CARI Infonet

Forgot password?
 Register

View: 20668|Reply: 108

Konsert ILL Divo (kisah benar)

Ok2 aku ade true story utk korang. Memang seram punye. Berlaku kat rumah aku even skarang ni pon. Aku duk umah sewa ngan kawan2 aku. Rumah aku kalau malam2 slalu sgt ade Konsert ILL Divo kat luar rumah. Anjing2 semua beramai2 melalak dgn penuh merdu skali. Memang seram ar kalau dgr sebab lama sgt dan anjing2 ni tak reti nak berhenti. Aku nak tidur pon susah.

So, ade skali tuh pukul 2.15 pagi aku tgh study kat ruang tamu ngan kawan2 aku.Dan pada waktu yg sama gak aku terdgr dgn perlahan2, anjing2 semua tgh setting nak buat konsert ILL Divo besar2an. Testing2 check2 1,2,3 maka bermulalah konsert mereka dgn meriahnya melalak melolong menakutkan penduduk kawasan rumah aku.

Aku ngan geng2 aku semua dah menyirap, ape lagi kitorg bukak pintu terus pegi kat pagar, carik mana2 batu pegi campak pastuh kejar anjing2 tuh. Masa tuh kitorg memang ngamuk abis. Dah tak pedulik ape dah. memang tujuan nak blasah geng2 ILL DIVO. Kitorg masing2 terjerit terpekik2 kat anjing2 tuh.

Maka berlarilah anjing2 tu semua ketakutan. Semenjak dari hari tu, tidak kedengaran lagi konsert ILL DIVO. dan kitorg dapat tidor dgn nyenyaknya. Sekian saja kisah benar saya hari ni. Semoga kite berjumpa lagi di masa hadapan. Jgn biarkan diri anda diselebungi....misteri....misteri....misteri.......

mati-mati aku ingat ada paranormal tadi

waahhhhhh berani nyer kau org.... I think hantu2 yg berkeliaran pun lari lintang pukang bila tengok kau orang terjerit2 dan melolong lebih bising drp anjing2 tu semua.....

masa tu kitorg memang ramai. masing2 hati kering. perasaan takut memang takde ar, ape nak jadi, jadi ar. kitorg dah nekad masing2 kat tgn ade je benda utk santapan ILL DIVO.

hehe..paranormal aper nyer..haha

ingtkn hantu mne r yg nyanyi cm ill divo
xde la mistery mne p0wn

Follow Us
la ingatkan seram giler tadi.............

berani tul...org tgh wat kunset pun nk kaco..hihi...

well, aku respek jgkla dengan keberanian ko...

kat area umah aku mase aku kecik2 dulu selalu gak ada kunset lolongan anjeng ni.selalunya area 3 pagi..sampai mak aku pon naik seram nk ke toilet.mule2 takut gak sbb bunyik anjeng tu sayu semacam je...tp dalam 2-3 minggu pastu takde lak anjeng tuh..maybe dia dapat tawaran nyanyi kat tempat lain dengan bayaran yang lebey tinggi..

begitula arakiannya...

Adeh....

ceh! ngan anjing pun takut! siap lawan menyalak pulak tu!

hantu tu pn tkjot tgk korg

hantu tu pn tkjot tgk korg

mule2 aku igt ad kes misteri mas konset ill divo. rope2 nya..ill divo len..kekekeke

mak sedara aku pernah cakap kalau anjing menyalak memalam buta jangan suka suki halau & teriak kat anjing tu... dia cakap lagi... anjing tu sebenarnya nampak sesuatu... aku dah tak ingat ape kebenda nyer yang dia nampak...

sorang kazen pompuan aku pernah teriak kat anjing yang wat konsert il divo memalam buta... tak lama lepas tu dia rasa rumah dia b'gegar... tapi mak & adek badek dia tak rasa... entah ler apa kebenda yang terjadi pada dirinya itu... yay...

brani tol korang nih.....hmm..nanti anjing2 tersebut revenge kat korang...camana?hehehe....dia tak wat konsert ill divo lak nanti...dia wat konsert dangdut pulak...hehehe...

hakhakhak!!!!  kan main lagi ....tp ye la...kalau dah tiap2 mlm...mau tak hangin...mule2 mmg la takut tp kalau dh tiap2 hari tido terganggu...mmg mau je g tendang anjing2 tu....kat umah aku pon ade...tp skali skale je la....siap abg ipar aku kuar baling batu kat anjing tu...hanjing punye anjing!!!! ....tp aku kan...mmg otometikli tak bule tido kalau dgr anjing menyalak mlm2....sbb aku penah terkejut mase dlm toilet....kul 2 pg...aku nak g buang air kecik...pastu dah bukak lampu toilet....senyap sunyi....pastu bile aku start nak buang hajat....anjing tu menyalak kuat nak mampus!!!! btul2 kat luar toilet tu...mmg kuat gile...terkujat aku kat toilet bowl tu... ...sejak tu la aku mmg jadi agak fobia dgn hanjing nih!!

aku lak mlm2 terjaga coz dengar bunyik anjing menyalak...adoi....tension..mulalh aku pk yg bukan2...padahal mungkin anjing2 tersebut tengah carik makan ker?tengah bersembang ker...dlm pala hotak aku ni asik pk...bila anjing menyalak jerr nampak hantu.....

haha..mati-matian an ingat ada peristiwa pelik amendelah kat konsert il divo

aku ingat mende tadi..cisss :@

fuhhhhhhh... menggigil aku baca...