CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: errasazza

Hot shot~Jerry yan ,Wu chun & Alan Luo ~

Originally posted by myst_leen at 2-8-2007 11:33 PM
oohh..dah tgk dah gambo dia dengan apple tu..baru baca tadi berita kat af ..ehehe..aaa..aku suka tgk fesyen rambut dia dalam gambo yg ko pos tu ..stylish ..bila tgk dia kat situ ..tetiba teringat kat takuya kimura dalam iklan gatsby dia tu ..ade iras2..ehehe..memang gorgeous ..tp tuh laa.. aku boleh ngences diorang dalam mimpi je la..

yeahhh so stylish...padahal baju yg dia pakai tuh...PRADA beb...tp aku tetap nak panggil uniform sekolah
eeeeeeeeeeeerrkkk...sebenarnya sebelum aku sasau ngan si jerry nih...aku memang minat abizz kat takuya...masa tuh demam actor japan...
actor taiwan...tak kenal pon...tp sampai skg...takuya..still dlm listing collection aku

### pesanan utk semua yg bakal menonton series nih..siap

Reply #180 errasazza's post

ekekeke..memang aku takkan layan mg2 ..mg1 ni pun aku kena carik masa nak layan ni ..huhuh..sebab skang ni aku rasa..masa aku lebih banyak habis baca fanfic je..abis citer2 aku yg dah terdownload aku buat pekasam buat sementara .. ..

hehe..nak tanya japs ni ..mana bestt..antara mg1 dengan hanakimi ?

Reply #182 myst_leen's post

of course la hana kimi....tapi MG1 tu ada keunikkannya...sbb citernya touching...hehehe

Reply #181 nyampuk's post

ooo ..baju PRADA ke..tak tau laks aku ..huhuh..ekeke..laa..ko pun minat takuya ker?aku minat dia zaman2 kegemilangan drama jepun kat mesia..lepas tu ..bila dah drama jepun tak berapa popular kat mesia..dengan minat aku pun tenggelam sama ..aku suka tgk takuya dalam citer long vacation , love generation dengan citer yg dia jadi arkitek tu (lupa tajuk dah) ..ehehe..

jerry ni sebetulnyer aku pernah tgk dalam mg jer..tu pun macam yg aku ckp tu kejap2 tu je la..then hari tu tgk kejap dalam the hospital .sebab tu aku ckp aku tak berapa kenal dia lagi ..but then tgh duk kenal2 la ni sementara tunggu citer basketball fire ni ditayangkan ..ehehe..aku rasa aku paling suka tgk lesung pipit jerry tu .. chup ..nak tanya..apa maksud ngences sebenarnyer?? sebab kalau kat tempat aku ..ngences tu maksud dia ngorat...ehehe..aku confuse japs bila ko ckp sedia tisu tu ..

Reply #181 nyampuk's post

akakaka...takuya pun ko suka ya...kita berkongsi minat yg sama...sbb skrg ni aku dok kumpul citer yg takuya berlakon...hehehe.....tapi jerry masih tetap dihati....

Reply #183 errasazza's post

ok ..will try to watch later on ..nak kena masuk lam slot utk ditonton ni ..huhuh..asalkan citer dia jgn draggy sangat..pada aku ok la kuts..tp masa tgk hana yori dango memang berbunga2 jugak hati bila tgk perubahan perangai hero yg asalnyer egois giler jadi seorang yg begitu setia pada cinta..jadi watak jerry dalam mg pun cam tu la jugak kan .

Follow Us

Reply #186 myst_leen's post

a'a...mulanya jerry ni sombong...hehehe...lebih kurang la citer hana yori dango tu...

Originally posted by myst_leen at 2-8-2007 11:49 PM
ooo ..baju PRADA ke..tak tau laks aku ..huhuh..ekeke..laa..ko pun minat takuya ker?aku minat dia zaman2 kegemilangan drama jepun kat mesia..lepas tu ..bila dah drama jepun tak berapa popular kat mesia..dengan minat aku pun tenggelam sama ..aku suka tgk takuya dalam citer long vacation , love generation dengan citer yg dia jadi arkitek tu (lupa tajuk dah) ..ehehe..

jerry ni sebetulnyer aku pernah tgk dalam mg jer..tu pun macam yg aku ckp tu kejap2 tu je la..then hari tu tgk kejap dalam the hospital .sebab tu aku ckp aku tak berapa kenal dia lagi ..but then tgh duk kenal2 la ni sementara tunggu citer basketball fire ni ditayangkan ..ehehe..aku rasa aku paling suka tgk lesung pipit jerry tu .. chup ..nak tanya..apa maksud ngences sebenarnyer?? sebab kalau kat tempat aku ..ngences tu maksud dia ngorat...ehehe..aku confuse japs bila ko ckp sedia tisu tu ..

biasalah aku...luar dan dalam kalo leh aku nak tau...hanya kerna dia tuh jerry
a'aaa..dulu aku memang minat ngan takuya...

samalah..gara

Originally posted by errasazza at 2-8-2007 11:50 PM
akakaka...takuya pun ko suka ya...kita berkongsi minat yg sama...sbb skrg ni aku dok kumpul citer yg takuya berlakon...hehehe.....tapi jerry masih tetap dihati....

kebetulannnnnnnnn...oiiiii di hati jerk...jgn lelebih

ehhh...sambil2 cuci mata lg...tgk video jerry menari ngan budak

Reply #178 myst_leen's post

ko x tengok lagik MG1 ker? memang bes..tengok byk kali pun aku x buhsan..tapi kalo MG2..memang menyampah....x suka..

Reply #179 errasazza's post

yup..masa tuh dia suka kat Ley coz byk kali selamatkan dia..lapun ley kan mcm kewl2 jer...

mak datuk.. belum apa2 dah 8 pages.. keep up!!

Reply #186 myst_leen's post

a'a watak jerry pun cam tu jugak la....kalu leen nak nnt kita burnkan utk leen...tapi memg jerry encem sangat dlm citer tu...mulanya kita nampak jerry ni ego dan sombong tapi lama kelamaan dio berubah...hehehe...l

[quote]Originally posted by nyampuk at 2-8-2007 11:59 PM

biasalah aku...luar dan dalam kalo leh aku nak tau...hanya kerna dia tuh jerry
a'aaa..dulu aku memang minat ngan takuya...

samalah..gara

Reply #191 JUSTcircle's post

tapi ley masa tu dah ada hati kat SC...cuma dio terikat dgn jing..hehee...ini yg buat aku nak tgk balik MG ni..sbb mula windu kat jerry....

Originally posted by myst_leen at 2-8-2007 10:33 PM
yg ni ..leen sendiri pun tak dapat nak pastikan betul ke tak liu yi fei akan amik watak ni ..yg tak konferm , liu yi fei dan mike he mengikut kata erra...kalau betul liu yi fei yg berlakon ..orai ...

liu yi fei ni bukanke yg berlakon condor heroes tu...yg jd cik suci tu kan...ingatkan  dia tgh belajar sekarang ni...hmm x pernah lg tgk dia berlakon cite moden

Originally posted by errasazza at 3-8-2007 08:41 AM

aduhai cute je jerry masa tu....huhu...bukan ko je sasau aku pun sama....

adehhh...keparahan sasau aku...memang dr zaman kuliah sampai zaman dah keje...
bos aku pon dah lali...masuk jek bilik aku...ni opis ker..gallery foto lelaki pujaan awak... sindir aku tuh..

### MIKE HE & LIU YI FEI memang confirm yer akan berlakon sama?

Originally posted by errasazza at 3-8-2007 08:42 AM
tapi ley masa tu dah ada hati kat SC...cuma dio terikat dgn jing..hehee...ini yg buat aku nak tgk balik MG ni..sbb mula windu kat jerry....

so young jerry....tp biarpun dah 30an..he still gorgeous...

Reply #196 tsukushi's post

kita tak pasti tsu...sbb kita tak tgk citer tu...hehehe....tapi LYF tu cantik gak kan...bleh la kot dio bawa watak haruko....

Reply #182 myst_leen's post

susah nk jwb soalan ni...mmg ada soft spot dgn MG ni....lagipun MG pun dah lama kuar dan jd pelopor cite2 manga TW ni  tp masa dulu mmg rasa MG le yg paling best sbb xde saingan lg masa tu...kalu banding dgn cite2 skrang ni x boleh ckp le