CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: hulubelang

Terkena Buatan/Sihir Orang..?/latest by eastrun

[table][tr][td]

TANDA-TANDA SERANGAN PENYAKIT SIHIR ATAU MISTERI

Jika anda mengalami salah satu dari tanda-tanda di bawah, anda berkemungkinan terkena sihir atau berpenyakit misteri !

i) Malas untuk melakukan rutin seharian /amal ibadat /pekerjaan.
Tiba-tiba anda malas melakukan kerja seharian yang anda biasa lakukan seperti malas ke pejabat, hilang minat untuk bekerja, malas untuk beribadat (seperti sembahyang, zikir, membaca al Quran). Hilang semangat ini juga adalah untuk aktiviti seks dan aktiviti-aktiviti bersama keluarga /saudara terdekat.
untuk yg ni...memang secara mendadak.sy jadi malas gi kerja, untuk ibadatt tu jadik berattt jerr..selalu rasa nak tidur..
malas bercampur dgn org ramai..yg paling ketara..semangat sy hilang..rasa macam zeroo jerrr..

ii) Tidak mampu untuk mengawal diri anda sendiri.
Anda tidak berkemampuan untuk mengawal diri anda, hilang kawalan dengan tiba-tiba (yang menyebabkan anda pengsan, histeria, mudah marah, tension, tertekan, stress dengan tiba-tiba tanpa mampu anda mengawalnya.
memang
yg ni memang selalu terjadi terutamanya pada waktu senja2..tiba2 rasa nak nangis, marah..
iii) Sentiasa alami gangguan semasa / sebelum tidur.
Sukar untuk tidur, sentiasa terganggu semasa / sebelum tidur. Alami mimpi yang aneh / menakutkan, sering tersedar dengan tiba-tiba semasa tidur, terasa di tindih semasa tidur, gangguan fikiran sebelum tidur.
sebelum tido, kadang2 dgr bunyi yg amat bising..macam org bercakap2..pastu nmpk kelibat warna itam ,putih..
kalau nasib tak baik..sy nmpk mahkluk macam nenek tua..

iv) Dada / Jantung sentiasa berdebar-debar
Alami penyakit dada / jantung berdebar dengan tiba-tiba (anda tidak tahu penyebabnya dan tidak boleh dikawal)
yg ni memang selalu kene..tak sebab musabab..tetiba rasa berdebar2...

v) Hilang selera makan
Gangguan selera makan dengan tiba-tiba dan berat badan turun dengan mendadak.
selera makan makin menurun..berat turun mendadak..turun lebih 10kg

vi) Masalah hubungan suami

Originally posted by kupia at 21-5-2008 10:58 PM

Boleh jadi sihir pemisah.. kena sahkan dulu... ada baiknya jumpa perawat alQuran...
Kalau sentiasa bergaduh tanpa punca, saling benci membenci, tengok muka pun dah benci dan marah, terutama ...

Bro kupia sy nak tanye klu seseorg tu sblm kena rasuk mcmana pesakit tu akan mula rasa? adakah seperti kebas dan lenguh2?

Originally posted by cheerz at 23-5-2008 11:40 AM

Bro kupia sy nak tanye klu seseorg tu sblm kena rasuk mcmana pesakit tu akan mula rasa? adakah seperti kebas dan lenguh2?

Alamak cheerz, sukar nak dijawab soalan tu sebab saya tak pernah kerasukan lagi...
masa kerasukan tu dia bukan tak sedar tapi dia tak boleh control diri dia, sebab mamat jin tu dah ambik aliah suara dia... rasa rasa resah gelisahnya tu sukar nak digambarkan...

antara sebab kerasukan selalunya bila perawat baca ruqyah dekat telinga pesakit, jin yang dalam badan tu tak tahan mendengar bacaan, mungkin panas, mungkin kesakitan jadi dia guna suara mangsa meronta ronta cuba untuk melawan perawat cuba untuk menghentikan bacaan ruqyah tu...  seterusnya perawat boleh berdialog dengan jin dalam keadaan nyata boleh didengar dan diikuti oleh semua yang hadir.  Kalau orang tak boleh dengan itu pembohong...

Reply #32 kupia's post

malu jugak masa tengah kena rasuk tu..macam2 perangai jin tu buat....

err....tanda2 sihiri cinta sapa tau??????????

Originally posted by kupia at 23-5-2008 11:53 AM

Alamak cheerz, sukar nak dijawab soalan tu sebab saya tak pernah kerasukan lagi...
masa kerasukan tu dia bukan tak sedar tapi dia tak boleh control diri dia, sebab mamat jin tu dah ambik al ...

oo x de la sy cuma nak tau dr pengalaman bro kot2 mana tau mungkin bro pernah tanye pesakit2 sblm ni. sbb bbrp hari yg lepas sy ada dgr ppuan menangis dan kebetulan mlm tu makcik sy dtg rumah minta tlg tgk2kan laptop dia. masa tgh download software kat laptop makcik sy tiba2 sy rasa kaki sy kebas, lenguh2 dan mengantuk semacam. masa tu lbh kurang kul 9 mlm. sakit tu merebak ketangan sy pulak. lebih kurang pukul 1 pg lebih nak dkt pukul 2 pg sy dgr ada ppuan menangis mcm suara tu dkt je dgn sy. sy pun dgr betul2 suara ppuan nangis tu terus sy tanye makcik sy dgr x ppuan nangis. dia kata x de. lps sy tanye terus hilang suara tu. esoknya masa sy keluar nak ambil anak balik sekolah sy perasan ada setitik darah ikan yg dah kering depan pintu umah. suami sy ada beli ikan ptg tu menitik depan pintu sy x perasan. cuma sy nak tau je la sape yg nangis mlm tu. kot2 ada berkaitan dgn si cumi ciki ke...

Follow Us
Originally posted by lynn135 at 21-5-2008 10:36 AM
Jika anda mengalami salah satu dari tanda-tanda di bawah, anda berkemungkinan terkena sihir atau berpenyakit misteri !

iii) Sentiasa alami gangguan semasa / sebelum tidur.
Sukar untuk tidur, sentiasa terganggu semasa / sebelum tidur. Alami mimpi yang aneh / menakutkan, sering tersedar dengan tiba-tiba semasa tidur, terasa di tindih semasa tidur, gangguan fikiran sebelum tidur.

gangguan mcm ni..biasa nya kalau time baru2 nak terlelap tu kenkadang mimpi mcm nak terjatuh dr tpt tinggi....ataupun dlm nak terlena tu tetiba mc tersentak/terkejut....kerap terjaga tgh2 mlm sekitar jam 2-4 pg...

Originally posted by kuntakpindek at 23-5-2008 04:41 PM
err....tanda2 sihiri cinta sapa tau??????????

sila rujuk thread sihir pengasih... rasa cinta yang terlalu tinggi dan luar biasa...

emmm..mcm2 kisah aku baca pasal sihir,santau ni
sbnrnya aku pun dah lali dgn mende ni
sb famili aku dulu pun kena mcm ni jgkla
jiran yg dengki tu nak pecah belahkan famili aku dan nak parents aku bercerai
dan misinya berjaya...setelah kawin 25 tahun...dorg bercerai 4 tahun lalu
tp pastu..okla semua..xde dah dia kacau,puas hati dah kot
pas berjaya..walau tau dia yg buat
tp malas nak  balas balik apa yg dia buat

jiran yg dengki tu nak pecah belahkan famili aku dan nak parents aku bercerai
dan misinya berjaya...setelah kawin 25 tahun...dorg bercerai 4 tahun lalu
tp pastu..okla semua..xde dah dia kacau,puas hati dah kot
pas berjaya..walau tau dia yg buat
tp malas nak  balas balik apa yg dia buat

Originally posted by kuntakpindek at 24-5-2008 06:35 PM
jiran yg dengki tu nak pecah belahkan famili aku dan nak parents  ...

susah nak betul2 pasti angkara siapa yang kenakan sihir pada keluarga kita, kalau takat cakap2 bomoh jangan percaya, nanti kita bergaduh sama sendiri...

Originally posted by kupia at 24-5-2008 08:55 PM

susah nak betul2 pasti angkara siapa yang kenakan sihir pada keluarga kita, kalau takat cakap2 bomoh jangan percaya, nanti kita bergaduh sama sendiri...

entahla kupia
tp masa ustaz tu tgk
memg nampak muka jiran aku tu...
tp apa2 hal pun semua dah settle skrg..

Post Last Edit by kuntakpindek at 25-1-2012 09:19

-------delete------------

lebam tu ada ..tanpa sebab ..sihir juger kert ?

sihir bintik2 kuning

ada sesapa tau tak pasal sihir jenis nih?? bintik2 kuning tu lekat kat kete... kalu kita tersentuh... badan kita akan jadi lemah2.... betul ke ada sihir mcm ni? apa tujuan dia? camana nak atasi masalah ni?? tulunnn kalu ada sesapa tau pasal sihir jenis nih

Reply #1 syakuntala's post

sihir pe lak nie... sihir ke taek burung tuh.....

saya leh bezakan taik burung ke tak... dia mcm cat tp bulat2 elok.. kecik je... sebesar taik mata encik sosimple...mula2 ingatkan sbb ada parking bawah pokok ke.. tp ada sorang tu dia pandai bomoh2 sket... dia ckp jgn sentuh nanti sakit....gi cuci kat kedai... ilang... tp ari jumaat lepas tu benda tu ada balek...padahal parking kat garaj rumah ada bumbung...tak apalah kalu tak caya....

Reply #2 sosimple's post

logik gak..

Reply #3 syakuntala's post

pelik gak ekk..hmm..tanye la ustaz..

x pena dengor pn,
sihir spesis baru ke nie?
abis yg tukang cuci tu x kna sihir ker?
cuba check dlu kt garaj tuh,
mane tau ade sebab yg munasabah jadi mcm tuh