CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: curly

Apabila ada taik orang kat luar umah kita...apa tu yek

Originally posted by curly at 23-10-2007 10:10 AM
aku check bila balik nanti, esok kalau ada lagi aku pastekan kat sini, kalau ada rezeki kau tuh tak kemana bubpallo........

...cepat curly, kang tak pasai2 bub tempekkan tek bub kt sini plak...

Yelah sabo ler skit.......aku ni tak bleh nak memandai-mandai....aku ni kat opis...karang aku post yang budak opis aku punyer kang ko kata aku tipu laks......nanti seme orang nak scan takut super imposed la plak.....abis credit aku kena potong.....

org gile g poo poo kot

pernah dengar kes macam ni... tak tahulah betul ke idak... selalunya orang nak pukau rumah...nak rompak rumah tu...

:@

takder plak orang cita pasal barang hilang.....kalau ikutkan 'benda' tu ada dekat in between umah  aku ngan jiran aku....tak tau umah sape yang dia aim... ahhhh fenin-fenin.....

jap umah ko ade area utan ke tak?..kadang2 tu taik kera atau monyet...

Follow Us
kelakar lah thread nih

bucuk

pandainya kera dan monyet tu naik ketingkat 1 tuk wat business.... memang lah ada kera masa nak naik bukit umah aku tuh tapi jauh beb dia nak mengembara ke block aku yang betul2 kat belah belakang tuh......haru betui la kera utan tu

aku rasa dia nak pinjam tandas ko...tapi tak sempat.....jadik terpaksa la dia melepaskan hajat kat depan umah....kesian kera tuh ekkkk....

bubpallo, memang kau ni kena mandi bunga la, ko memang takder rezeki, lepas jiran aku tabur pasir atas 'benda' 2, benda lain laks dok potong line, 'ek ek' atas dier' sorry beb......... hari ni ok dah tak ada 'crime sence' dah....clean and clear.......

curly...apa kata hang pungut najis kat depan rumah hang tuh and then jadikan ia baja fostat...amacam??

setau aku kalo ada taik org tu maknanya ada orang nak pukau tapi tak menjadik...tu yg dia kena berak tu...sbb kat umah aku ada 2/3 kali berlaku...pagi2 bau busuk then tgk kat luar ada taik..dia berak kat sudut umah. biasanya org tu akan cuba lagi maybe 2/3 bln lepas tu. nikata adik ipar akulah yg mmg agak tau sket psl alam mistik ni. pastu cara/petua nak patahkan spell dia ni ialah dgn mendirikan alu batu lesung secara menegak dlm lesung then lesung tu sume letak kat tgh2 rumah..selain drp tu, mcm bela ikan betuklah, jgn letak penyapu berdiri tp terbalikkan...etc..aku ni non-believer sket hal2 ni, tp perhaps org yg tau psl ilmu pukau-memukau ni, memang betullah apa yg aku tulis..kat dunia ni mcm2 ilmu ada..baik ke buruk...tu terpulang pd manusia..so better be safe than sorry..buatlah sesuatu...pagarlah rumah awak dgn ayat2 Al-Quran..u never know nowadays. amalkan doa2 haikal yg 7 dan al ma'thurat dan segala ayat2 yg lain serta perkukuhkan iman...

cheh..mcm bagus aje aku ni...insyaAllah..apa yg aku ckp kalo tak semua , sipi2 pun ada kebenarannya...wallahua'lam.

insyaallah, wat masaa skrg nih alhamdullilah ler.....cuma smalam dengar makcik yang dok kat tingkat 3, umah dia kena masuk. Dia tgh sidai kain kat luar umah, anak lelaki dia plak tido kat dalam umah. Berani betul percurik 2 masuk umah orang sedangkan tuan umah ada kat umah dan bila-bila masa jer boleh sedar / balik. Macam2 hal betul la........ makcik 2 plak siap cakap org yang masuk umah dia 2 ada taik lalat kat muka dia. habis lap top ngan wallet kena kebas.....

Apa-apapun mmg kena hati-hati, tiap2 malam aku baca yassin, insyaallah...untuk kerukunan dan kedamaian umah aku 2.... yela umah aku tu takdelah brg yang berharga atau wang yang berjuta lemon...tapi nyawa hanya 1. tak boleh nak di cari ganti........

wei curly, kalu da tak der tek tu, aper kate ko lak berak n tempekkan tek ko kat sini.......boir semua kat carik dot kom nie sama2 menghayati tek ko....muhahahhaa......

ntah2 beruang kot yg berak kat situ...

Woit bubpallo, ko kasi la alamat umah ko, aku demonstrasi kat depan umah ko....kat depan ko.......apamacam....mesti bes giler...live in person lagi.......pastu ko amik ler gambor brapa byk yang ko suka nanti kempunan laks.........meleleh air liur ko......hahahahahahahaha

weihhhhhh......curlyy....ohhh curlyyyyyy..........curlllyyyyy......

Reply #1 curly's post

yucksss..... apa daaa berak merata2.........

masa aku darjah 6 dolu pon cikgu aku ader citer, klu org nk mencurik ke nk wat dajal ngan tuan umah, dia akan melepas kt depan tuan umah dolu dlm 2-3 ari seblom dia wat kija mencurik....

tu cikgu sekolah haku ler citer....

:call: :call: :call: :call: :call:

kalau indon tu nak pukau orang kat bank, berapa banyak taik dia kena berak depan bank tu??