CARI Infonet

Forgot password?
 Register

12
Return to list New
Author: honeybee1802

Bapaku seorang..... or Ibuku seorang...

masa kite kecik2 dulu cikgu tak penah pun suruh tulis karangan tentang ibu ke.. ayah ke....

Originally posted by norjanah at 30-8-2007 12:55 PM
tu la putubambu....

masa bapak dia buang baju2 mak dia pon dia bgtau....siap cekak2 pinggang cerita.....

"ko balik umah mak ko.....kalau ko melawan cakap aku lg...ko jgn balik sini!" ...

adus..tragisnyerrrr.. bebdk nih mind derang straight...derang ckp jek apa nak ckp.takde berlapis2 punyer..
anak aku baghu 3 thn..kalo garang2 tuh dia ckp mcm ayah le tuh... tp yg kelakar ada skali gambor mawi kat pamplet c4 ke haper ntah dikatanya gambor ayahnyer...ooooo..tidakkkkkk..

hmm..macam anak buah aku..buat karangan berdasarkan ibu dan ayah laa..hm..habis kakak aku baca..ibu dan ayah saya suka makan cokelat...siang makan cokelat..petang bagi adik saya makan cokelat..masa birthday party ada kek cokelat..ibu dan ayah suka beli dan makan cokelat...(memang jauh dah lari topic nih..tapi dia belash gak sambung karangan tuh..)

sampai habis cikgu dia tanya..ooo..mak dengan ayah suruh u jadi apa bila besar nanti..?susah la kalau makan cokelat jek gigi tak cantik..senyum nanti semua orang lari...lepas tuh dia boleh jawab..ITS OK TEACHER...MY MOM WANT ME TO BE A DOCTOR..BUT I TELL HER I WANNA BE A CHOCHOLATE....sebab chocholate, saya boleh ada d mana2 dan boleh d makan anytime..(maksudnya sebab kakak aku ngan laki dia suka sangat makan cokelat kann...so cokelat tuh kalau they all pergi mana2 pun mesti ada stocknya..)tapi kalau jadi doctor saya selalu kena tinggalkan mummy n daddy saya...

Rate

1

Originally posted by putratropika at 3-9-2007 03:23 PM
hmm..macam anak buah aku..buat karangan berdasarkan ibu dan ayah laa..hm..habis kakak aku baca..ibu dan ayah saya suka makan cokelat...siang makan cokelat..petang bagi adik saya makan cokelat..ma ...

lawak ngan kreatif lar anak buah ko tu   

Reply #24 cikbeeqiu's post

tuh belum tanya adik dia yang dua orang lagi tu..sorang nak jadi honey star..sorang lagik nak jadi coco crunch..adehh..

Reply #25 putratropika's post

Kih kih petahnya dia..

Follow Us
12
Return to list New