CARI Infonet

Forgot password?
 Register

View: 298367|Reply: 2011

Product2 lepas bersalin

Nak buat poll tgk product yg mana yg ramai ibu2 kat sini guna..

Kalau boleh komen sikit macam mana product kat atas..apa kesannye pada anda..

Cepat tak turun berat badan?

Atau ..ada product lain yg lagi bagus..

Thanks for participated
Single Polls, Total 575 Users voted
Your User group have no permission to vote

Rate

1

leesa formula..like it..

saya tak amik apa2 produk, minum air manjakani bli sdr je.

Produk DCL.....
bukan jamu......mmg perubahan bentuk badan yg cepat.....juga air susu jadi byk...alhamdulillah

tak kawen agi...so tak bersalin lagi...tapi kena ambik tahu jugak kan...

amik sendayu tinggi... dia punyer tummy tone byk membantu utk kempiskan perut balik... bab penurunan berat badan pulak, slow skit.. tp my friend yg amik ST masa pantang dpt figure lg cantik dr sebelum pregnant...

ammy 60 days (botol no 2) mmg byk membantu dlm penghasilan susu badan...

Follow Us
vote for nona roguy..esp the phytonatal......sambil berak lepas episotomy yg panjang tue boleh tersenyum macam nie...

lepas tue dier punyer akar herbanika (mcm uncang teh ajek) selain berguna utk menguat dan menyegarkan anggota badan selepas bersalin, dapat buang toxin2 dlm badan, dan segala tok nenek lendir2 dan angin2 dlm badan...mmg serve utk menurunkan berat badan jua...

earlier ada amek pil ikan haruan leesa...but it didnt do wonders to me...lepas tue, i switch pada pati ikan haruan ginseng yg dalam botol tue....dan hasilnya, luka jahitan cepat kering dan baik. selepas seminggu dah boleh pakai seluar....so, terus tak pakai bekung lilit2 tue, tp terus pakai girdle crony utk lift up ponggong dan kempiskan perut.....

leesa yg i suker, dier punyer tungku kain tue.....bukan me jek pakai, tp my hb pon tumpang sekaki. kalau badan lenguh2 ker aper, panaskan dlm rice cooker, as & when tue, tekup2 jek kat memana bhg body yg lenguh ker aper....sodappp jek badan...rasa segarrrrrrrrrrr.......

Originally posted by saleharr at 13-11-2007 03:04 PM
Produk DCL.....
bukan jamu......mmg perubahan bentuk badan yg cepat.....juga air susu jadi byk...alhamdulillah

Set Asas Bersalin DCL...

~ TESTIMONI @ pengalaman sendiri yg mmg benar belaka/pengalaman la katakan ~...(ieza_noh @ liza)

sebelum saya mengenali produk ini, saya telah cuba mencuba Red guara cafe tuk minuman pengganti kpd nescafe... dlm pd itu saya juga mendalami serta dgn mengikuti forum bg produk2 DCL spt Nuage, Bidadari, Red Guara cafe... then seblm sampai due date bersalin anak no.2 pd 22 September 2005, saya telah booking set bersalin dgn ahli DCL yg berdaftar... mmg menakjubkan... sungguh tak disangka... tidak spt berpantang pd kelahiran yg pertama dulu (ceaserian - darah tinggi ~time tu mmg tak tau DCL ni produk apa dan tak nak amik tau pasai produk ni pun...~) so.. prefer produk Mustika Ratu utk set bersalin.. mm harga boleh tahan la jugak...  tak usik pun coz takut panas dah tu pulak main bedah belah ni....
dlm masa 3 minggu shj saya berasa spt tidak bersalin.. rasa mcm baby saya tu keluar mcm tu ajer.. tanpa koyakan yg teruk atau tanpa sakit2 bdn.. saya boleh beri terus 4.9/5 bintang kpd produk DCL ni... kesimpulannyer saya sehingga sekrg masih mengamalkan Bidadari dan amalan RGC setiap pg n malam juga setiap kali kita ingini...

adik saya juga baru bersalin pd Julai 2006 yg lepas... saya cuba perkenalkan set bersalin ni pd dia.. adik saya lg teruk luka bawahnya yg mencecah tahap '3 stage' ~ koyak melampau coz forcep baby besao sgt...3.9kg.. dia kurus mcm Nasya Aziz...... bayangkan kuar ikut bawah jugak... dlm masa tak sampi 3 minggu dia telah boleh berjalan spt sediakala.. sehinggakan abang iparnyer iaitu suami saya menegur cara dia berjalan mcm bukan org dlm pantang... kulit dia pun nampk halus mulus..
dgr2 la ni.. peknen lg.. awal Jan2008 akan bertambah lg anak buah saya...

saya tak amik apa2 produk, minum air manjakani bli sdr je.

lps bersalin saya amik leesa formula

sorry to say... takde pape yang best. bengkung ke, tungku ke (cepat sangat sejuk), krim halia ke, krim pecah lemak ke suma2 tu pada saya tak mendatangkan apa2 kesan yang menakjubkan atau membuat kita rasa best.

last2 mak rebuskan air herba akar kayu ke hapa baru rasa segarrrr badanku gitu.

besalin kali ni nak try produk lain plak. cepatla hantar testimoni u all. kita nak compare

ehem guna NR ...

lps bersalin saya amik leesa formula

sorry to say... takde pape yang best. bengkung ke, tungku ke (cepat sangat sejuk), krim halia ke, krim pecah lemak ke suma2 tu pada saya tak mendatangkan apa2 kesan yang menakjubkan atau membuat kita rasa best.

last2 mak rebuskan air herba akar kayu ke hapa baru rasa segarrrr badanku gitu.

besalin kali ni nak try produk lain plak. cepatla hantar testimoni u all. kita nak compare

aku pakai NR....beli phytonatal..minyak herbanika tu...akar herbanika beli tapi tak minummmm

besttt minyak dia...aku dlm pantang tak der plak sakit urat ke apa....cuma sakit kepala....agaknya sbb membaca kot...tambah plak mata rabunnn

yg paling best ialah....pakai minyak herbanika tu...sapu satu badan...eczema hilang laaaa kat tapak kaki..huhuhu...

mahal mmg mahal....janji ok...

now lepas 3 bulan abih pantang....badan sudah naik 7kg...apa nak buat nih weyyy ampungggg

Ada tak yg pakai Amway...mcm mana ya???

Reply #12 cikwawi's post

leesa formula i try for my 3rd one..
rasa biasa je.. mmg tak rasa mujarab ke apa

better ambil nona roguy.. mujur masa dalam pantang tu, ada gak barang NR yang lama.. so just continue ambil ajelah

leesa formula i try for my 3rd one..
rasa biasa je.. mmg tak rasa mujarab ke apa

better ambil nona roguy.. mujur masa dalam pantang tu, ada gak barang NR yang lama.. so just continue ambil ajelah

Nona Roguy. Hubby pun tumpang sekaki minum air akar herbanika.......

my choice is NR...kakak yg suggest..kalu x cukup bajet just amikk phytonatal tu jer sbb senang nak membuang sbb saya ni senang dapat sembelit!!!!!

ajasu choose nona roguy

alasan sama cm most mommies kat sini

bykkan info lg... sbb skang ni tgh survey nak pki yg mana...
mana lg better...
coz due bln 2 next year...