CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: lanalara

kentut suami isteri

Reply #58 lanalara's post

some people think only their topics are intelligent discussion..

only their views are great...

This we called self absorbed...

Laki aku time bercinta dulu kanmain sopan lg. Selang berapa hari lepas nikah baru tunjukkan belangnya. ..

Dolu2x aku cover2x gak..tp asik aku je kena mana boleh.. la ni berlawan2x. Tp laki aku kalah sbb dia nye fart tak de bau..tp aku punya agak lori sampah pon kalah kot perut banyak toksid.

oked Xkawen lagik.... tp selamber jer tunang oked kentut dpn oked...
xkire time....
prooootttttt...protttttt....
dahsyat sgt bunyi nyer....
marah betul oked...
tp yg bes nyer... takder bau plak....
kentut oked plak yg dahsyat bau nyer....
tp tak bunyi..... tibe2 ader bau jer....

hubby saya kentut selamba je macam dunia ni dia sorang yang punye. yang paling geram kalau dia suruh kita urut belakang dia and tetiba dia kentut tanpa warning pun

saya kalau kentut biasanya lari kat bilik lain sebab baunya dahsyat....takut org lain pengsan

Originally posted by mollythecat at 27-11-2008 09:17 AM
hubby saya kentut selamba je macam dunia ni dia sorang yang punye. yang paling geram kalau dia suruh kita urut belakang dia and tetiba dia kentut tanpa warning pun

saya kalau kentu ...

Tak dinafikan memang kentut pompuan baunya dahsyat....

Lebih makan belacan kot?

Follow Us
aku baruk jek lepas mengentut....burrppppp~....alhamdulillah

aku dah kentutkan hubby sejak dari malam pertama agi

Originally posted by cherub at 24-11-2008 10:17 PM
hubby kita lak dulu baru kawen komplen, apersal tak penah dengar you kentut?  

soalan tu aku ingat...aku yg penah tanya hubby....pesal tak penah dgr pun awk kentut ek???? aawak kentut kat mana|???

hubby kata...kita ni bukan kentut bersepah cam awk tu

hahaha kelakar ka thread nih. DUlu2 memula kawn control la jugak. sekarang ni main kentut je..
dia lak memang semenjak dating2 lagi pun main sukati dia je kentut

cerita pasak kentut semalam cinta terkentut depan muka hubby..........cinta duk syok meniarap sambil berform ntah bila hubby baring sambil petik guitar tul-tul kat belakang Cinta.....Suddenly Cinta terkentut...tanpa disedari.......dan tak ada bunyipun....tak ada bau yang kuat pun....tapi hubby duk dekat sngat sampai dia dengar vebrate nya...apa lagi dia maki hamun cinta sampai Cinta rasa nak bunuh diri jer...malu jiran dengar..org tak sengaja betul.....tolonglah maafkan

Balas #63 aisida\ catat

sama le kita...laki aku pun camtu...masa bercinta..x pernah dgr...sikit pun...dah kawen..pergh....tapi x busuk...bunyi je lebih......"bunyi ada..bau x da".....pernah tu..siap dia nak pecah rekod.....kentut paling panjang/lama... ..anak2 aku le suka.......aku x kisah..sbb x de bau...lagipun..buat gelak2 ngan anak beranak je...

tingin nak dengar tajah kentut..

susah nak tahan kentut.. nanti rase tak best perut..pastu sat g mesti rase nak kentut lagi.. so better biarkan ape yang nak keluar tu keluar..

Aku dah nak masuk 5 tahun kawin....so far baru sekali  terlepas kentut depan laki aku...tu pun dia tertepuk montot aku, x semena2 terkentut....tapis elain dari tu memang aku cover cukup2....x pernah lagi terlepas depan dia...tapi laki aku sejak dari tunang memang x reti cover2.......nasib baik kentut dia x bau.....

somi kita kentut selambe je depan kita.... tapi kalo kita lak nak kentut, kita kentut jauh2...hhehehehe

Balas #1 lanalara\ catat

hb sy mmg kentut x kaver...sesuka dia jer..nasib2 la klu kena time busuk x hingat...

tp klu sy terkentut..mmg kena kutuk punya...x kita kuat ke tidak, x kita bau ke tidak...sy selalu kata pd dia, ala..bila anak2 tgr abah diorang, sy selalu kata, ibu dah 13 thn kena kentut dek abah..ok jer..

dulu masa bujang kentut cover2x  line gan awek, tunang.
sekarang dok pulun lawan kentut gan bini kat ruma. malah bertalia arus lak lamanya. kitaorang dok bantai gelak x sudah. kentut pun boleh mengeratkan kasih sayang kita orang.dunya dunya

antar mak dengan ayah adik, mak la yang paling kuat kentut dan selalu kentut. ayah pulak kadang2 melawan kentut dengan mak jugak, tp ayah selalu kalah. skrg ni ayah,mak, dengan adik beradik adik selalu lawan main kentut2. kecuali adik la. dah jadi macam aktiviti keluarga di hujung minggu.

aku plak ada masa2nyer aku slamber badak jer kentut depan laki aku...... ada masa2 aku jadi malu and pi kentut jauh2..........

laki aku nie mmg dari mula bcinta sampai dah beranak pinak mmg selamba jer kentut depan aku.......... kadang2 anak dara aku yg bising2 kt papa dia kata kentut papa busuk......