CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: fireunicorn_85

Kisah seram di TANDAS rumah/sekolah/kampus/public/ofis dan sebagainya

eeei... smpai ati ko gelakkan aku grind
aku citer apa tol2 tau....yela2....mulai arini aku x pakai seru2 dah.....

eeei... smpai ati ko gelakkan aku grind
aku citer tol2 tau....yela2....mulai arini aku x pakai seru2 dah.....

Kat opis aku selalu nau la berlaku bunyik2 pelik nih, bunyik org mendengus la, bla2..dah la toilet jenis macam kat hotel punya...byk pintu...kuar je toilet ngadap cermin besau lagik..bunyik org masuk dari main entrance la...bau wangi lah...bunyik flush la...ish seram plak aku....tu yg aku prefer gi toilet kecik tu kat bwh walopun org ramai guna tapi aku puas ati takde gangguan...tapi kengkadang terpaksa gaks pakai....tp siang aku tak port sgt lah....jgn malam bagi 1K pun akau tamau

Kat umah aku pun sama tp ni happen masa aku baru pindah arituh....masa laki aku amik brg2 kat umah sewa dia aku tgglla sowang2...mlm nih...dalam kul 10.00 ...sbb letih yang amat ngangkut brg2 seme ngan buku2 aku lagik...:geram: aku pun baringla dalam master bedroom tu (masa ni katil kawen pun lum angkat lagik) bilik tu totally kosong giler... aku pun baringla rebahkan badan ke atas lantai beralas simut tu...bukak ekon...ingat nak lelap smp sok la kunun...tah pepasal aku berani nau malam tuh lampu bwh tutup, lampu hall atas termasukla lampu master bedroom aku tutop hanya bukak lampu dapo ngan lampu toilet kat master bedroom tu je...aku letih sgt kot so takde nak mikir benda2 tu seme...tgh syok2 terkebil2 nak lelap tetiba aku dgr bunyik org flush jamban kt master bedroom tuh...3 kalik wooo...kan kita kalo flush jamban pastu dgr air refill kan....tp ni tarak kalo 3 kali flush 3 kali la kira air tu penuh ....whaaa....sapa ittew.....laki aku dah lama dah gerak...jamban  dah la depan aku je...aku nak je bukak pintu jamban tu tapi aku tak berani bila bangun tgk keliling gulap woo :geram: yer arr aku x bukak banyak lampu kan...bunyik pun susah nak describe cam kuat tapi lain je bunyik tu dari yg kita biasa dgr...so ngan pelan2 aku blah dari bilik tu dan bukak lampu hall kat atas dan cpt2 turun dan bukak lampu sumer...last2 aku duk kat luar tggu laki aku balik...enpon pun aku tak sempat capai...kat atas...skang ni takde la lagik bunyik tuh tapi mmg takut lah...mgkn dia nak say hi kat aku kot baru pindah

bayangkan...korang tengah MEMBERAK...

tiba tiba....

ada tangan KELUAR DARI LUBANG JAMBAN

Bayangkan.. BAYANGkan....

aku tengah bayangkan....sambil dia ramas biji biji penting manusia...errrrrrkk......tak pun dia ramas najis mukhalazah tuh...

p/s:sizuka....jangan marah...

Reply #24 Uncle_K's post

cakap jer la..."Awat hang dok lam lubang najis nu??" pengotor betui......

Follow Us
cam mr.bean dlm jonny english je.......

kalau la ada tangan dari lubang tandas tuh,gerenti akutarik dia ke atas....

suruh tolong cucikan skali

Originally posted by Shamanz at 13-3-2007 12:09 AM
suruh tolong cucikan skali

kalau dia cuci sekali...bagus gak...t.ak payahla nak kotorkan tangan...silap silap,booleh makan nasi lemak sekali dalam tandas....ekekekekekeke...

Reply #30 GRINDSAKHTANIC's post

uweekk..nk temuntah aku bila hang cakap camtu

hoh..geli ah...

citerla lagi..

Originally posted by emiryn_darling at 25-4-2007 03:15 PM
hoh..geli ah...

citerla lagi..

awat....hang nak aku citer lagik ker pasal geli geli nih??

silap silap........boleh buat tempoyak atau bubur lambok kat dalam tandas...ekekekekeke....harumanisz gitu...

tak bole makan dalam tandas tau...

boleh...ada masanya engkorang kene makan dalam taqndas...time bulan posa nak mangkir posa,korang duduk la makan dalam tandas,mengelakkan ditangkap JAIS...wakakaka..

Nih kisah tandas kat sekolah.
Dulu, ada sorang Guru Besar yg mmg rajin gi check tandas sekolah dia.
Apabila dia dh meninggal dunia, pd awal2 bln kematiannya si Arwah tuh, masih ramai bebudak sekolah dan cikgu2 yg still nampak dia kat dlm tandas sekolah tu.

Originally posted by Tenko at 1-5-2007 01:37 PM
Nih kisah tandas kat sekolah.
Dulu, ada sorang Guru Besar yg mmg rajin gi check tandas sekolah dia.
Apabila dia dh meninggal dunia, pd awal2 bln kematiannya si Arwah tuh, masih ramai bebudak se ...

kesian.....
sampai roh dia sekalipun stilll nak spot cek tandas tuh lagik ekk...aku hagak kan.....budak2 kat sekolah tuh selalu murid2nya isap gam ker..ganja ker....tuh sebab sampai roh cikgu tuh still nak spot cek tandas lagik...

takkan rohnyer melekat pasal tandus tu plak, macam lain jer rasanyer..

aku rasa lak kn.. mungkin cikgu tu mati kerana cirit... sbb tu roh dier masih dok ulang alik ke toilette tu.. btol x ni..

xpon.. mungkin gak sbb cikgu tu suka sangat wat appoiment kat dalam toilette tu...

Originally posted by falcon_9009 at 2-5-2007 12:27 AM
aku rasa lak kn.. mungkin cikgu tu mati kerana cirit... sbb tu roh dier masih dok ulang alik ke toilette tu.. btol x ni..

xpon.. mungkin gak sbb cikgu tu suka sangat wat appoiment kat dalam  ...

tuh la..aku rasakan.....guru beso tuh sampai dia mati pun dia tak senang ati sebab murid2 sekolah dia suka buat hal dalam tandas....macam macam gejala sosial dalam tandas tuh...