CARI Infonet

Forgot password?
 Register

123
Return to list New
Author: enzo

How To Poison Your Mother-in-Law

noor2 replied at 21-8-2023 02:52 PM
Sentap juga kalau aku jd ko dgn ayat2 ipor ko tu buritan...mudah je...kita balik rumah mertua pun  ...

Sebenonya byk lg ayat sentapp.. itu cuma sebahagian sajee.. kadang kadang sampai kerumah kita pun dia nak sibuk.. dedulu masa aku jd cikgu anak kecil plk mmg rumah aku tak terurus laa skit. Rumah beso plk dua tingkat.. jd aku kemas dan guna tingkat bwh je.. tingkat atas tak guna dan tangga ke tingkat atas tuu pun tak bersapu.. kakak dia siap ckp tuu diaa ade cop kaki.. hahHa..

Satu lg aku ni dah pencen tp aku tak bgtau pun aku pencen awak sbb aku taknak depa look down pd aku . Somi aku simpn kemas . Kalo sembang sampai skrg mcm aku ni cikgu lg hahaha pdhl dah berzamam pencennya.. tp kakak dia cuba korek rahsia aku weii.. tanye anak aku laa.. korek tgk facebook aku laa.. hahaha

noor2 replied at 21-8-2023 02:52 PM
Sentap juga kalau aku jd ko dgn ayat2 ipor ko tu buritan...mudah je...kita balik rumah mertua pun  ...

Sblm aku balik rumah mak dia mmg aku tarik nafas panjang.. versedia dgn segala galanya.. mmg aku ckp yg penting sajee.. tp dlm penting tuu pun kena jugak aku hahahaha.. aku rasa dorang anggap aku tak layak utk adik depa.. adik depa boleh dpt yg lg elok lagi cantik.. mak dia selalu ckp aaaa sipolan tuu nak sgt kan bla bla.. anak dia dokto.. tau laa aku cikgu je.. jd cikgu pun tak sampai kegarisan penamat.. hahaha.. somi aku tuu bujang terlajak.. sblm aku nak minah kilang pun tak hingin.. dah aku nak eii ramai sggh nak.. puiiu..

Somi aku mmg baik . Kalo dia pun sama naik.. aku blah jee.. aku duli ape gantung tak beetali ke hape.. yg penting aku bebas..

Buritan replied at 21-8-2023 03:17 PM
Sblm aku balik rumah mak dia mmg aku tarik nafas panjang.. versedia dgn segala galanya.. mmg aku c ...

Ohhhh..suami buritan doktor rupanya..tp cikgu pun org pandang tinggi...pendidik...adik beradik suami semua kerja beso ke.....pandang status kerja sungguh depa eh...

noor2 replied at 21-8-2023 03:54 PM
Ohhhh..suami buritan doktor rupanya..tp cikgu pun org pandang tinggi...pendidik...adik beradik sua ...

Laki aku bkn doc laa.. ade mkck nak.kenenkan laki aku dgn doc.. laki aku gomen gred 52 je..

Adik beradik laki aku yg pb dgn aku ni kakak dia yg keje lerani dgm lg sorang cikgu sek remdah.. kakak dia cikgu sek men jenis tak.campur.. takde la hebat adik beradik laki aku ni biasa biasa je..

Buritan replied at 21-8-2023 08:38 PM
Laki aku bkn doc laa.. ade mkck nak.kenenkan laki aku dgn doc.. laki aku gomen gred 52 je..

Adik ...

Ohhhh....ok ok...tp apa yg sebelah mertua jaki sgt dgn buritan...kut jeles sb lawa ke cane.....

Pada i yg penting laki syg dah cukup+ anak2...pedulikan iparduai dan mertua yg toxic...bukan kita hidup serumah pun dgn depa..

noor2 replied at 22-8-2023 07:01 AM
Ohhhh....ok ok...tp apa yg sebelah mertua jaki sgt dgn buritan...kut jeles sb lawa ke cane.....

P ...

Ontah aku pun tak tau.. yg aku nmpk depa rasa adik depa boleh dpt yg lg elok.. itu je.. kakak ipo aku yg kerani tuu mmg mulut hangsuang dgn siapa pun.. satu lg nak org ikut telunjuk dia. Anak dia pompuan kawin dgn org kelantan.. pas tuu nantuu tuu aku tgk mcm lembu kena cucuk idung.. dah lama aku tak nmpk btg hidung nantu tuu.. almost 6 yeearss.. modal aku nak bg mulut diam aku akan tanye dpn org ramai mcm yg dia selalu buat kat aku dulu.. aku tanye mana nantu dia.. pas tuu aku tanye pd cucu dia nape tak blk kelate.. hahaha

Follow Us
Meh masuk sini minah bangsat @Atata

@Atata

@ Atata

Aku nk tgk pendapat ko...kat sana aku gaduh dgn ko kang rosak pulak thread org

Musuh wanita adalah wanita taw