CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: sibel

nak tanya laa

Originally posted by afja at 13-4-2007 10:36 AM
tambah sket lg....

aku rasa ko dh tersilap bg signal ke perempuan tu at the 1st place....:cak:
sbb adengan seumpama itu... melalui pemerhatian aku... berlaku sudah kerap...
sbb korang selalu ...satu opis mungkin eye contact ko memberi makna.... 'plis seduce me!"   thats why tgn dia asek nk meraba ko....

aku raser ini pompuan : " I love to make this man WANTS me for so bad"

dear sibel

aku dah umur 26..
..secara jujurnyer.. aku bernafsu gak
..cumer rase malu jer halang tangan aku dari gatal nak peluk2.. pegang2
... maybe aku tak penah wat lagi mende lain selain pegang tangan..
.....so kl after my xbf..ditakdirkan aku dapat bf baru... aku nak pegangn tangan gak
.......sooo pada pendapat aku pompuan nie penah buat mende nieh... sebeb muker dia selamba badak jer.. soo dia assume ko leh jer layan sebab ko tak tolak dia

kl ko nak teruskan gak.... dan rase tak selesa.. bgtau direct to the point, but jgn lah keras sgt 9 or better elakkan dari merebak jadi zina lak nnt)

misalnyer bawak g dinner ker... time korang berdua kl tangan dia merayap.. ko tolak tangan dia ketepi dan ko gemgam tangan dia erat2.. dan ko bisik kat telinga dia... ".. awak sy sebenarnyer suka mende gini... tp sy tak selesa.. lainlah kl kita dah kawen.. kl dah kwen lebey dari ni sy leh buat kat awak... nnt tak terlayan awak"

heheheh dia mesti suker lahh.. ( or maybe malu sat.. tp at least ko dah try bgtaukan..)

"ko tolak tangan dia ketepi dan ko gemgam tangan dia erat2.. dan ko bisik kat telinga dia... ".. awak sy sebenarnyer suka mende gini... tp sy tak selesa.. lainlah kl kita dah kawen.. kl dah kwen lebey dari ni sy leh buat kat awak... nnt tak terlayan awak" ~

aku nk guna lah ayat ko nih nanti.....
kot la aku ditakdirkan berkapel...nk kene hadap situasi cam nih lak kan....
jgn bila aku ckp mcm tu... dia terkam aku terus...sudah lah :kant:

Reply #83 afja's post

setuju2
she is too damn faster ma
aku setuju ngan frasa "perempuan baik untuk lelaki baik"
try kuar ngan dia gik and tgk how far she can move
kalau mmg nampak dia nie memang interested to your sexuality than yours itself
just leave her

Reply #84 ctsueraya's post

tpkan... satu kepelikan di sini....
lelaki mmg suka ekk pencabulan secara terhormat mcm tu? :stp:

dan aku rasa pelik.... kenapa nk blame pompuan tu yek, sibel?
seolah nk ckp... pompuan ni desperate sgt.... (ni dah msk bab gender la plak)
padahal....kalau nk diikutkan... slh pihak lelaki la jugak...
sengaja membiarkan dirinya dinodai....

aku pantang sket bila msk bab gender nih....
jgn tau nk slhkan pompuan jek... it takes two to tango...:@

Reply #83 afja's post

sajer jer test tuh.... make sure time tuh kat open space... selamat dan anda bersedia dengan alat2 bantuan kecemasan kl dia terkam

pada aku sebenarnyer ayat tuh lebey sesuai dari pompuan utk lelaki... soo secara halus soh dia masuk meminang cepat2.. tak tahannnn beb

kl aku bayangkan saat tuh,, aku pon leh meremang bulu roma.. hohohohohohoh

Follow Us

Reply #85 afja's post

aku rase sibel pon suker gak kat pompuan tuh.. takut kl silap tolak nnt pompuan tuh tak layan lagi...

soo memnag in paksa-rela situation

Sibel.. if u want heer and wanna keep ur relationship clean from maksiat... do something than just silence..

haku dapat rasa ini pompan suda romen ngan org lain b4 ngan ko...so itu pasal dia adban dlm bidang nih..pastu skang dia test power

ko minat kat dia ke tak? tu je..kalo suka gak..boleh teruskan..kalo tak suka, sekadar nak amik kesempatan, ini pompan bukan jenis itu..dia mestila jenis yg takkan kalah lagipun dia lebih berpengalaman

mane sibel nyer?...akak tgk sket punyer bnyk reply...die xde respon pon...

ke smenjak peristiwa bersejarah itu die sndiri mule stim, lantas die pon da tjebak dlm jerat perabaan wnita itu, dan menjadikan die malu utk mereply post2 di sini..

arakian adanya, akak ingin bertanye, ade x antare korg nmpk henpon akak yg ilang smalam lalu dlm benang nie...mane la tau kan.. ..

mane sibel nyer?...akak tgk sket punyer bnyk reply...die xde respon pon...

ke smenjak peristiwa bersejarah itu die sndiri mule stim, lantas die pon da tjebak dlm jerat perabaan wnita itu, dan menjadikan die malu utk mereply post2 di sini..

arakian adanya, akak ingin bertanye, ade x antare korg nmpk henpon akak yg ilang smalam lalu dlm benang nie...mane la tau kan.. ..

Reply #90 philipinoe2's post

pino giler talak kat enpon lama sebab ada gambo dia macam si zana tuh
hikhik siap ko pino/..esok aku da ekxpet IT aku upload gambo lucah ko

Reply #91 MelahJanda's post

:malu:

mane ko tau dlm enpon aku tu ade gamba2 cam zana?...

abes la cmni kalu enpon tu jatuh ke tgn laki gile sect...nk g wat polis ripot la...:pmuka:

Reply #78 afja's post

ayak ... kantoi hahaha ...
nak buat camna .. haku cuma manusia biasa .. lemah serba serbi .. kalau tak gerenti dah jadi nabi ...
anyway ...tah arr .. haku mmg nak kata .. dont ... tapi jadi awkward la pulak ..
ye la .. bayang aje .. kalau pompuan .. act in advance pastu lelaki kate ... noo no  .. please .. no .. i dont like it .. argh .. camn lemah aje ...
neway .. cuba tegah ngan fizikal .. dan ye la aku sedar .. gagal menggunakan verbal ..
tp mungkin gak .. aku err .. rasa dah semakin veteran ni ... so ... merelakan segala yg mungkin?

oh tidak ... perhaps aku x hensem ... neither she is beauty .. so .. terima aje la yg dah terhidang depan mate .. ke ... aku just ambik bau je?

Reply #87 True-X's post

ye la ... ade gak aku cakap .. well .. kurang sikitla ... tapi ade peluang aje ... bila agak2 org tak nampak .. habih haku ... tah laaa .. rasanya aku suka lagi la dak kampung .. penuh keayuan .. pastu kapel level2 je ... paling kuat pegang tangan ... tapi kalau dah raba .. tu town nyer style ... ye la .. x tunang .. x kawen .. xde ikatan..
haku malas go into the next level .. bukan ape .. kalau tergelincir .. lelaki leh touch and go .. tetapi pompuan .. kalau dah touch .. habih .. melekat cam epoxy ..
tah la .. at times .. i dont know what i want anymore .. but hey .. life is still go on .. tak tau .. ke haruskah aku .. just menerima segalanya .. sebagai ketentuan ...
ye la .. aku ni bukan la baik sangat ... agaknya le

Reply #85 afja's post

ye la ... it takes two to tango .. but only one needed to start a spark

Reply #93 sibel's post

aiseh. ITu yang salahnya. Jangan jadikan gender sebagai alasan bila nak banteras benda yang salah. Macam kau cakap "awkward bila pompuan pegang-pegang, then kau cakap no". Kenapa? Kau takut pompuan tu kata ko macam-macam nanti kalau kau say no? Kau takut orang keliling kata kau gay? Atau lelaki dayus aka lemah? Tapi camne pulak dengan yang Kat Atas nak cakap? Ada tak siapa-siapa nak rasa takut?

Tapi I still respect you, eventho I dont know you. Sekurang-kurangnya kau ada kesedaran nak menyelamatkan anak dara (questionable) orang dari terjerumus ke lembah maksiat. Nasihat aku, kalau kau tak boleh beat sepenuhnya, teruskan this kind of thing, nanti insyaAllah kau akan terselamatan

Originally posted by True-X at 13-4-2007 11:16 AM
ko tolak tangan dia ketepi dan ko gemgam tangan dia erat2.. dan kobisik kat telinga dia... ".. awak sy sebenarnyer suka mende gini... tpsy tak selesa.. lainlah kl kita dah kawen.. kl dah kwen lebey dari nisy leh buat kat awak... nnt tak terlayan awak"

wahh .. teruja plak aku dgn cadangan ko ni .. blh jd modal utk babak mengayat ni ..

Reply #97 yellow belmont's post

tuh laa pasal.. memang mengujakan.. aku memang plan ayat2 nie..  dan aku wish aku leh cakap kat sumbody... ehheheheheh

Originally posted by True-X at 14-4-2007 09:38 PM
tuh laa pasal.. memang mengujakan.. aku memang plan ayat2 nie..  dan aku wish aku leh cakap kat sumbody... ehheheheheh

yah,yah,yah.... sediakan payung sebelum ujan....

"khas untuk saat2 yg tak terduga ntah bila kan menjelma..."

Originally posted by sya_sugar_sugar at 15-4-2007 10:17 AM

yah,yah,yah.... sediakan payung sebelum ujan....

"khas untuk saat2 yg tak terduga ntah bila kan menjelma..."

Ala-ala payung terjun lah...
Senang nak guna kalau dah standby...

tak derlah jadi ayam berak kapur waktu tuh...