CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: adeena2000

GAMOGEN ~ Enhancement of Skin Complexion

utk org mengandung ni elok gamogen ke gamat healin sbnrnyee..???confiuss japp denn...:re:

Reply 521# eRiKa

yg mengandung mmg digalakkan ambik Gamogen...

nak beli. Sy di Cheras.

PM pls .

prnah try ga,ogen ni masa zaman skolah dulu.cilok yg ayah punya
produk ni mmg elok.masa skolah dulu muka bnyak jrawat batu.consume ni x der jrawat baru tmbuh.x gatal2.

tapi minum kejap je.1 botol.so,x smpat laa nak tngok semua jrawat tu ilang.

ada sesapa yang leh bagi less, hehe.

Liz mmg salu beli Gamogen. Sj nak tukar dealer.

now harga francais......mix area mana?

Follow Us
now harga francais......mix area mana?

ada kawan yg mengandung mkn gamogen..anak pertama kene bedah.yg kedua pun kene bedah tp doktor bgtau k=bedah yg kedua lagi susah sbb otot grip kuat..adoyai..memang kene hiris giler2 nak bg baby keluar..dia ckap dia mkn gamogen since kandungan 5 bulan.takot la pulak.tp mgkin kesan pd individu berbeza tp ni true experience.

salam...
saje nak kongsi sbb mmg da lama makan...
parents pun amik n kesan mmg bagus...
darah tinggi my mum jd stabil la bila consume this gamogen...(mkn on off)
saya pun makan on off gak coz kekangan cost...huhu
tp mmg bagus sbb bg tenaga n kurang rasa lapar...

testimoni saya pulak:

Saya ada eczema yg teruk. Tapi bila start je makan gamogen, dlm sehari luka2 dan gatal2 kering dan terus pulih. So dah bertahun2 dh menten gamogen....disamping tu juga, kulit saya mmg takde masalah langsung. sbb gamat ni dia renew sekali sel2 induk dalam tubuh kita.....

Kawan ayah pulak, sebelum ni rambutnya dah putih semua. Banyak pulak yg gugur. Lepas makan gamogen, rambutnya tumbuh semula hitam pulak tu. Ayah saya pun teruja jugak nak mencuba

Kisah di atas adalah kisah benar...wallahua'lam...

loyercantik posted on 17-2-2013 05:05 PM
testimoni saya pulak:

Saya ada eczema yg teruk. Tapi bila start je makan gamogen, dlm sehari luka ...

Wah gamogen  helped u to heal ur eczema? saya pun Ada eczema....dah puas mkn cam ubat n supplement. Name it...smp beli lingzhi direct fr china sbb claim leh heal penyakit ni. ESP, nutriferon shaklee dah try tp x kurang  gatal pun. Cuma x de naik ruam. Yg main tetap la gatal n spot tu x penah ilang except bila amik injection. Licin mcm org sihat  doc yg sepapan rm3.50 tu gak yg sgt membantu...tp x leh amik often. How much is gamogen ni ya. Way back penah try cream sapu dia tp gatal.....truja plak nak try gamogen...mana tau leh hilang 2 spot yg gatal ni

awinpj posted on 18-2-2013 01:15 AM
Wah gamogen  helped u to heal ur eczema? saya pun Ada eczema....dah puas mkn cam ubat n supplement ...

Alhamdulillah la setakat ni gamogen paling berkesan for my eczema. Eczema saya ni jenis yg berdarah2...teruk jugak. Tapi saya takleh skip la. Kalau skip gamogen dalam 2-3 weeks gitu, naik balik eczema. So nak taknak mmg kene menten gak dgn gamogen...plus gamat kan dalam masa meremajakan kulit kita jugak.

Dah bertahun2 dah saya consume gamogen ni. Anak2 pun sebelum p skolah makan sesudu kecik gamogen....alhamdulillah immune dan jarang sangat2 demam batuk selsema.

Berkesan pada saya, tak sure berkesan pada orang lain tau tak....

Munchkin pun kena eczema juga. sangat teruk malam tak leh tido dah nangis2...pastu munchkin pantang makan...tak makan orange, wheat (tepung), night shade plants (terung, petola, kacang panjang, tomato, bell pepper etc) - tumbuhan yang gantung2 & menjalar...produk susu such as cheese, susu etc pun jangan makan...lama lama surut tapi bekas eczema tu tak hilang pastu munchkin teringat gamat boleh heal luka...munchkin makan zanitol, terus luka eczema sembuh dgn izin Allah.

Actually eczema ni terjadi sebab ketidakseimbangan dalam usus...munchkin makan probiotik juga...sekarang ni dah boleh makan sesuka hati tapi yang penting in moderation...
Last edited by munchkin on 1-3-2013 10:29 PM

loyercantik posted on 27-2-2013 01:00 PM
Alhamdulillah la setakat ni gamogen paling berkesan for my eczema. Eczema saya ni jenis yg berdara ...

Saya dah try beli zaniplus. Alhamdullilah, it works...ari tu my eczema trigger very bad. So every nite for 1 week mkn ubat doc ngan sapu krim. Lepas beli zaniplus, mlm tu mkn x gatal pun....lenanya tido...Esok pagi I tgk luka tu dah kering...x gatal dah. Mcm x percaya je satu sudu dah bule feel the diff. Zaniplus dia ckp mmg utk eczema, gamogen is for general health. Lepas tu for psyriosis Ada satu lagi, lagi kuat. Kalo yg Ada eczema pakai bule naik bisul. Sbb customer dia eczema, nak cepat sembuh amik yg tu, abis naik bisul. Tima kasih coz share ur experience kat sini....kalo x, x teringat nak try house of healin ni

bagus ke gamogen utk pesakit kencing manis?

adeena2000 replied at 23-4-2007 06:02 PM
kene pakai camera yang nampak lubang pores tuh

kalau untuk diabetik patient
apa yg ok ye?

.... saya start balik makan Gamogen, hopefully terbaik buat saya ( dah penat da jumpa Dr )

Salam,

nak tanya, u all rasa, product house of healin ni sama ke macam product2 Dato Vida, Alif syukri dan sewaktu dgn nya?