CARI Infonet

Forgot password?
 Register

View: 19769|Reply: 93

skandal kat opis..Nak aku report jais ke?

hai..aku ni ade story nak share bersame..aku keje kat sebuah company GLC nih..atas aku ade lah senior exec yg memg kalu korg nengok muke die memg good looking lah...Dengan keramahan mulut manis die,memg ramelah pompuan jatuh hati dan ingat die bujang trang tang..tang..
Tapi sebenarnye die dah kawin..Die ni kire supervisor aku le..Ape2 aku kene report kat die. masalahnye..sejak dua menjak nih..die dah takde keje.gaji 5k, gaji bute jek.sume keje die,aku yg buat..Die jadik pemalas dan asyik bechatting x ingat dunia sejak die beraffair dgn bini org..Masuk keje dah lah lambat..boleh dikatekan hampir tiap hari die masuk kul 11 ke atas. sukati buat shift sendiri.Balik pulak pukul 11 malam. Korg tau tak die buat ape stay lame2.Bukan ade keje pun..aku dah siapkan sume keje dah..

Jantan keberet nih dok berasmaradana dgn bini org beranak 2 nih..kat opis kitorg..Bukan org tak tau..dorg siap beromen kat bilik MD. Pepagi masuk opis..mesti ade benda x kene..jumpe kain pelikat lah...bantal bersepah kat bilik meetingla..Tapi aku pelik..sorg pun x berani kantoikan..Yelah..sape nak tunggu sampai malam kat opis. yg si bini org ni plak keje satu building dgn kitorg...tapi bukan satu company lah..

penah sekali die punye bangang..die pegi print out yahoo massager die, pastu lupe nak ambil.apalg, kantoilah..kitorg bace kisah percintaan die yg dah ringan2 nih..

Aku bukan nak campur peribadi die..tapi aku bengang sbb sume keje die aku kene buat..gaji aku ciput..gaji die 5 k tu dibayar utk chatting, bercinta dan menghabiskan duit company jek.aku berforum gak..tapi berpade2. ape2 aku siapkan keje dulu. keje aku campur keje die setakat ni x penah pending..

kitorg satu opis selalu ngumpat mamat kasanova sengkek nih..nak projek,g lah hotel..Ade ke main kat bilik MD. Taulah die masuk company nih pun gune kabel baik punye..Sebabtu, walaupun die mangkuk pun xder sape bole sack die.

Aku nyampah tahap dewa dgn die n couple die yg baget gipsy nih..
dua2 dah kawen..tapi masing2..tak tau la nak ckp.jantan ni xder anak lagi..tapi pompuan tu ade 2 anak dah pun..

kitorg kat opis mcm nak kantoi kan die satu hari..buat2 datg opis balik kul 8 malm..Sure terperanjat beruk dua2. atau panggil jek jais serbu..Ape pendapat korang..

Rate

1

go for it..kalu mmg tul ko syak die ade affair cari la bukti kukuh n repot kat jabatan agama.tggu lama2 kan kalu btul diorng buat mende2 xelok nnt dikira subahat lak...jgn buat main2 ooo mende2 camni.dosa...

Rate

1

wah dasyat erk ko.. leh hidu percintaan terlarang dorang... boleh wat CSI.. hhehe.. jgn mare erk.. ok... gak.. korang wat suprise.. mesti terkezut giler .. kalau leh ko angkat la gmba diorang terkejut tu.. mesti meletop punya...

aku cadangkan ko join je skandal derang

Reply #3 mama_cute's post

bangkai gajah mne bole tutup weh..2 tahun punye skandal dah dorg nih.. Bak kate pepatah cine..api mne bole tutup dgn kertas..

Elok jugak you lapur kat jais..sekurang2nya selamatlah kita dari bersubahat....biar laki/bini orang ni tahu langit tinggi rendah...

Follow Us
yang aku kesian bini laki ni sikit punye baik.hari2 call tanye laki die..laki die yg sampah..Aku mcm nak gatal mulut jek bgtau keje haram laki die..tapi takde keberanian lah..

jangan tunggu lama-lama
nanti lama-lama nanti diambil orang
baik ko join
sebab nenet aku kata...kalo kita tak buat maksiat tu, tapi kita merelakannya, maka kita da bersubahat..depada ko bersubahat pri..baik ko join
apa tunggu lagiiiii

Reply #1 easy81's post

soklan camni pun kao nak minta pendapat? senang je..kalu kao tak nak bersubahat dlm maksiat diorang.kao g lapur je...kalau kao nak ambik buat2 tak nampak,jgn tanya....kalu taknak lapor JAIS,kao dan kwn2 kao ajak laki pompuan tu dan bini laki tu datang opis masa dua ekor tu duk berseronok...ye la..kalu lapor JAIS,takut kao pulak malas nak naik turun mahkamah...kumpulkan rakan2 kao 5-6 org...serbu dgn laki dan bini dia tu...soklan2 gini senang je nak jawab..tak yah pening2...kalu rela,jgn komplen..kalu tak rela,buat lah apa yg sepatut nya anda sebagai orang islam akan buat...okay? dari feedback yg saya tgk kat bwh tu,ada yg bagi cadangan bodoh...kao dah tahu perkara2 salah kan? so kao nak bersubahat? apa alasan kao nak bagi kAT SANA? "saya takut"..gitu? macam aku,aku tak pedulik..tahun lepas,ada 3-4 ekor budak COSMOPOINT duk sewa depan rumah aku..dah pandai bwk jantan masuk..mula2 jantan tu duk luar je..mungkin nak test keadaan dulu...dah tgk line klear,masuk dlm rumah pulak..aku baling je bumbung rumah tu dgn batu..pecah cermin tingkap..lompat katak jantan tu lari..besok.aku jumpa dgn tuan rumah yg bagi sewa..aku inform dia dan aku bagi warning..sekali lagi aku nampak..aku bakar je rumah tu..lepas tiga hari,terus pindah... so kao kena berani..rezeki di mana-mana...so inform pihak2 bertanggungjawab or kao akan bertanggungjawab atas keengganan kao di SANA..pikir lah...

[ Last edited by  razhar at 24-4-2007 11:17 PM ]

Rate

1

mangkuk_ayun This user has been deleted

Reply #1

Aku rasa ko jangan report Jias....

Paling best ko pasang la webcam ke..camera kecik ke dalam bilik meeting atau bilik MD

pastu..ko record laaa...

Kalau ko rasa sengkek2 ko jual lah...boleh manyak mashukkkk woooo...

Amacam bagus tak idea aku?

Mr.Z This user has been deleted
pandai2 la....jgn subahat...report je...

opis ko xde cctv ke? kalo takde ko syorkan big boss ceo ko letak cctv kaqt bilik MD baekkkk punye

aku setuju idea pasang webcam tu...glamer beb..

aku sukung pasang webcam... tapi masa nak beli tu biar berhati hati... takut nanti apa yg di"capture" akan disavekan dlm format microsoft avi. menangis la ko nak playback....

amik gambo jgn tak amik...

easy81... mamat tuh ada anak 1 ke? bini keje bank? tul ke? Aku serkap jarang aje nih....

Originally posted by geng_tx at 25-4-2007 07:39 AM
aku sukung pasang webcam... tapi masa nak beli tu biar berhati hati... takut nanti apa yg di"capture" akan disavekan dlm format microsoft avi. menangis la ko nak playback....

amik ga ...

cam biase buattt je....

Reply #15 Ratu75's post

tak..laki tu xde anak..mandul kot..Pompuan tuh..anak 2.laki tuh..kawin dah lame dekat 10 tahun lebih..since dorg belajar kat oversea dolu..
Yg pompuan tuh ..aku x tau lah..
yg aku pelik..2,2 kawen dgn anak org kaye dan dok umah mertua masing2..tapi berani buat hal mcm nih.
pasal cctv tu,kitorg ade gak plan2..tapi sape plak nak sponsor..
Kalo report jais..die tanye tak detail pengadu..atau..die just g serbu jek..

Originally posted by easy81 at 25-4-2007 09:19 AM
tak..laki tu xde anak..mandul kot..Pompuan tuh..anak 2.laki tuh..kawin dah lame dekat 10 tahun lebih..since dorg belajar kat oversea dolu..
Yg pompuan tuh ..aku x tau lah..
yg aku pelik..2,2 ka ...

ohhh... kalau camtuh.. salah le telahan aku... sbb aku pun baru aje dgr kawan aku yg keje dgn GLC nih yg ada skandal gak.. tp bukan boss ko nih ler...

sekarang.. dia tanya detail

aku penah terbace maj mastika yg ade mamat yg rajin g kantoikan budak kat taman.siap rakam sume..aku suh die je la serbu..Nombor jais kitorg siap ade..hotline dgn bahagian penguatkuase..

penah kawan aku call hotline jais..tapi yg tukang jawab plak cam sengal..manjang x dengar jek..x clear lah ape..Pastu terus putus..2,3 kali call mcm tu gak..last2, kawan aku pun give -up lah.