CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: talapia

NONA ROGUY - pengalaman guna sendiri or dengar2 jek..

Originally posted by haz at 15-9-2006 04:04 PM
haz penah makan set yg slimming tu...3 beradik...
aduhh...lawas nyer over!!!
kalau tak tahan...mmg TAK TAHAN!!!
tapi haz tak gak kurus2....:jeling:

Haz,

ha ah dulu kena makan 3 beradik... memang, lawas.. he.he.he.. kalau nak berjalan ker saya tak makan, takut terbabas..

Originally posted by asleyza at 15-9-2006 04:09 PM

Haz,

ha ah dulu kena makan 3 beradik... memang, lawas.. he.he.he.. kalau nak berjalan ker saya tak makan, takut terbabas..

itu laa leyza...mmg lawas giler laa...sampai over lawas!!!!
pegi jalan jauh mmg tak bleh makan...kalau idak..:geram: :geram:

teringin betol pantangnext baby nak guna nona roguy...

kalau nak cite pengalaman makan NR nie memang banyak...  yang kelakar pun ada.. siapa2 yang dah makan tu tau la...

tapi utk yg susah membuang .. sekali  pergi.. .lega:nyorok:

ha'ah kan... bab lawas2 ni mmg SANGAT la bagusnye.. tak tertahan2. masa saya makan phytonatal pon camtu gak. tapi saya pepandaila bajet. biasa makan after 12 jam.. sure dia akan mengetuk2 perut kita utk ke tandas. so.. biasa saya targetla.. makan lepas makan malam.. so dlm kol 9 pagi tu.. masa mandi.. sure akan 'LEGA'... hehe..

skrg saya amalkan sebiji je sehari. okla.. lepas masuk ofis.. dok wat keje sket.. pastu ready je la nk ke tandas. pastu bole la senyum lega semula. so far takdela pulak sampai 4-5 kali ke tandas. abis teruk saya kene 2 kali jek.

tapi yg best badan rasa bertenaga n ringan sket la. perut pon rasa sodap aje..

leyza...

awak nk cuba ROGUYNAE tu utk apa ek? apa khasiat dia ye?

Follow Us
Talapia,

saya rasa NR yg tiga beradik tu memang power kut, tu sbb sampai 4-5 kali.. yg bentuk tablet nie much better.. nak telan pun senang..

minyak nona roguy mmg best bau pun best..bila nak urut kat badan mesti guna minyak nona roguy nie..

hehe.. sbb dlm bentuk tablet la maka saya berani cuba dulu.. klau tak.. sori to say la... pati ikan haruan polleney tu pon tak mampu saya abiskan. tapi kene c-sect nye pasal.. saya tabahkan ati.. makan je la NR ni. sib baik rasa ok

Mama makan sbb sembelit......Membuang tak puas lee..gitu2/

Memang le ok..cuma part bulu roma meremang tu ....takleh tahan.
Pas tu time keje...berebut bilik air plak ngan member2 opis.
Sebab kita orang ramai2 makan NR....ni kira pengaruh kawan opis le.

Makan beberapa bulan gak lee......dah lama..sebelum mama dapat anak bongsu.

Pas tu....makan on and off.....tak hengat..Suka cuma tak tahan part meremang..
Kurangkan dos.....tak syiokkkkkkk plak..
Makan sepeket lee....baru le best..:hmm::hmm:

Originally posted by talapia at 15-9-2006 04:15 PM
ha'ah kan... bab lawas2 ni mmg SANGAT la bagusnye.. tak tertahan2. masa saya makan phytonatal pon camtu gak. tapi saya pepandaila bajet. biasa makan after 12 jam.. sure dia akan mengetuk2 perut kit ...

saya mmg guna nona roguy dari anak pertama sampai lah ker 3..
alhamdulilalh mmg serasi dgn saya..:love:

Talapia,

Saya terbaca kat web NR, utk nak merawat kesuburan.  Saya nie masih belum ber'isi' lagi.. kurang subur kot..
        tappi kalau tak silap saya, produk nie tak dijual sesuka hati melainkan dapat nasihat dari pakar...
        Skg nie saya ambik madu nona harmonis, mawar segar dan phyto detox, plus dan clean.. (kalau tak silap la nama tak ingat)  tapi ikut suka jer.. time ingat makan, kalau tak.. hampeh..
         Ni salah satu cara saya berusaha utk pregnant.  Saya stop buat rawatan doktor so cuba NR pulak..  manala tahu ada rezeki...

ROGUYNAE - anyone pernah try?

Originally posted by haz at 15-9-2006 04:04 PM
haz penah makan set yg slimming tu...3 beradik...
aduhh...lawas nyer over!!!
kalau tak tahan...mmg TAK TAHAN!!!
tapi haz tak gak kurus2....:jeling:

sama le kita haz.. kemuncak yg buat kita berenti terus amik slimming produk NR ni, satu hari tu.. asben ajak keluar.. dalam perjalanan tetiba terasa nak melabur yg teramat.. kita pun duk soh asben cari stsyen minyak yg terdekat.. masa tu dah tak boleh duduk diam dah.. kepit gile duk tahan dari terkeluar.. dah rasa nak pitam pun ye... bila sampai stesyin minyak, terus cari Mr Tan.. yg harunya, belum sempat bukak seluar kecik, dah tersembur segala bahan buangan... :geram::geram:

nak tak nak, kita pun flush le seluar kecik tu sekali masuk dalam toilet..(shy.. jgn cite dgn org..) nasib baik tak kena kat baju... lepas dari tu, serik dah.. cukup le sekali tragedi fobia ni terjadi..

Ni laman web NONA ROGUY......http://www.nonaroguy.com.my

oo.. bagusla tu leyza. mudah2an... ada rezeki nanti ye. saya pon nak suggest kt member la. dia pon teringin sangat nk baby. tapi baru je kawin. biarla usaha biasa dulu kan..

tu la.. saya makan NR ni dulu pon sbb makcik yg suggest sbb dia amalkan dari anak pertama sampai anak ke 3. skrg anak sulung dia dah kt U pon. punyela lama dia amalkan. tapi utk kesihatan je la. bab2 meramping ni tak kot. sbb saya tgk dia... hmm.. tak ramping pun..

Fina dalam pantang baru2 nie pakai minyak herbanika jer....memang puas hati..nak pakai phtonatal takut terberak2 nanti takut efect tang jahit tu..so ingatkan nak makan phtonatal nie since dah habis pantang n confident tang bawah tu dah elok..tapi leh ker orang yang bukan dalam pantang makan? itu yang menjadi kemusykilan nie...

saya dah 3 bulan abis pantang.. still continue...  tapi kurangkan dosage. amik 1 tablet je sehari..
aritu ada sorang customer beli phyto ni... saya tanye dia bersalin bila.. dia kata.. dia tak pregnant.. tapi still amik phyto. maybe dia try nk dpt baby or nk bersihkan rahim kot.

Originally posted by talapia at 15-9-2006 04:39 PM
saya dah 3 bulan abis pantang.. still continue...  tapi kurangkan dosage. amik 1 tablet je sehari..
aritu ada sorang customer beli phyto ni... saya tanye dia bersalin bila.. dia kata.. dia tak pre ...

thats mean fina leh makan la skarang,yer....nampaknya cukup bulan nie nak beli la...nasib baik dah jadi ahli, murah sikit

tu la.. jadi ahli dptla murah sket. tapi tak banyak sangatla beza. esp yg minyak2 ni.. alahai.. seringgit dua aje kurangnye.. saya jual pon... tarak untung la.. kos minyak lagi mahal