke mana2 forum yang aku biasa jenguk.. So, kalau aku excited sgt nak tgk org reply etc.. Aku just perlu klik je butang2 tu.. Ehehehe..

Aku suka ada banyak2 button.. sebab aku ni jenis pemalas sket, kalau boleh semua benda aku nak automate.. So, dengan adanya button2 ni.. hobi surfing (well, it is actually 'berforum', ;)) aku menjadi lebih mudah. Ke mana saja aku nak pergi.. aku hanya perlu tekan satu button sahaja, tak perlu nak menaip2 kat address bar ataupun go through the messy Bookmark segala! :kant:

So, ini adalah rupa paras browser Opera kesayangan aku.. Aku dah cuba sedaya upaya mengefisienkan rekabentuk Opera aku dan dalam masa yang sama supaya ianya nampak KEMAS!

Nota: Nombor2 yang berwarna purple tu hanya sebagai panduan utk penerangan fungsi setiap button,

Spt deskripsi di atas, korang boleh nampak, untuk forum ni sahaja, ada 17 buttons!! (Those in BLUE and RED). So.. cubalah korang bayangkan betapa tidak terbatasnya aku berforum...

daratasia This user has been deleted
:pmuka: Wah ramainya otai dalam forum cari ni....Harap-harap aku tak kena penyakit forum...tapi rasanya dah mula syok ni....belum sampai taraf gian lagi...

ai_ai_ai This user has been deleted
ai pun dah dijangkit virus nie

tapi sekarang sedang masuk pusat pemulihan akhlak.... :lol

Reply #45 ai_ai_ai's post

ahakz! ai_ai.....pusat pemulihan akhlak tu kat mana ek?

bley gak hang syorkan freeky masuk , sebab tengok gayanya....dia memang ketagih forum benor. tengok jer la browser dia....mostly forum.cari...!!

Follow Us
Originally posted by togok at 27-8-2006 05:53 PM

bley gak hang syorkan freeky masuk , sebab tengok gayanya....dia memang ketagih forum benor. tengok jer la browser dia....mostly forum.cari...!!

[align=justify]Ahahaha.. ituarrpasal..

Actually button2 yg biasa ditekan cuma button2 forum CARI kat toolbar yg melintang tu.. :lol

Originally posted by ai_ai_ai at 27-8-2006 05:21 PM
ai pun dah dijangkit virus nie

tapi sekarang sedang masuk pusat pemulihan akhlak.... :lol

[align=justify]Huhuhu.. PPA eh.. kat mana tu?? Percuma ke berbayar?

dulu dari 2003 - mei 2006.. memang aku ketagih porum.. leg kata homepage aku pong forum cari nie.. w/pon aku tak banyak post.. tp mesti ader jer yg aku nak bace... dah ler internet pree 24-h... selalunyer almost 24-h browser window aku nie porum jer... samapi aku paksa diri aku cabut wayar internet.... tp lepas tuh tak tahan.. pasang balik.. hohohoho:D:

.. tp sejak dah keje nie... ..... memang kurang ler... leh dikatakan hanya seminggu 2-3 kali jer kot...

...honestly selagi ader akses pada internet.. selagi tuh ler ko akan ketagih....

..

aku lagi lama dari korang (aku register nick baru sebab yang lama dah jadi legend, so boring, nak kembali kejar kredit)

bagi aku, forum.cari ni memang addictive la.. walaupun aku dah masuk 4 tahun berforum di cari ni, tapi aku masih addict.. sehari tak jenguk rasa tak sah.. setiap jam aku sure jenguk kot2 ada reply or topik baru

tapi takder la sampai ganggu keja.. ganggu study tu ada la sket ehehe aku tak tau nak advice apa, yang penting sendiri mau ingatla.. kalau gagal exam ker, kena marah bos ker, bukan admin cari yang kena, kome jugak

sekian harap maklumat

wah freekey..aku ingat aku yg paling addicted..sbb setiap minit kalu bley nak bukak forum cari.. dan yg tak bestnye..kalu intenet tadek ke, forum down ke mesti aku berasa sedey..ahaks..sbb tadapat bukak.. kire addicted gak ke..haha

baru nak ketagih

tapi mill lebih kepada website lain... :lol

kesian.. sy pun mcm tu gak dulu.. rase mcm x leh hdp jer.. hehehe.. tp kene la tahan.. mana leh jadi klu asyik duk mengadap tu jer.. be a strong person!!! sibukkan diri dgn keje2 lain... jgn pk sgt psl forum... x kan larinya forum tu.. hehehe.. mcm sy skang ni.. dh x bape minat sgt dh... sesekali jer..

Originally posted by togok at 27-8-2006 05:53 PM

bley gak hang syorkan freeky masuk , sebab tengok gayanya....dia memang ketagih forum benor. tengok jer la browser dia....mostly forum.car ...

lama ai tak masuk sini.... :lol

pusat pemulihan nie dah hampir penuh dah... :nerd: ramai yang menunggu dapatkan rawatan... :lol
kalau nak tau kena  pm ai ler... wakakakkakak

Originally posted by freekey at 27-8-2006 07:01 PM

Huhuhu.. PPA eh.. kat mana tu?? Percuma ke berbayar?

http://planet.time.n ...

freekey berminat ker....

nanti ai pmkan contact number yer.... :lol

[align=justify]Mintak kerjasama semua untuk vote banner Music & Celebrities Malaysia...

http://forum.cari.com.my/viewthread.php?tid=238541&extra=page%3D1

Thank you..

cam masalah aku gaks ler...ketagih forum....sampai mimpi dok porum masa tido...

dulu2 masa masuk forum dlm 2001 ada la addicted...sebab addicted tu la aku register masa 2002...memang sakan gile masa tuh, celik mata jek forum, wakaka, kebetulan pulak pas cuti...bile dah sambung belajar 2003, aku punye access utk forum terberhenti jap sebab banyak kerja+takde pc/lab...dalam setahun gakla aku tenggelam timbul...masa tu kat matrik..bile dah masuk main campus, minat tu pun dah terkekang sebab kerja banyak...pc berlambak, kat lab, kat library, tapi takde masa...kadang2 tu bukak forum semata2 nak baca berita jek...bile time cuti, hahaha..bersarang le kat pc ni..

tapi seronok tau kalo lama tak bukak forum nih...once ko dah bukak pastu, u'll spend the whole day browsing thru all the sub-boards & threads, hahaha..

kalau tak masuk forum cari tak sah aku nih...

sejak jadi forom lejen
aku rase maleh nk reply