CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: chips_more

** geng clubbing...meh sini **

Balas #280 budak_comei\ catat

iii
comei aku ada
kadang masuk sini
tp ko tu yg lama xnmpak masuk sini bz ke beb

comei malam ni xgi mana2 ke
jom ler aku boring laa

Originally posted by miss_white at 27-2-2009 13:45
comei malam ni xgi mana2 ke
jom ler aku boring laa

ko ni kan
ngajak aku tp contact number ko tak bg
camne aku nk contact ko la sayang oiii

Originally posted by budak_comei at 1-4-2009 14:50

ko ni kan
ngajak aku tp contact number ko tak bg
camne aku nk contact ko la sayang oiii

jgn le marah sayang hahha
ko pun satu nmpak nombor xkenal xnk angkat
apa daa
penat je aku call ko

Missy kak Yip nak check it out Club Quattro kat Avenue K malam ni.... masuk winter room tengok best ke idak

Pastu ada kelab baru called ENVIE located kat Changkat Bukit Bintang, free admission for today n tomorrow

Nak carik kak Yip wiken ni, carik kat 2 tempat ni

Balas #285 yipun78\ catat

ok kak yip roger
mlm ni mmg ada plan nk gi clubbing
tp xset lg nk gi mana
esok kalo xder apa2 mw turun  club baru envie changkat bukit bintang yg kak yip ckp tu hehhe
nk tgk best ke x
leh ajak budak_ comei skali
c yaa

Follow Us

Balas #285 yipun78\ catat

ok kak yip roger
tp xset lg nk gi mana
esok kalo xder apa2 mw turun  club baru envie changkat bukit bintang yg kak yip ckp tu hehhe
nk tgk best ke x
leh ajak budak_ comei skali
c yaa

selamat tengahari

Originally posted by miss_white at 17-4-2009 16:12
ok kak yip roger
tp xset lg nk gi mana
nk tgk best ke x
leh a ...

ko ni kan kan kan'
aku nak marah pun ye gakkkkk
ko jgn buat2 lupa apesal aku marah lak yerk

Missy, malam ni kak Yip gi Cuba kat Westin ... c u there gal, salsa......

btw no cover charge but d beverage there expensive giler.... a bottle mineral drink cost abt RM10   cesss

Balas #290 yipun78\ catat

yip,

bagi lah review club quatro tuu.. i selalu dpt their sms tapi sampai skrg tak check out d place lagi.. almaklum, skrg ni ala-ala home-person sikit..

nak join g clubbing....

aku baru balik phuket
club kat phuket...sound system leh tahan gempak tp pengunjung boleh kire 3 4 kerat je
tp show aqua melambak je org p tgk

cakk..
hai eberibadi...
kite nak join, tp segan2 la.. leh ke?.

wooowoooaaa...geng clubbing....mesti kenal mamat ni

EXC BANK RAKYAT ROSAKKAN ANAK GADIS ORANG ?  =

http://forum.cari.com.my/viewthr ... &extra=page%3D4

SALAM

aku ada dapat satu email yg diforward dr sorang kawan dan yg telah di fwd oleh puluhan fowerder.
Di bwh ini adalah email tersebut.

( fwd:fwd:fwd:mohd hidzir b mohd yusof>apa punya pegawai bank rakyat lah...

salam...korang dah baca ke thread yang ni. dengar crite, kisah ni kisah benar. ade la gak forumer yg len yg kenal mamat ni crite mamat ni mmg kaki tonggang, disko, kaki clubbing pantang tgk betina. sosial gile terlampau. ada yg ckp mamat ni gile seks. giler tul la mamat ni. malu je bank ni ada exec serupa ni. customer pun dia buat sleeping partner, agaknya. bank kite takde lah lak crite2 memalukan mcm ni. sampai satu malaya tahu. nak buat jahat pun, agak2 le. buat le waktu bukan offc hour. den ado member ket bangi tu. 3 kali dah dia bawa perempuan yg dia hamilkan ke klinik buat pengguguran. yg dorg dengar ja le. dorg crite kali ke 3 tu time offc hour dia buat. dasat tul la exec ni. tak kena tindakan ape2 dr boss tu. sahih betul la citor ni bonar. kite kat offc ni tgh hangat bergossip ttg crite ni skang. klik den kat offc ni pun ade gak dpt info ni dr email yg geng dr branch len fwd. dorg gelarkan mamat ni exec bank rakyat terlampau melampau....kakakakah...sesuai ke..buat malu company je..
tumpang simpati ket budak yang jd mangsa mamat gilos ni..
http://forum.cari.com.my/viewthr ... &extra=page%3D4 )

dan aku juga telah baca thread yg di atas. Aku rasa sedih, marah dan berbagai perasaan bercampur baur.
Aku juga ada anak perempuan. Seorg sudah jd anak gadis. Risau dan bimbang, keadaan sekrg sudah tidak selamat.
Sihir semakin menjadi2. Petanda akhir zaman. Bila terbaca kisah begini, sedih bila mengingatkan nasib
mangsa manusia berhati iblis ini. Teringat arwah adik nurin. Aku kenal rapat dgn
keluarga arwah. Aku tak terkejut kalau seorg pegawai bank boleh berbuat seperti ini. Jika iman tak ada
mcm2 boleh jadi. Dengan ilmu kurafat yg di belajar dia boleh pilih siapa sahaja mangsa yg dia mahukan.
Lemparkan senyuman mangsa akn mudah didekati. Kemudian akan ikut telunjuk sampai ke ranjang. Seperti lembu yg dicucuk hidung. Anak muda skrg suka belajar
ilmu yg bukan2. Mereka tak tahu padah yg mereka akan terima satu hari nanti. Mereka cuma fikirkan keseronokan semata.
Tapi bagi aku, tak patut pegawai bank seperti Si Hidzir ini melakukan perbuatan tidak bermoral dan tidak bertanggungjawab
seperti ini. Seorg pegawai patut ada sikap bertanggungjawab atas apa jua tindak tanduknya. Nasihat aku kepada beliau
semoga dia insaf dan tidak menjadikan lebih ramai gadis sebagai mangsanya. Aku percaya apa yg dikatakan ttg pegawai ini    sebab cerita itu semuanya benar. Clubbing, pulang malam dalam keadaan mabuk, menyanyi seperti org gila, perempuan.
Pegawai begini kah yg patut dihormati.

eee... ape truk benor mangkuk hayun ni... btol ke?....

latest g club kt borneo..bleh lak kene cover cas...hampeh!!!

tp paling happening aku p zeta bar la, time tu ngn kwn2 aku..enjoy lupe diri r hehehe...
skang ni dah slow down....

Hi adik2 abang2 kakak2 makcik2 dan pakcik2 semua....
Tak sangka ader kelab kat sini....
Aku dulu clubber tegar gak... tapi tuh 1-2 tahun lepas dan sebelum-belum nya dari zaman aku study kat UK sampailaa kat Malaysia nih....
Zaman poyo aku dedulu aku park kereta semua kat depan pintu masuk club jer... kereta 2 pintu kan... ramai teruja tau...
Sekarang dah kurang laaa pergi clubbing nih, kalau boleh nak stop, umur pun dah 26 heheheh....dah zaman sober dah nih....
Minum pun occasionally jer, tuh pun masa dinner dalam satu bulan boleh kira laaa baper kali... nak telan whisky pun dah rasa pening macam tak pernah minum... dedulu aku sorang boleh belasah 1 botol chivas atau jd dalam masa 2 jam.... tapi tuh cerita dulu laaa... heheheh.... sekarang tengah cuba nak stop terus...
Sekarang lepak mamak pelita bangsar jer laaa.... pukul 12 malam aku selalu supper situ, dekakt dengan rumah aku..... ok gang, ciao.....

Originally posted by mr_brown at 6-6-2009 00:15
Hi adik2 abang2 kakak2 makcik2 dan pakcik2 semua....
Tak sangka ader kelab kat sini....
Aku dulu clubber tegar gak... tapi tuh 1-2 tahun lepas dan sebelum-belum nya dari zaman aku st ...

dik brown... kalau takat park dpn club tu tak semengah sangat laaa....

akak dulu rilek jek park dpn pintu club...kete satu pintu mmg jarang nak jumpa!!

ada pernah akak g club bwk hummer...lagi haru kan! tp tu laaa.... zaman muda2!

paling best kalau pegi dingdong di Jamaica..... 4 tahun akak relocate sana dulu

sekarang dh tua... layan curut dgn kacang jelaahh tengok bdk2

clubbing eh..? btw selain clubbing ade x sapa2 yg kaki pegi gig? konsep sama jer kita lepak2 dlm kelab. ade yg minum2,ade yg x minum..asap rokok lak berkepul sana sini. cuma beza dari segi hiburan music dan masa aje..kalo clubbing kena kuar mlm,gig plak petang dah start dan sampai la ke mlm. club utk mereka2 yg jiwa lebih kepada music2 techno,trance,house,rave dan seangkatan dgnnye tp ade jugak live band perform dkt club. gig utk mereka2 yg sukakan live band x kira apa genre baik dari rock sampai la ke metal. jenis aku suka masuk club utk layan live band. kalo dkt gig pun sama je mcm pi clubbing tp beza dari segi genre music yg nk dilayan mcm aku ckp tadi..cuma dkt gig xde la ppn nk kena seksi2 gila babeng,kata rock n roll kan?

[ Last edited by  AnginPuaka at 13-6-2009 04:12 ]

akak nekad nak stop taun niee... umur dah 26 rasa cam tua lak nak gi...