CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: zura_90

perasaan korang bila sngle..???

Edited by wanitajelita at 1-8-2015 02:13 PM

sedih je baca rintihan-rintihan kat dalam ni...
dulu masa single aku bersedih gak, rasa bebas, rasa takde burden. Tiga tahun jugak lah aku single. Sekarang bila dah ada kekasih baru, hidup aku kembali busy, busy sebab nak maintainkan cinta si da terhadap aku, so kena lah rajin. kalau dulu aku tak hiraukan langsung nak tukar2 handbag, sekarang kenalah tukar sikit
Penampilan kena jaga... skrg luar dalam aku jaga, buat hair treatment, collagen shot, buat facial treatment, food intake, pedicure menicure, buat brazillian wax.... aduhh beribu-ribu gak duit aku melayang... tu belum masuk lagi pergi gym hari-hari! daripada dulu hidup aku ada banyak saving skrg ni banyak spend je... well, what to do, you need to spend in order to gain! kalau tak lelaki lari

nasib baik baju bajan handbag kasut si dia bayarkan.. kalau boifren jenis sengkek alamatnya berganda lagilah duit aku keluar... tapi semua maintainance atas tu aku buat senyap-senyap je tak bagitahu dia pun... yg dia tahu penampilan aku dah cantik je... bukan apa takut dia ingat aku high maintainance ke apa. takut papi aku lari.

alhamdulillah, memanglah sekarang aku menjalani kehidupan bahagia sebagai kekasih, we loved each other even though we are in multiracial relationship, tapi aku masih lagi belum secure pun. Sebab isu agama. Ye la, bayangkan kita disuruh convert ke agama lain, kita sendiri pun tak sanggup kan? Thus, I didn't expect much towards him, even tak dinafikan setiap relationship sepatutnya ada masa depan, at least aku tak sunyi menjalani kehidupan, namun jauh di sudut hati, I always pray our happy ending... i love you darling

Tak dinafikan kdg2 ada rasa sunyi tapi terkawal. Selalu sibukkan diri dgn benda lain jadi takdela rasa mcm tu. Cuma sedih sbb teringin nak ada anak sendiri...

if single, rase boring.. if couple, rase stress.. so, pilihla yg terbaekk..

sepatutnya 15 ogos sy bertunang tapi pihak perempuan minta cancel so sy akan membawa diri bercuti 15-17 tiket suma dah beli yahooo> moving forward >>>

single syok

tp adakala sunyi gak

rasa happy apabila umur bawah 30, tapi rasa sunyi bila nak masuk 30, balik kampung tidur sorang kat ruang tamu, bilik suma penuh dengan adik beradik dan pasangan masing2 kah3 kesiannya

Follow Us
kekasihku tunangan orang sbb fmly argmnt bakal menyingleee

sunyi. i need someone to accompany me

wahhh...mcm mkin bnyk pulak single kt sini...mula2 putus cinta mmg pishang..sedih gila..tp dah bnyk kali kene jadi kebal..2-4 minggu dah boleh move on..pastu bila rsa nk bercinta balik kecundang..sbb seramm oii..klu kene lagi tak pasal je..

tp sejak hidup single ni less stress..sbb xde nk jga hati org..cuma sunyi tu kdang2 datang menjengah..ditambah pulak gmbr kawan2 yg dah kawin n yg ade pasangan...demmit..

*ada kapel heppi, tp stress..xde kapel sunyi, tp xstress..aku main game jela..ada nak join ke?kot2 boleh mengeratkan silaturrahim..(pickupline)

bila single memang rasa seronok.takde sape pun kisah. kite pun free je nak sembang ngan orang..tapi sunyi pun ade jugak. kadang2 jeles tengok kapel2 yang dok berkepit je.huhu..tapi ape nak buat,jodoh blom sampai..

xpnh couple so sunyi xde dlm hidup.. i love my life.. jika jmpa sesorg yg i rasa layak i akn kawen..

aku ok ja single. rilex ja. jodoh di tangan Allah.

sampai masa sampai la

i x pandai  berkawan dengan pompuan

oh bosannya hidup aku i need help

just enjoy single life.... before married.....before full commitment with someone.. before love and hate situation...
so masa I bujang skrg, I abis kan masa dgn mak ayang n adik2...dgn kawan2... rehat puas2....
Sapa xterasa bila kawan2 sorg2 dah kawin... sentap jugak... but... nk buat mcm mana.. allah lebih mengetahui... jodoh tu rahsia Dia.. bukan xusaha... tp asyik jumpa yg salah..... dr berharap org jaga hati kita.. baik kta yg jaga hati kita sendiri...

deekhan replied at 24-10-2015 01:55 AM
aku ok ja single. rilex ja. jodoh di tangan Allah.

sampai masa sampai la

Kan...yg tuan empunya relax, tapi yg sekeliling pulak yg terlebih sibuk

xde luck dalam percintaan...sape yang tak nak berpasangan? hati ni rase mcm kekosongan... hati manusia tu Allah yang pegang..jodoh tu rahsia Allah

mula2 dulu ade la rasa lonely..nak2 kawan semua dah kahwin, ada anak2...
tapi sekarang..im lovin it!!!
i can do whatever i want!!flirt dengan sapa je tanpa rasa bersalah.

sometimes happy, sometimes sunyi juga especially bila Nampak pasangan lain and bila online FB, dlm newsfeed yg keluar mostly gambo kwn2 dgn partner and anak masing2

tapi tu la, bersangka baik dengan Tuhan. lagipon hati manusia Dia yg pegang. Hopefully kita semua dlm ni bakal jumpa pasangan yg terbaik utk masing2, so kinda like worth the waiting cecece hihi

kdg2 rasa sunyi..hidup perlu terus..enjoy ngan kwn2 g cuti2, bole balik umah parents bile2 x yah nk gaduh2 tapi bile sakit rasa sedih sgt sbb x ada org tersayang yg nk ambbil berat..