CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: True-X

SUAMI ISTERI ADE PARTNER SEX LAIN

wat to do..nak hidup mewah punyer pasal..
nak makan sedap2...stakat breakfast McD ari2 tu kicik punya hal...
siap blanje member2 sebelah lagi...ngeri aku nengok depa melantak...
x tau la anak2 n suami merasa jugak hasil air lendir tu ke tak..
taste very the international..

Originally posted by monreyes at 7-1-2009 10:59 PM
wat to do..nak hidup mewah punyer pasal..
nak makan sedap2...stakat breakfast McD ari2 tu kicik punya hal...
siap blanje member2 sebelah lagi...ngeri aku nengok depa melantak...
x tau la anak ...

Dia jadi pelacur professional ker or ada satu jer rich guy bela dia..meaning a mistress lah..

ish.... mcm2 hal.....
cam hubby aku skrg nie dia travel pi abu dhabi..
kt sana company ada sediakan satu rumah..
tapi yg tak bestnyer depa campur laki p'puan.. dah ler p'puan melayu.. adoiiiiiii.... aku mmg ragu2 dgn laki aku..
tp so far dia kata dia tau jaga batas2 dia sbg suami aku..
coz dia nak aku dan dia sama2 jujur..
so, kira tak derlah istilah "makan luar"..
hope kekal selamanyer camni..

but ada kwn2 hubby aku nie (sumer dh kwin) akan ML dgn p'puan2 melayu yg satu umah tu..... aku pelik.. takkan 2 minggu kt sana tak bleh tahan kot..... yg p'puan2 tu pn sama, yg pi serah bdn tu pesal??? dh gatai sgt ke????

Reply #44 libra_gurlz's post

napa awak tak ikut suami awak??
lama ke dia keja sana??

kalau sayalah..
kalau saya somi sampai keja overc
pulak tue bertahun2
saya ikut
lantakla kerjaya di sini..
angkut anak2 sekali

kalau setakat 2,3 bulan
takle saya ikut

kalau sayalah

Balas #45 matakecik\ catat

ikutkan ati mmg nak ikut.........
tapi dia pi sana bukan lama sgt pun..
just 2 minggu......
tapi tiap2 bulan ler pi sana......
kdg2 tu ada gak ler tumbuh syak wasangka dlm ati...
tapi saya buang jauh2.. namo nnt jadi punca gado plak......
saya caya kt dia (wat masa skrg nie ler)..
hope dia tak khianati kepercayaan nie.......
kalu tak, dia balik nanti nak kena "timbang berat" ler gayanyer.....

Reply #43 nighunter71's post

berbilang2...
bukan kekasih gelap...

Follow Us
Originally posted by libra_gurlz at 8-1-2009 10:55 AM
just 2 minggu......
tapi saya b ...

heran gak ler..pasal abu dhabi tu  bukan nya amsterdam ke kan?

maybe pasal umah tu dekat opis yang kompeni tu ada kut..so staff cepat sampai keje or displin masa?

takkan kerajaan abu dhabi tak tau bab cam ni ? cuba kalo misal ipt swasta Lim Kow Wing tu kasik staff dia facilities rumah dan kata lelaki pompuan boleh duduk sama tanpa ikatan suami isteri..maybe kerajaan pusat or negeri amik tindakan aaa kan? sekali pun depa bukan islam, depa dalam mesia tokleh buat undang2 cam tu..mengalakkan. Kalo sapa nak buat senyap2 belakang oang lain..tu hal depa laa kan?

patut ada asrama lelaki or block lelaki dan kendian blok pompuan. lepas tu kalo dah niat tu kotor, memang ler akan jadi gak tapi tu dah luor kuasa kerajaan kan? laki kamu bleh gak sampaikan peringatan cam ni pada kompeni boss tu..dan kalo itu swasta dan dia buat dek..maybe bleh sampaikan pada pihak kerajaan abu dhabi. Unless depa macam westerner, boleh co exit lelaki pompuan dan bukan satu kesalahan CIVIL.

ari ni bleh tahan la..lama2 camna? btui dak? sebulan sekali pi sana..2 minggu..12 bulan so 24 minggu kira separuh taun or 6 bulan setiap taun pi sana duduk co exit lelaki wanita sama2. Datang musim gatal camna? Bukan nak sangka buruk but REALITI, gosok slo slo pun lama2 panas gak kan? air setitik tu jatuh ke batu..lama2 pecah gak batu..keras2 nasik tu rendam dalam air.lama2 lembut gak..btuiiiiiiii dak?

itu pandangan saya lah k? kalo suami awak dapat buat apa saya rekemen tu..pahala besor gak tuh..kan? ntah2 ramai2 kaum ibu tu pun ada tak senang hati cam awak..ada depa pun tu tentu ada suami dan anak di tinggalkan di mesia..ciannn depa.

Balas #49 ajinomotonosuga\ catat

itu le pasal... cam tak caya jer.. abu dhabi kan salah satu negara arab aka negara islam.... napa bleh izinkan camnie???

actually rumah yg company sediakan tu adalah apartment.. hanya bilik jer asing2.. yg lain sumer share.... company hubby just asingkan bangsa @ kaum.. if bangsa cine duduk dgn cine jer.. and malay stay dgn malay.. tapi tak asingkan jantina.........

hubby penah suarakan pada boss dia.. tapi boss dia tolak pandangan hubby tu mentah2 (boss tu bangsa cine).... mmg saya akui, ada ler skit rasa tak senang and rasa was2 dlm ati nie..... tp saya buang jauh2.. namo pengaruhi emosi and fkiran saya..... lgpun saya fkir if hubby terpkir nak curang dgn saya, saya tak bleh nak halang.... tapi dia akan terima akibat dari kecurangan dia tu...

Reply #50 libra_gurlz's post

Undang-undang di Abu Dhabi sememangnya tidak membenarkan perkongsian rumah antara muhrim yang tiada ikatan perkahwinan. Abu Dhabi Municipality akan bertindak jikalau terdapat atau menerima maklumat yang sedemikian. Mereka sememangnya mennguatkuasakan ini akan tetapi tidak pergi mencari.

Masalah kritikal bagi Abu Dhabi buat masa ini adalah KEKURANGAN rumah samada Villa mahupun Apartment untuk disewa berikutan perningkatan mendadak dari sektor pembangunan mahupun pembinaan serta industri yang sedia ada iaitu "Oil & Gas", penerbangan dan perbankan yang mana sejumlah rakyat Malaysia berkhidmat di dalamnya.

Syarat pengambilan pekerja di UAE (termasuk Abu Dhabi) adalah pihak majikan perlu memberi gaji asas, menyediakan kemudahan tempat tinggal dan kemudahan pengangkutan.

Antara pilihan adalah memberi sejumlah gaji tersebut yang terdapat di dalamnya gaji asas, elaun rumah dan elaun kenderaan.

Memandangkan kediaman, bilik mahupun katil (bedspace) sukar untuk diperolehi, maka ada setengah syarikat mengambil langkah pro aktif dengan menyediakan tempat tinggal dan van bagi para staff untuk pergi dan balik dari tempat kerja. Pengangkutan disediakan oleh kerana lesen rakyat Malaysia tidak boleh sewenangya ditukar kepada lesen memandu UAE. Mereka perlu melalui proses mendapatkan lesen yang agak ketat dan memasuki semula kelas memandu seperti yang belum ada pengalaman memandu kenderaan.

Sememangnya tidak elok bagi bukan muhrim lelaki dan wanita tinggal sebumbung apatah lagi di dalam sebuah apartment yang keluasannya tidak seberapa. Bagi agama lain mungkin benda ini tiada masalah bagi mereka akan tetapi berbeza bagi yang berugama Islam.

Seharusnya di letakkan mengikut jantina dan bukan bangsa sebab kebanyakan mereka rakyat Malaysia juga yang sudah biasa hidup berintergrasi.

Bukan niat hendak menakutkan libra_gurlz, akan tetapi memang benar ada yang kejadian mereka yang berlaku curang.

Tinggi harapan agar suami anda dapat menguatkan semangat dan iman dari sebarang godaan dan cubaan.

Originally posted by libra_gurlz at 8-1-2009 10:55 AM
just 2 minggu......
tapi saya b ...

baguslah percaya kat suami.........tapi biarlah juga ada curiga. kenapa suami tak usaha duduk asing n gan perempuan2 tu? kalau dah 2 minggu setiap bulan duduk bercampur lelaki perempuan.....lama2 takut termakan ahsutan syaitan.....percaya percaya jugak..........tapi kenapa nak mendekati zina...pada akak itu dah mendekati zina.......jauhi zina......jauhi zina...........!!

kenalah suruh suami bersuara kat majikan...jangan letakkan lelaki perempuan satu rumah..........baik awak buat apa2 yang patut...bukan tak percaya...tapi tanda sayangkan suami............!!

Not just hasutan syaitan. Later hasutan kawan. Sorry, I'm not trying to frighten you, libra_gurlz.

aku risau gak.. laki aku ensem , byk pompuan suke.. kalau die sex pompuan lain..ape harus aku buat ar?

Reply #54 tightcherry's post

Kau sex la dengan lelaki lain.

Balas #54 tightcherry\ catat

go for medical check up

hahahahha... aku da sound die, jgn gegatal sex dgn girl lain....tp tak tau la kan termakan godaan pompuan lain..

Originally posted by tightcherry at 8-1-2009 05:44 PM
hahahahha... aku da sound die, jgn gegatal sex dgn girl lain....tp tak tau la kan termakan godaan pompuan lain..

Tapi dari nama ko tu..ko ada sex ngan lelaki lain tak? poll tu pun tetiba naik 3 orang...

Rate

1

Originally posted by True-X at 7-1-2009 04:51 PM
saje je wat poll .........................................

asben/wife makan luar tp still mengekalkan keharmonian rumah tangga mereka.. ni kire pandai makan  pandai simpan laa ek..

any kome ...

tak sanggup nak buat gitu
walaupun peluang terbuka luas.
suami ku dunia akhirat, tak sekali-kali aku mengkhianati mu,sayang.....muahssss.
walau dalam mimpi pun tidak ku ingini....

Balas #51 bolt\ catat

maybe sbb kekurangan tempat tu ler company hubby wat camtu.....
hubby kata dia kt umah tu just utk tido... dari pagi sampai petang dia kt ofis.. pergi balik ada transpot yg jemput beranto.....

tapi btul gak kata kwn2 sumer.... sekali dua bleh ler dia elak godaan2 tu... tapi kalu dh selalu dh digoda dn di hasut kwn2 setan dia tu, bleh ke dia elak?? oooooooooooooo tidakkkkkkkkkkkkkkk......

mlm td hubby kol.. LG dh ckp hal nie dgn dia.... dia bleh gelakkan LG.. dia kata LG suke fikir negative and cam x caya kt dia... tapi skrg nie dia dlm usaha nak cari tempat tinggal lain...dia tak selesa dok kt situ.........

Originally posted by lwyl at 8-1-2009 03:38 PM
Not just hasutan syaitan. Later hasutan kawan. Sorry, I'm not trying to frighten you, libra_gurlz.

memang betul ckp lwyl... kwn2 dia kat sana mmg dah ngap minah2 melayu kt dlm umah tu...
dh cam tak der batasan,....... jgn laki aku pun terjebak dah ler....... :@:@:@
kalu aku tau dia ada partner sex kt sana, tak lama lagi kuar ler kt paper ada mangsa terbaru kes isteri bakar kemaluan suami versi mesia ..... .........

no time nak makan makan luar ni....
1 laki pun dah busy, banyakkan ada dua...