CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: white01whale

NOKSS!!! MAK DIUGUT!!!!

Balas #39 pressor\ catat

itu dinamakan tamparaann wanitaaa

ciner yg tlg tu pon kene pangggg sejibik

huh....

aku mencadang kan kepada cik paus...siasat dolu... hal ni...

pompuan biarch..tu...entah2...syco jek lebih... tapi xde aper pon...

buat tukang karut tuh.....mungkin dier nak ko berhati2....jgn disalah erti niat dier tuh....

aper2 hal beware je la....

kalo ade org scratch keter ko ke...? hantar surat ugut ke... ada percubaan nak cederakan ko ke...

ko direct report polis... tanpa berlengah lagi.... kasi lutut biarch tu tercabut terus....

p.s: sowi guna perkataan yg x sesuai..biarch...

repot pulis pun takde guna gak kalo dia tetap nak buat. polis pun takleh buat apa sebab bende belom jadi. ko paham2 je la polis ni cemana.

kalo aku dpt khabar angin ada org nk pukul aku (atau ada org upah nk pukul aku), aku akan tanya smua orang dan khabarkan bagi smua org tau. bila dah kecoh, org yg tk puas ati ngan aku pun akan dpt perhatian secara langsung dan mungkin dia terpaksa kensel hajat dia sbb smua org dah tau niat jahat dia. kalo dia tu jenis hati batu, dia buat jugak dan aku kene belasah, dah tentu dia yg akan kena blame. masa ni  takyah cari pulis pun sbb pulis yg akan cari aku utk amik laporan. saspek utama dah tentu takleh lari dah sebab ramai saksi yg boleh verify kesahihan cerita.

tapi kalo bende tu cuma khabar angin, tentu dia akan come forward dan clear things up.

wat repot lak mak encik

Reply #43 bzzts's post

inilah yang aku tgh nak buat ni..... mengkecohkan sedikit keadaan.... aku pon tau kalau report polis pon bukan ada apa action pon yang akan diambil.... (ni pon aku tak sure kalis ker tak sebab mambang tu memang ader kes polis gak tapi aku tgk dia cam rilek jer...)

tapi sekurang-kurangnyer... kalau apa-apa hal jadik.... orang sekeliling tau la nak menuding jari kat ssaper...

camane-camane pon, make sure, slalu ade pepper spray lam beg ke
orait? kalau ade jek orang yang approach ko and carik-carik gado, spray jek.

Follow Us

Balas #40 mizlilo\ catat

gaji bulan 12 da buat...so, xde hal pnye...lagipon sape soh dia cuti 3 minggu suka suki...gaji bulan 11 x masuk lagi occay...so he got what he giv:@ :@ :@

nyah..kalau mak mati kecut telur hoccay!!!..

tapi tak pe.kalau uols ade supporting evidence... uols boleh jadi lead actress yang berjaya...

pompuan tu mesti sebebarnye jeles dengan uols yang cantik ni kan... sebab tu veraney cakap belaakng.

Reply #36 white01whale's post

kannzzz... kowser tau uols!!

Reply #48 sayang_mulut's post

member yg nyampaikan pon cakap ingat aku akan takot lepas tau benda ni.. TAKOT!? Sumpah wallah makan sate 20 cocok mak takot hokkay.. Tapi kena la kaver jaga airmuka.. Konon kental.. Takot nyer pasal, sampai aku lupa nak swipe out ID tag aku pagi tadi.. seriau nyerr!

Reply #50 white01whale's post

kanzz... anyway ..mek doakan ko ok je nyah.... hati2 la.. tapi pompuan yang nak hugut tu macam mane die sekarang..

rase baik ko amik nasihat si bbszzzzzt kat atas tu..ko cakap je ngan semua orang yang ko kene ugut pastu cakap la hint2 nak buat report polis.. so nanti 'let say'.. simpang malaikat 44 hoccay.. kalau terjadi kulit pipi ko dicalis oleh tangan2 hanjeng.. ko nak buat lapor polis senang..  ko ckap je la..

' aku nak buat lapor polis.. ni dah kire assault tau..belum battery lagi... yo la.. ni menggang ko nye ketenteraman sampai gagu kerje bla bla'.. ni serius tau ugut2 ni..bukan bebende memain...

mesti akan sampai jugak kat si molot mambang tu..mesti die takut..biase2 nye oang yang ugut2 ni bodoh...dorang tak tau pasal polis2.... kite kene pijak lebih jauh langkah dari dorang....

ape2 pun ko sedia dan hati2 nox..mak doakan ko selamat... biase la dalam keje ni kan..macam2 dugaan.. itu ni...

panjangnyer ko taip

yg thread ni, takmo naik RA ke nyah?

bukan perempuan gado main tarik rambut ke?

Reply #53 kroit92's post

pompuan jaman dulu..jaman skrg dah hebat..jantan pun kalah..

Originally posted by auntie_girl at 25-12-2008 20:55
panjangnyer ko taip

yg thread ni, takmo naik RA ke nyah?

tak perlu nok.... sah sah betina tu buta IT..........

Balas #55 white01whale\ catat

harus ko kutuk abes abesan ye.

Reply #56 namharnimsak's post

abeh? ingat dia jer pandai cakap belakang????

by the way... mambang tu tgh raya skarang ni... dia nyambut Xmas....  tak sabar aku tunggu dia balik... nak tgk apa dia nyer kelentong lepas ni.... tapi untuk aku berbaik2 ngan dia tidak mungkin..... dia sudah diblacklistedkan dalam senarai hidup aku..... siap la ko... akan aku korek kesalahan ko walau sebesar sofea zarah!!!:@

[quote]Originally posted by MsQuerida at 25-12-2008 11:07 AM
uishhh....

rasanya kena selidik dulu..lagipun blum tentu sahih die dh upah org...dibuatnye die sekadar saje cakap

Originally posted by namharnimsak at 26-12-2008 10:02 AM
harus ko kutuk abes abesan ye.

motif??

Originally posted by white01whale at 26-12-2008 10:12 AM
abeh? ingat dia jer pandai cakap belakang????

by the way... mambang tu tgh raya skarang ni... dia nyambut Xmas....  tak sabar aku tunggu dia balik... nak tgk apa dia nyer kelentong lepas ni.. ...

nape la org suke 'benda2' belakang ni....cakap belakang ni mmg menyakitkan pala otak....