CARI Infonet

Forgot password?
 Register

View: 22389|Reply: 163

nak tanya laa

salam ..seme ..
nak tanya laa .. sbb aku x de pengalaman deting sebenarnya ..

selama2 ni .. aku time student .. mak pak dah pesan ... time student .. jadi student ..
belajar rajin2 .. cintan2 ni .. ignore .. sbb kalau dah grad .. dah ade ijazah ...
petik jari ... 10 datang bersusun ...

so aku pun jenis lurus bendul .. jenis ye laa ... percaya ngan ikut kata mak pak .. buat le ...

skang ni .. aku dah grad .. dah kije pun ... so aku pun buat laa .. petik petik  ...
petik petik ....
petik dan petik .... aku ingat dah lenguh laaa jari nak petik ...

mmg la ade ... 10 ekor lalat ... yg mana dah ninggal kene semburan ricset ..

ditakdirkan .. adela .. staff jugak .. kata ... ade la secret admire ... so .. bila dah tau ..
mmg laa x secret ... to be honest she is not "that beautiful".. ok laaa .. afterall.. aku suka ngan dia nyer character
she's fast thinking, articulate ... easy going ... yg penting korg tau dia ni luar tak lawa .. tapi dalam .. boleh la kata lawa ..

dan ditakdirkan lagi .. satu hari tu (actually mlm hari) bawak la dia gi jalan2 ... so having a quite ok laaaa dinner at mamak's stall [so not romantic... actually just nak tau la .. what kind of gal ..she is?] .. pegi laaa masuk dalam panggungwayang .. errr people nowdays call .. pawagam ... dalam wayang ... depan ada wayang .. tapi aku ngan dia .. pun ada wayang ..
cuma ... nak kata .. terkejut gak .. sbb tak pena .. masuk wayang ngan gal .. pastu dalam wayang .. tangan dia .. is actually .. in between my legs .. tak de la sama .. sentuh private part .. tapi arouse gak la ... aku cuma kaku dalam tu .. ye la ..
not really into that kind of ... cuma nak have a nice evening .. which i think .. the move is too damn fast.

so nak tau la .. korang bila bawak awek ke .. atau bawak pakwe ke masuk wayang .. mmg biasa ke .. touching2 ni ..??

bukan ape ... that night .. i felt that ive been molested ... mentally!!

Rate

1

emaray This user has been deleted
hmmm...

knowing u kat net (walaupun setakat baca posting), pd aku ada ramai lagi perempuan lebih baik utk ko.  tgk byk sgt perangai manusia sekarang ni... aku nasihatkan... kalo ko rasa ko suka kat pompuan camni, terpulanglah tapi fikir2kanlah bakal zuriat ko nanti for having such a mother unless dia sanggup bertaubat.  lagi satu ingat janji Allah, tiap2 perempuan baik adalah utk lelaki yg baik, vice versa.

heheh to me kan better ... ko jgn kuar ngan pompuan tu lg ... nk tau kenape ... sbb klau ngan ko pon baru kuar dh cam tu pelg ngan laki lain ... mungkin dier penah terlanjur ... tp klau ikut pengalaman aku pompuan cam ni mmg penah terlanjur pon sbb tu dier tak malu .... my advice better ko cr pompuan lain laa sbb pompuan ni tk worth ok .... and u plak still a virgin.... ko patut cr pompuan yg same status ngan ko ..... better ko jgn involve ngan pompuan camni ok .... think long term ....

cite mengingat kan aku kt satu cite kt surat kabar .... ttg seorang lelaki dr kampung yg tk penah bersama pompuan dan tak nah dating .... one day dier minat ngan seorang minah ni .... walaupon kwn2  dier menasihatkan bahwa minah ni .... kaki jantan dan byk perangai buruk ... merokok, minum ..tido jgn jantan jgn cite ..... di sbbkan sifat naive dan bodoh alang2 mamat ni .... ngan harapan pompuan ni akan berubah ... jika diberi panduan/kasih sayang dll.... lelaki ni berkawin laa ngan pompuan ...and end up lelaki ni menyesal tak sudah .... dh laa bini dier ni menyusahkan dier ....siap ade jantan lain lak .... dan ade anak lg pon ....tu pon dier tk yakin sume anak dier .... disbbkan anak lekai chose tk nk bercari dan sampai skrang hidup menderita ... disbbkan kebodahan dier yg terlalu mengikut perasaan dan meletakkan harapan pd pompuan tu ... the end ... klau tk nk jd cam ni better dr skrang ko start mengenali makhluk bernama pompuan ni .....

aku tau ko ni naif lg .... nasihat aku senang jerk .... ko skrang dlm fasa exploring ...mase ni ko jgn laa terlalu terburu dan take slow and easy .... jgn memberi harapan pd pompuan yg ko akan serius ...dan jgn terlibat terlalu mendalam ... hold back ...and take easy .... and if ko jumpe pompuan yg ko rase worth dan mmmg ko nk bini ..then go for it ... atau suro je laa mak carikan .... bese mak mak ni tau laa ape terbaik utk anak2 dier ....

Rate

1

Originally posted by sibel at 6-4-2007 10:26 PM
salam ..seme ..

selama2 ni .. aku time student .. mak pak dah pesan ... time student .. jadi student ..
belajar rajin2 .. ci ...

i think for a first date that was too damn fast .. setau aku normally 1st date paling2 pun holding hands ..

gersang agaknya.

Hu,hu,hu.... ibarat diam-diam kacang berisi...

She's too dare to touch you there...
The hint : she advance , revealing >>>another side of her, dark side of her

setenang-tenang air di permukaan jangan ingat tak adaer ikan duyunggggggg....

aku maksudkan di sini >>> ikan duyung yg bermuka ngeri & buroksss.... gigi taring...

[ Last edited by  sya_sugar_sugar at 7-4-2007 08:49 AM ]

Follow Us
haha...ok ape ada org brani camtu...
lelaki kan suka kalau pompuan pegang2

Reply #1 sibel's post

TOUCHING2 TU BIASERLAA, TERLEBIH-LEBIH PUN BIASA GAK TAPI 1ST DATE KALO DAH MACAM TUH.... HMMMMM......

meh kasik kat aku budak pompuan tue meh...
aku kasik basuh kilat2 punyer..:@
eh, aku nak suruh dia cuci toilet umah aku kasik kilat2 sebenarnya...

kalo tanya pengalaman ff kuar deting tengok wayang..hehe kitorang tak penah kuar tengok wayang sama2..

erm lam case ko tuh..huhu ko pk sendirila..nak ka pompuan camtuh..lom hapa2 da berani smp tahap tuh..hehe sendiri pk laaa...

pastu dalam wayang .. tangan dia .. is actually .. in between my legs .. tak de la sama .. sentuh private part .. tapi arouse gak la ... aku cuma kaku dalam tu .. ye la ..

huhu cam tak paham ja..apa yg tak sama??

salam ..seme ..

belajar rajin2 .. ci ...

Errrkkk...!!?? Sibel dah kena molested?

Sibel... ko aje yg boleh jawap soklan ko nih... kalo ko rasa ko nak kuar.. kuar lar ngan dia... kalo ko rasa dah tanak kuar... ko elak lar diri ko tuh... tp aku bet mesti ko nak kuar lagi lar ngan dia ye tak...  alar ko pun suka sebenarnya kan... meh aku nyanyi skit...

malu...tapi mau... , malu...tapi mau...

kalu da tau kene molested, ape kate next time ko kua ngan die, ko plak molest die...

ni akak amek dr peribahase: sudah gaharu cendare pule, sudah tahu bertanye pule, sudah kene molest xnk balas ke?...:cak:

Originally posted by philipinoe2 at 9-4-2007 11:13 AM
kalu da tau kene molested, ape kate next time ko kua ngan die, ko plak molest die...

ni akak amek dr peribahase: sudah gaharu cendare pule, sudah tahu bertanye pule, sudah kene molest xnk b ...

kak pinoe...cukup2 lar ko ajar dia yg bukan2...karang rosak akhlak, masuk monfort boys town plak adik sibel nih...

aik...sudah terbalik ker?erm...erm..... .....cakap slow2 dgn dia....tanya dia....memang selalu buat mcm tu ker?....ish2...selalunya lelaki yg akan buat mcm ni.....ko kuar dgn wanita ker?dgn....gender yg diraguinya kegenderannya....

erm.... perlu ke aku komen yer....

Reply #1 sibel's post

errkk...errkk...

isshh..pempuan plak yg melebih2..
malu lak aku membacanya..
aku rasa pempuan tuh bukan jenis pempuan yg baik2..
cam bohsia lak touching2 camtuh..
kalo nak carik bakal isteri..cari le pempuan lain..
ramai lagi pempuan yg elok akhlaknyer..

kalo 1st day dah gitu..2nd ngan 3rd camne la agaknye yer..
kot2 dia ajak ko gi check in lak...
huhu..naya..

erkk..soklan aku..ko ni mmg tak penah kuar ngan pempuan ker..

ha? zaman sekarang...