CARI Infonet

Forgot password?
 Register

123
Return to list New
Author: dexa

FAZLI ZAINAL - HARAPAN

aku minat gak sore fazli zainal neh// setaraf ngan anuar zain :ah: cume album die jek aku dpt tangkap lagu harapan jek..

Originally posted by arjunaiskandar at 5-1-2007 03:33 AM
aku cukup benci ngan jacdiehard fan yang bermulut hanjing...jac tu aku tgk macam baik jer .. dia jer berprangai macam uncivilized ppl... aper tak pernah pi sekolah ker... dah lama aku perhatikan  ...

err...nak bela pon ckple baik2 sket. aku pasan jdf takde pon kutuk melampau.

Reply #42 sayangidaku's post

tula..pelik aku :kant: tetibe je serang aku

arjuna ni dtg bulan ke :jeling:

terkejut aku tetibe ade mesej khas buat kak asam...:hmm:

Reply #44 fairytale's post

:lol sensitip sgt.. tak sangke fazli zainal ade peminat fanatik yg cengginih

Originally posted by arjunaiskandar at 2-1-2007 10:39 PM
At least dia dah ada album .. konsep pun Eksperimental Kontemporari Pop Melayu .. Huhu .. Korang ada ker ? Kesian .. hehehe .. Cemburu pun tak jadi apa .. tukang kritik yang tak bertauliah jerkla ...

Follow Us
arjunaiskandar This user has been deleted
Originally posted by idolfan at 7-1-2007 01:14 AM

ni pondan mana yg tetiba sentap tak tentu hala neh?..eh..hello cik kak oii....mmg la dia dah ade album...sape yg cemburu dia ade album....dia nak ade 10 album pun tak heran...tp kalau 10 alb ...

tetiba mengatakan aku pondan?( dalam keadaan rilexs sambil memerhati diri)... Pelik la aku kenapa aku dikatakan pondan sedangkan nama aku dah cukup jelas menunjukkan lelaki empunya diri... apa sebab nya hingga hanya dengan kata2 yang ditaip, IDOLFAN begitu yakin ia adalah tulisan pondan?? walau pada hakikat nya aku begitu jantan sekali...apa yang bini aku cakaplah...(dah kahwin pun)...dan anakpun dah 3...hehe...So..aper yang aku nampak disini ialah.. IDOLFAN itulah PONDAN yang sejati kerna dia tau bagaimana mulut kaum sejenisnya beraksi....aku ni memang la byk kenal pondan2 pasal aku ni kerja kat stesen tv...so...aku tak pernah nk diskriminasi pasal bagi aku pondan2 ni telus...walaupun pedih kadangkalanya.....so aku takpernah(penegasan)memandang keji...TAPI...Kali ni buat pertama kali nya aku nak menghanjingkan pondan yang tak diusikpun oleh aku... tetapi melantun-lantun kerana jacdiehard fan...yang aku rasa lebih relax dan paham adat resam berforum dari... SI PONDAN bernama IDOLFAN....hehe..... SO aku nak ingatkan... kalo nk confirmkan sangat tentang jantina aku... bak kata.. ketulenan aku sebagai lelaki sejati... Mehla kita aturkan perjumpaan...aku nak kau tgk aper yang aku mampu utk lakukan.....huhu....
In fact, aper yang aku nak ialah... korang semua bagi peluang sejujurnya pada bakat tempatan...kerana aku ni sorang yang sangat menghargai akar umbi bangsa dan negara kita...aper sahaja yang boleh mengharumkan nama kita.... krn kalo x kita yang dulu menghargainya, masakan org luar mampu nampak keindahan kita.... itupun sekadar ajakan tanpa walau sekelumit paksaan...jadi, yang aku pantang sekali...sibuk nak menghebohkan buruk produk kita dari mencanangkan kehebatan...perluke begini? disertakan plak ngan cara penyampaian yang kurang ajar... so amiklah balik aper yang aku dah bagi ni... tau pun melenting masing2.... bak kata tu... bila kena kat batang hidung sendiri, baru tau betapa tingginya awan dilangit...So mari kita lihat... pondan sejati malantun lagi......hehehe....lantun jgn tak lantun.....!!!!

pondan sejati....  IDOLFAN !   <<<

Originally posted by arjunaiskandar at 7-1-2007 10:01 AM

tetiba mengatakan aku pondan?( dalam keadaan rilexs sambil memerhati diri)... Pelik la aku kenapa aku dikatakan pondan sedangkan nama aku dah cukup jelas menunjukkan lelaki empunya diri.. ...

as expected. hahahaha. i dont need to read it all. dah tau ape you akan reply. you are so predictable dude (dude ke?..haha...). ckp org kurang ajar. what u have said kejap td sedikit pun tak terasa ...its very,爒ery mild..and childish.爄f爓e燼re爊ot爏omething爋r爏omeone爕g爋rg爈ain爌anggil爇ita,爐heres爊othing爐o燽e爉ad爋f,燾oz爄ts爊ot爐rue. its so...amateur..the way u wrote.. lelaki ke kamu? i really dont think so. doesnt mean u have a wife..and children, u are lelaki sejati. poodaaah! kalau nak sgt beri nasihat soh org hargai bakat tempatan, ur way sucks! big time! if we, or even i, do not want to support bakat anak tempatan, we wouldnt be bothered to purchase fazli's album in the first place. but i did buy it. we did. it is somehow crappy. just face the fact. if u cant, go bark somewhere else. ure barking here will not make the album sounds better.

Originally posted by idolfan at 7-1-2007 11:48 AM

as expected. hahahaha. i dont need to read it all. dah tau ape you akan reply. you are so predictable dude (dude ke?..haha...). ckp org kurang ajar. what u have said kejap td sedikit pun tak  ...

apalah masalah yang kau tempuh ketika zaman kanak2 kau sampai ko jadi macam ni... selaunya cam gitulah...bila zaman kanak2 seseorang penuh dgn penindasan or jadi bahan buli... ginilah jadinya bila meningkat dewasa..... aku sentiasa cuba memahami ketidakstabilan reaksi yang di hasilkan seorang yang bergelar dewasa.. agar aku akan lebih matang dan tak mudah rasa terancam dgn benda2 yang sangat remeh dan keanak-anakan... ko kata aku childish..( dengan tenang sambil tersenyum simpati) sebesar zarah pun tak dpt menggugat kematangan fikiran ku yang penuh dengan keyakinan dan kedewasaan...
baik aku pendekkan perlantunan yang IDOLFAN hadapi skrg... dengan perkataan yang paling berhak beliau terima... KESIAN..huhuhuhuhu!!!!!
By the way, tawaran aku nk mengadakan pertemuan masih terbuka dgn keikhlasan....ada berani?? kwang3x.....................

Insan matang yang waras....,

arjunaiskandar.......:love::love:

haiiyyaa!!

tak sronok la gadoh2 camni....:jeling:

ff:
jom makan coklat :love:

Reply #50 Raindancer's post

halal tak? :jeling: :hmm: :nyorok:

xusah gado2 pasal fazli jenal, klu pasal sarah, xpe :bgrin:

Originally posted by fairytale at 7-1-2007 04:47 PM

xusah gado2 pasal fazli jenal, klu pasal sarah, xpe :bgrin:

kalo nama pun dah gaduh baik hindarkan... walaupun pasal sarah(yang memang i adore)..tetapi....,, kalo ader yang mencabar2 kewibawaan kita sebagai manusia yang masih waras...takder bantahan dari i..... i bukan gaduh pasal si Fazli Zainal tu semata.. tapi, cara kita memilih kata tanpa buat org lain merengsa....jgn terlampau lantang bila dgn tulisan tapi senyap bila didepan.... alahai....(bak kata farhan)

Originally posted by arjunaiskandar at 7-1-2007 06:20 PM

kalo nama pun dah gaduh baik hindarkan... walaupun pasal sarah(yang memang i adore)..tetapi....,, kalo ader yang mencabar2 kewibawaan kita sebagai manusia yang masih waras...takder bantahan d ...

:hmm:
ape2 pon, utk kebaikan industri muzik mesia, hangpa berdua berbaik2 la nooo.... :setuju:

:hmm: :hmm: :hmm:

Originally posted by lyddok at 7-1-2007 10:59 PM
:hmm: :hmm: :hmm:

semua thread ko nak taruh ikon ni je ker?

MALUNYA.......

Reply #57 mawas014's post

ha dh beggar tu la jd ntah ape2 lg