CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: jaundice

Masihkah anda percaya Anwar jika dia didapati MENIPU tentang 16/9?

pilihan yg diberi x berapa nk dipersetujui oleh aku ... aku jwb yg dekat di hati je la

everybody loves a winner..nobody want a loser

but some wins can be hollow one..it is a matter of perception

beban terpikul pada diri sendiri even sepatah kata kata..bukan pada oang lain

itu prinsipal nya. so conscience plays a vital role..esp dalam hubungan manusia dengan pencipta

when u said something, providence moves along ..it is the nature's way

it is a matter of belief or faith too.  Victims and victimisation. kalo kaji propaganda 'cult and occult' leh faham phenomena ini.

the key to gomen now is to rid of badawi and his cohorts..as soon as anybody can. so u ada vacuum sat gitu, kalo yang masuk tu berupaya jadi tekanan lebih tinggi dari apa anwar produce to the MASSES..insyallah gomen can win the ppl.

kalo tenguk pada apparatus gomen ada..tak mustahil nak buat seme tuh..cuma isu disini, kemungkinan besar tu kuat bahwa kemasukan anwar kembali ke politik itu semata2 plan dolah untuk bunuh kerjaya najib or to rid dolah's rival and to form a dolah dinasti thru berok hitam..

tell me..lepas anwar..sapa layak jadik PM? bahasa lebih tepat..sapa pegang DUIT paling banyak..dalam gomen tuh, temporarily can become manusia paling kuat kuasa.

kita hanya merancang....

JUMUDDDDDDD....... ingatkan dah x releven....

Ya, Saya seorang yang jumud, terlalu partisan dan terlalu taksub kepada Anwar

walaupon x de ler jumud.... tp saje je nak melayan beruk meroyan....

HA'AH, AKU PERCAYA NUAR BERAHIM

KALO ANWAR TU KATA BUMI NI BERBENTUK SEGITIGA PUN AKU PERCAYA..
AKU TAKSUB GILER PD ANWAR B IBRAHIM TUHH

Follow Us
Tetap sokong.Sekurang2nya dia bagi gak harapan..Cuba bayangkan kalau Anwar ni tak pernah wujud,sampai bila2 la kita ni dok kena perintah dengan penipu2 besar dalam sejarah tanpa siapa pun mampu menggugat mereka.Dan penipu2 ini takkan takut langsung nak beri tekanan pada rakyat.Saya rasa harga minyak kita pun gerenti boleh cecah sampai RM10 seliter sekarang ni kot...Dengan adanya Anwar dan janjinya,walaupun tak la yakin 100%,sekurang2nya saya masih boleh merasa sedikit lega..masih ada harapan Malaysia ini dibersihkan dari segala 'sampah sarap'..

Originally posted by TanSriJess at 29-8-2008 11:07 PM

ko balik zaman batu lah ... dulu diorang kata bumi ni leper

Originally posted by jaundice at 29-8-2008 08:42 PM
Jika Anwar didapati menipu pasal 16/9, adakah anda akan sokong si manusia kotor Anwar?

dalam sebarang perancangan, it is only normal to set a target, supaya segala usaha akan lebih teratur dan lebih fokus dalam menuju kepada target tersebut.

walaubagaimanapun, seandainya matlamat tarikh tersebut tidak dapat dipenuhi, it is only normal....sedangkan bedolah pun hari2 tak pernah leh stick to dateline...

the most important think for DSAI now is to remain in politiks and get himself cleared from the sodomy case first. bagi aku itu lebih mustahak buat waktu ini.

lupa nak cakap,saya tak klik vote pun kat poll tu.Sebab dua2 pilihan tu memang nampak sangat nak 'mengondemkan' DSAI.Lantak korang lerr...Saya tau,kalau tak ada-apa kepentingan dalam kerajaan sekarang ni,korang pun boleh fikirkan yang baik buruk.Ada antara saudara saya pun macamtu,dan mengakui sendiri kebenaran yang Anwar bawa tapi terpaksa menentang demi periuk nasi dan masa depan masing2..

Originally posted by TanSriJess at 29-8-2008 11:07 PM

ni sure mengikut cadangan paklah ni, orang lain maju kedepan kita maju kebelakang sampai sayur pun kena tanam sendirik dan sistem barter

cayalahhhhh anwar

tak pernah sokong dan percaya

walaupun tak jadi take over 16 sept nih.. tapi aku tetap ngan pendirian mempercayai akan anwar ibrahim nih....

aku lebih rela percaya pada anwar dari aku membodokan diri mempercayai pak bodolah dan najib bibir merah yg dah byk kali menipu.. tapi balaci2 dia tetap gak sembah tugu bersama-sama paklah juga...

Jika Anwar didapati menipu pasal 16/9, adakah anda akan sokong si manusia kotor Anwar?

You are creating a poll that is basically biased 'choices'. What stupidity.

timo kasih laa anwar muncul semula... kalau tak kerana anwar muncul semula... rakyat malaysia jgn harap laa dapat menikmati penurunan harga minyak walaupun hanya 15 sen..

dan bersyukur juga pada rakyat sabah dan sarawak yg akan dapat bantuan sebanyak 50 juta tuh untuk pembangunan.. kalau tak di gertak anwar yg mp2 sana nak join PKR.. aku rasa 200 tahun lagik pun , tak mungkin sabah dan sarawak akan menikmati aper yg semenanjung dapat sekarang....

dan disebabkan anwar juga laa bajet tahun nih mengikut buget keprihatinan rakyat yg byk dilaburkan pada rakyat.. kalau tgk selama ni.. buget semua untuk projek2 yg telah sedia untuk kroni2 sahaja.. jadi duit rakyat habis mengkayakan kroni2 umno jer....

Thanks anwar...

hehe~~layan je benang ni..........aku pun serba slh ni vote tp..........

lantak la nk kata pe....JUMUD???

nak jadi politician mesti la kena pandai menipu

Originally posted by peYno at 29-8-2008 08:55 PM
pak lah tipu tarikh bubar pilihanraya pon dulu.. balaci umno tetap jilat dia...

baru skali. anwar dalam tempoh same dah 14 kali

menipu? :@ itu strategi la, strategi. penah dengar perkataan tuh?