CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: Bugger

Cikgu-cikgi Yang Jenis Panas Baran Semasa Di Sekolah

lin ni betui betui off topic..kekekekekekeke sembanglaaa pasal cikgu yang panas baran

haaaaaa ckp psl cekgu panas baran...aku tringat satu cekgu aku waktu aku skola rendah dlu...name die...ape tah...aku lupe dh...cekgu shahizan kot kalo tk silap...yg pastinye laki mlayu....tu time aku darjah 5 dlu la die ngaja aku...dlu aku suke giler cekgu ni..sbb tk penah nmpk die ngamuk...die mmg lawak giler...

tp aku ade dgr cite dr bebudak lain..kate die ni sbnrnye garang yg amat...owang kate,die jenis yg suke suki je nk maki budak esp kalo die tk suke budak tu...memule tk caye..tp ade satu hari tu...waktu sains..die ngajar kitowang sains...kt lab time tu...dpn bangunan kitowang tu leh nmpk bangunan budak darjah 6... time tu cekgu tu cm tgh hot...ade sowang budak laki darjah 6 nih,die ni nakal sket..cekgu tu kurang suke sket la  ngan die...time tgh duk dlm klas tu..die nmpk budak laki ni duk bersidai kt korridor...die geram..die jerit la dr bangunan kitowang suh budak tu blah masuk klas...dh la die gune perkataan kasar....siap bwk pembaris besa tu

budak tu cm tk phm kot...die cm buat dek je...pastu bile cekgu tu geram...tetibe die cm ngamuk giler..kitowang yg dlm klas ni mmg takut giler ar..sbb cekgu tu siap tumbok meja...ketuk meja ngan pembaris besa tu..pastu die suh budak klas kitowang g pggl budak tu dtg klas kitowang...

classmate aku ni pn terketar ketar pegi la lari pggl budak tu...budak darjah 6 tu namenye mohd fatah..igt lg....bile die masuk klas jek...cekgu tu tutup pintu sume..pastu die heret budak tu..die pgg kt kolar baju la..die hentak budak tu kt papan itam....budak tu cm takut ar...die tanye pesal budak tu tk masuk dlm klas time die suh masuk....die tanye lg psl pe degil sgt..dh la die gune perkataan "aku" lak tu..die tengking kuat giler...budak tu cm takut nk jwb..pastu cekgu tu tumbok papan itam tu smpi berlubang papan tu....cekgu tu siap jerit cm tgh lepaskn geram tu..die gune kate2 kesat sume la..kitowang dlm klas tu..mmg tergamam..takut yg amat...rase cm tgh berdepan ngan makhluk ape jeee...

yg aku tau,pas pade tu die kene pggl ngan guru besa...die cuti bape lame tah...die mmg kene kutuk gegiler ar ngan cekgu lain...sbb cekgu lain ramai nyampah kt die..kate die giler ar..ngamuk tk tentu arah ar...memcm ar..tp die relek jek..sejak pade tu...ramai budak takut ngan die...die buat lawak ke..die tanye soklan ke..sume budak cm takut nk jwb....

Reply #82 lin_okinawa's post

darjah 5??? ingat lagik nooooo....tapi lin...uncle tak leh lupa kena penampaq jepun tu... sampai laa ni uncle ingat

Reply #83 Bugger's post

Hai bugger...  

hai Liza... lin okinawa ...

Reply #84 yixin's post

hai hai hai yixin....welcum aboard

Reply #83 Bugger's post

wooo dh pndi  beruncle yer

Follow Us
aku pernah kena suruh menghadap pengetua hanye kerana aku x pandai menjahit..
tp aku x dikenakan apa2 hukuman sebab semua cikgu aku dr form 1-2 backing aku

Reply #87 jpl_fan's post

mengong nye cekgu yg suh ko g ngadap pengetue hanye kerane ko tk tau menjahit...eeeee

Reply #88 lin_okinawa's post

cikgu tuu anti sikit ngan aku..yerlaa aku nie kekadang suka menjawab sikit kalo dia marah sebab aku x jahit kemas

biler aku naik form 4 pun dia marah aku..time tuu aku tgh lepak ngan member2 aku kat bwh..skali dia jerit panggil nama aku dr 2nd floor..malu giler siot..biler aku naik atas..dia ngan suara garangnyer marah aku cause aku x ambil aliran sains..duh..suka hati aku ler kan aku nak ambik aliran per...pasal tuu aku kena marah...biler aku turun bwh balik..semua bebudak pandang aku..rupa2 nyer bdk2 kat bwh everything yg cikgu aku marah...siot jer..malu giler

tp ader gak kebaikkanyer..musuh cikgu tuu mula bertambah.

Originally posted by jpl_fan at 30-1-2007 07:28 PM
aku pernah kena suruh menghadap pengetua hanye kerana aku x pandai menjahit..
tp aku x dikenakan apa2 hukuman sebab semua cikgu aku dr form 1-2 backing aku

aku pon penah kene soh mengadap pak pengetua..tp hehe,sbb salah aku jugak kot..bukak TV pas kol 12 mlm

Reply #90 carrie_connie's post

ada satu lagik cerita.....masa aku form5...member aku sekoq ni jadik presiden Kelab Audio Video Aids.Form 5 tu...kira ganaz laaa...psal sekolah asrama penuh...junior pun risau nengok...satu pagi tu...lepas acara cross country...kami pun balik laa ke dorm...sampai kat dorm.. member yang jadik presiden ni mengusulkan kepada geng-geng ganaz ni menonton cerita wayang..dia kata gerenti best punyaaa cerita ni..Apalagi...kami yang percaya kata-kata dia ni pun teruih pi bilik Audio Video tu.Mamat ni pun on laaaa video...rupa-rupa mamat ni pasang cerita XXX.kekekekekekeke.Teruja kami nengok.

Lepas nengok tu...kami pun bersurai ngan senang hati...yang nak jadik cerita..bila sebelah malam jaaa...nama-nama kami dipanggil ke bilik Naib Pengetua...ketaq kepala lutut siot....rupa-rupanya ada spy sudah bocorkan rahsia...malam tu gak..kena 2 rotan sorang...kekekekekekeke tapi sekali lagik kami ni bernasib baik..psal naib pengetua ni tak pi cerita kat mak bapa...depa pun nak kena cover nama baik sekolah berasrama penuh gak..kekekekekek selamattttttttt

Reply #91 Bugger's post

erkk..ko kata ko dah tua...tp zaman2 ko dah ader ler plak kelab video audio

Reply #91 Bugger's post

cm tipu jek zaman dolu dolu ade klab video audio

Reply #93 lin_okinawa's post

weiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii aku spm tahun 86... takkan tarak video audio...VHS system tu panggey apa??? bukan ada VCD,DVD.... apolaaaaaaaaa

Reply #94 Bugger's post

ye ke ko nih

Reply #95 lin_okinawa's post

cuihhhhhhhhhhhh...psal tu aku bahasakan diri aku .. uncle....hangpa ingat aku ni sebaya hangpa kaaa...kekekekekekekekeke

Originally posted by Bugger at 21-1-2007 09:01 PM
Thread ni kira kesinambungan dari thread Pengalaman Memalukan Semasa Di Sekolah,Cuma kali ni kita sentuh sket laa pasal sikap cikgu-cikgi yang panas baran.Tahun 80an dulu,sebut jaa nama cikgu si  ...

cikgu garang + panas baran sekolah haku:
pengetua
dan warden2 neh:
cikgu mat noor
che kar
cekgu saipudin

Reply #97 epitome's post

bila aku nengok thread ni...aku terkenanglaaa zaman sekolah dulu...nostalgia pulak masuk bod ni..tapi itu laaaaaa kenyataannya.

Reply #97 epitome's post

cekgu saipudin??
mmg name yg brutal
melambang seowang gengster PUDIN

Reply #98 Bugger's post

haku pong..
tp haku budak baik... selamat lah haku drpd penampar2 cekgu neh