CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: Dicota8

Hajah Datin Seri Dato' Siti Nurhaliza bakal berimej tudung litup?

Close [Copy link]

Reply #137 eddysheddy's post

tak semua belia muda mudi tak mahu pegang title haji o hajjah..terpulang kepada rezeki masing2..ramai gak yang mengharapkan untuk pergi ketanah suci di usia yang muda..bukankah kita digalakkan untuk  melakukan ibadat haji ketika usia muda kerana kekuatan fizikal..cuma belom sampai rezeki lagi ..lainlah plak hal nyer ngan ct,di usia muda lagi dia dah bergelar jutawan,maka dia mampu untuk pergi ke tanah suci menunaikan fardhu haji..

Reply #141 myzeen's post

ahahahahaha...aku rasa lawak sangat tengok para anti CT dengan sungguh瞡ya memburukkan nama CT...

Jangan Lupa Undilah Urban_Iz!!!

Reply #142 Urban_Iz's post

bacalah elok2 aku takde pon memburuk2kan nama ct...aku cuma mengatakan kebenaran jer..baca lagi sekali yer

Originally posted by myzeen at 24-12-2007 05:41 PM
tak semua belia muda mudi tak mahu pegang title haji o hajjah..terpulang kepada rezeki masing2..ramai gak yang mengharapkan untuk pergi ketanah suci di usia yang muda..bukankah kita digalakkan un ...

ye, aku setuju.. dan alangkah bagusnya kalau semua org berpendirian seperti ko.. apa lagi yg boleh dikatakan pada kebanyakan org muda kita sekarang ni? nak mintak ke depan jadi imam, muazzin bilal, baca doa kat surau pun payah.. kalau boleh nak menyorok.. ni kan pulak nak pegang title haji/hajah?

ni cuma pandangan aku beradasrkan apa yg aku lihat dan apa yg aku berlaku di sekeliling.. memandangkan ko dah menyalahtafsirkan apa yg aku kata, so aku pun nak kata, kalau aku, aku juga mcm ko, nak pegi haji muda2 ni.. tu yg tgh kumpul duit ni..

pembuatkekcyber This user has been deleted
Originally posted by payrol at 23-12-2007 01:56 PM
takyah la pakai tudung dulu....aku x puas tgk dier jadi fashion victim...i wonder whats next after the spender lace atas kepala tuh..

p/s: aku vote no 3...nak tgk dier terkinja2 kt JL

beh arr ko

jgn kita duk salahkan ct, kalau wartawan tak korek tak jadi,sembunyikan dari umum diperkatakan diberitau  samalah gak ,itukah harga yang perlu dibayar sebagai selebriti,apapun kita tanya diri kita apakah kita lebih baik dari ct..????

Follow Us
Originally posted by myzeen at 24-12-2007 05:41 PM
tak semua belia muda mudi tak mahu pegang title haji o hajjah..terpulang kepada rezeki masing2..ramai gak yang mengharapkan untuk pergi ketanah suci di usia yang muda..bukankah kita digalakkan un ...

lagi satu, bukannye nak tunggu jadi jutawan baru dikira mampu pegi haji, ada duit puluh ribu pun dah boleh pegi haji.. aku rasa org muda dalam forum ni, nak2 ahli BBC yg mesti byk kejenye hebat2.. gaji besar2..maklumlah berpelajaran tinggi (tu pasal suka ngutuk akademik ct tu )  ntah2 dah cukup dah nak pegi haji.. ramai dah pegi ker?

uikkssss cam indon je cara tudung
sah2 cam krisdayanti..
nampak tok k lebih muda dan teruja

Originally posted by ayangzzy at 24-12-2007 06:01 PM
jgn kita duk salahkan ct, kalau wartawan tak korek tak jadi,sembunyikan dari umum diperkatakan diberitau  samalah gak ,itukah harga yang perlu dibayar sebagai selebriti,apapun kita tanya diri kit ...

setuju sgt.. sebenarnya dah byk kali cakap benda ni.. tapi berapa org yg mahu ingin memahami.. kalau mereka betul2 memahami takde lagi kata `nak begini pun kepoh, nak buat tu pun heboh'..

n yg best soalan ko yg last tu.. tadi aku tgk bicara haji kat channel oasis, ustaz hassan din kata, salah kalau org muda cukup duit lepas tu hanya mahu menghantar org tuanya saje ke mekah, sedangkan yg berkemampuan tu ialah dirinya.. kewajipan itu atas dirinya.. bukan org tuanya.. terus aku ngan mak aku cepat2 teringat ct.. bagus dia dah pegi sekali ngan maknye..

bukan nak puji ct, tapi ada benda yg dia buat, buat aku terfikir, kalau aku dikurniakan kekayaan seperti dia, adakah aku masih seperti aku yg dulu? atau wang telah menggelapkan mataku?  renung2kan..

ustazah aku kata...kalau bertudung menyerupai 'nun' kat gereja tu tak boleh....tengok cara siti bertudung memang macam "nun".

Originally posted by lvsg8 at 24-12-2007 06:30 PM
ustazah aku kata...kalau bertudung menyerupai 'nun' kat gereja tu tak boleh....tengok cara siti bertudung memang macam "nun".

die kn trendsetter.. hehe

anyway..aku pon xtau psl ni.. thanks bgtau..

Originally posted by lvsg8 at 24-12-2007 06:30 PM

hish terukla korang ni bila dah kering idea.. dah ke situ plak..
korang ni, org2 yg pegi mekah usually yg dari arab saudi n iraq.. biasalah pakai mcm ni.. ko boleh search kat gamba2 org kat mekah..

eii buruks nyer dressing

Reply #152 eddysheddy's post

eddy jom solat dulu

biarkan

doa2kan biarla dia blk dgn perubahan ke arah kebaikan. jgn blk selepas tunaikan haji jadi bertambah teruk n seksi.

sure datuk k akan jeling awek lain yg lagi seksi pastu...

Originally posted by PoSh78 at 24-12-2007 07:19 PM
eddy jom solat dulu

thanks atas ajakan mu itu Posh.. cepat sikit aku solat magrib mlm ni..

Originally posted by eddysheddy at 24-12-2007 07:47 PM

thanks atas ajakan mu itu Posh.. cepat sikit aku solat magrib mlm ni..

aku pun tercepat hari ni

ko dah sihat ke Posh?

ntahla...rasak dia la nk bertudung ke tidak...terpulang...
kite ni hanya mampu melihat...tu je...