CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: Mr.Forensics

Pernah kena pukul dgn mak bapak?

aku bdk baek
xpenah kene pukul
kantoi rokok kt skola pon x kene pukul

SLALU KENE PERLI JE
hahahahaha ..

smpi skrg
ahhahahahaha

Reply #6 sayang_mulut's post

tak dapat ku bayangkan. ..

honestly,
walaupun mak aku boleh dikategori sebagai mak yg paling
kuat berleter dan garang di dunia,
tapi dia tak pernah capai tangan kat kiteorang. ..
tapi suaraaaa ya ampuuunnnnnnnnnn

berasap telingaaa .  berdarah darah dalam hati dek dengar
dia pok pek pok pek. .. tapi kalau buat lawak, mak jugak no.1 ..

ayah ? ayah paling cool di dunia.. . tak pernah marah. ... .  

Rate

1

Reply #15 MsAnonymous's post

pun tak leh bayangkann. ..
mesti banyak 'bar code' kat badan ko yer non ?

Reply #23 adik_nazgul's post

wahahah
itu dulu

time kekecik memang tak serupa orang aku nih
:lol

dah besar panjang ni takde pun ,kena piat pun idak.
parut luka kekecik ada 2 aje.. kat kaki .. itupun bukan sebab kena pukul, tapi kena exzos motor

Mr.Forensics This user has been deleted
aku yang paling teruk kena genyeh lada jarum kat mulut sebab masa kecik aku suka cakap berbelit2...sekejap aku ckp aku dah pi kedai beli barang mak aku suruh beli,kejap tak,bila mak aku tanya dah beli ke aku ckp dah..last2 mak aku angin dia amik lada pun gonyoh2 kat mulut aku...

mmg seksa woooo....
apa lagi minum air lapan botol,pastu gosok gula pasir kat mulut..pastu sampai malam tu aku taleh makan...wakakka

Rate

1

Reply #22 adik_nazgul's post

:geram: ye ke!! bapak aku pun garang jugak dedulu ..esp mase adik beradik aku kecik2...

aku teringat akak aku mase duduk asrama...punye la bapak aku jaga...akak aku sekolah kat kluang...ade sekali tu bapak g keluang sebab kerje...pastu die nampak ade pompuan tunggang motor lalu depan abapak aku..

bapak aku terus g jumpe kakak aku time tu jugak .. takut yang tunggang tu kakak aku ke..adeii..kesian pulak ngan kakkak aku suatu ketika dulu..

Follow Us
takutgile dengar cite anon....

abang2 aku ngan akak aku selalu cite la..parents aku mase dalam 10 tahun awal perkahwinan dorang memang garang nak mampus dengan anak2..mase tu abang2 aku ngan akak aku kecik lagi..

kalau tak g sekolah...kan sekolah start kul 8...kalau die balik rumah pukul 10 nampak abang aku atau akak aku tak g skeolah..die pakse time time tu jgak g sekolah..shadid gile bapak aku..

pernah kotabang aku kene tonyoh ngan lada..

lagi satu aku ni duduk kat tempat yang agak teruk la ..kalau tengok teens ka sane semua jenis liar..sebab tu bapak aku agak jaga dan takut anak2 die berenti sekolah kecik2 macam bebudak lain..

masethe day seblum abang aku dapat mrsm...abang aku kene pukul teruk gile..aku menjadi saksi ..mase tu ade darjah 2...tengok bapak aku simbah ngan air panas..pukul pakai getah paip...gile betul..esok nye abang aku dapat mrsm..terus bapak aku baik..heheh

pastu mase aku kecik2..kalau aku tak g sekolah..mak aku masukkan dalam kelebat...

Rate

1

Reply #25 Mr.Forensics's post

ko ni kene dera ke mf??

bapak aku jarang naik2 tangan ni..die sker nasihat jer..aku ade gak ar buat palat..kantoi fly biler cikgu call umah aku..aku da naek cuak da pastu bapak aku nasihat jer jgn buat lagi..pastu ade skali tu aku kantoi rembat buku kat kinokuniya..time tu kanak2 ribena lagi mane tau yg mane baik yg mane burukkan..kena cekup dgn pak guard pastu kena panggil parents suruh bayar buku yg aku rembat tu..pastu bapak aku nasihat lagi lain kali jgn buat lagi..sng cite bapak aku mmg the coolest dad in the world la..hohohohhhh

Rate

1

Reply #27 sayang_mulut's post

mak datuk..mcm singa la plak ayahanda ko

Reply #30 FAC's post

dulu la ...sekrang ni dah takda,..maybe sebab dh tue kot...kekeke.

tapi bagus labapak aku buat macam tu....aku rase kat kawasan aku tu..kat taman aku tu la..kalau tengok bebudak yang liar ni...alhamdullilah tak de la family aku jadi macam tu..

mak aku selalu cakap ngan akakngan abang2 aku ..bapak aku garngni la abang2 ngan kakak aku berjaya..kawan2 die yang sebaya ngan dorang..semua tak de spm...tengok la betapa teruknye dorang...kalau ade SPM pun...sijil pun tak dapat..

ni aku ade lagi sorang adik..adeii..degil tuhan je yang tau

Reply #29 FAC's post

nakal gile ko!!!!

Mr.Forensics This user has been deleted

Reply #28 sayang_mulut's post

hahah.tak laaa
aku tak penah kena dera pun agaknya..

masa aku umur 7 8 tahun aku duduk umah makcik aku kat mersing..makcik aku cikgu sekola rendah..mmg strict giler la,,satu hari aku dah tak igt wat apa dia seret aku ke bilik air,pastu nak celup paler aku dlm besen air..aku apa lagi menggagau menahan tangan aku kat besen tu mcm anak kucing nak kena campak bangunan ko byg kan sampai habis besen besar tu terbalik walaupun penuh dgn air..kuat tak kuat tangan aku masa tu ekekekeke

pastu ada lagi la...makcik aku nih mmg garanggg
aku slalu kena antuk kepala kat dinding sebab tak ngaji
sebab tu agaknya aku jadi biol sikit skrg nih...

lagi satu ada satu ari aku dgn anak dia(sepupu aku) balik dr skola agama lewat gile,kelas abis kul 4 kitorang balik kul  8 pegi ngail kat parit.apa lagiiiiiii,langsung kena kurung kat luar dalam gelap sampai pukul 9 malam

yg lain aku tak baper ingat..tp sampai skrg makcik aku tu baik dgn aku.
laki dia laki laaaa sadis dgn aku nanti aku citer.

Rate

1

Reply #33 Mr.Forensics's post

gile ah..tu kene dera namenye!!!!

errkkk... aku takder experience sgt nak dikongsi.. mcm yg aku cakap b4 this, tak pernah kena apa2..... kena marah pun jarang2.. kena jentik pun tak pernah

aku takut jugak baca experience korang nih..

one thing yg aku leh konpom kat sini..org yg kena pukul giler2 tuu mesti leh membesarkan anak diorang without pukul2...mesti leh jd abah/ mak yg penyayang..:love:

saper yg x pernah kena pukul or even cubit tuu..korang jgn plak try nak pukul anak korang nanti

aku takat kne cubit lempang jek . dia dtg bkn takat tuh je, skali ngan lecture. jarang2 la (aku bdak baek ). tapi klau skali kne tuh ... part lecture tuh yg kne tahan.

waktu kecik penah..tp mak pak aku setakat naek tgn pukul bahu aku je...kengkdg kuat, kengkdg pelan je...kalo gune hanger ke, tali pinggang ke...mmg tk penah...kalo mrh sgt pn besenye diowang angkat je hanger n tali pinggang..tp tk penah kene kt badan kitowang adek bradek

lgpon waktu kecik mmg aku ni jenis yg tk rapat sgt ngan family...buat hal sendrik je...parents aku pn kire cool gk la

Reply #15 MsAnonymous's post

nie jahat thp atas dh nieh ..
ko skang dh baik ke

kene cete pasal kene pukul ngan mk bapak jer ke...kalo cete kene pukul ngan sis ke bro ok x