CARI Infonet

Forgot password?
 Register

12
Return to list New
Author: zaff

Coil Springs keras

aku dulu pernah naik kancil member aku la.. dia pun loweredkan kancil dia.. so satu hari ni aku pegi ikut dia jalan2 ( dia keja insurans ).. time masuk kampung2.. jalan jangan cerita lah.. aku ni rasa dah nak separuh mati dok dlm tu.. dengan melambung2.. dengan nak kena elak lubang.. dengan terjun dlm lopak.. dengan bunyi sana sini.. warghh..

dlm keta tu aku tanya dia.. camna boleh naik keta camni.. tak pening kepala ka?..

dia dah besa.. lepas tu aku tobat tak naik dah kancil dia..

so moral of the story.. kalo keta kecik2 ni tak payah buat lowered je.. buat pening kepala.. sakit hati.. sakit pungkoq.. satu poket.. biar pakai stended je..

aku kenkadang ada jugak dok blakang kancil lowered time dlm highway.. time tu speedo aku menunjuk kelajuan 80km/j.. aku dok nampak kancil depan ni mcm nak reban je.. bila aku potong je.. aku tgk driver.. keta mmg bumping.. driver kt dlm bumping lagi kuat.. haha.. aku senyum je..

so utk zaf.. takyah la lowered2 ni.. buat semak kepala je.

Balas #21 Alt-F4\ catat

hehe klako jgk cite ko nih..tp nak wat camno den dah tukao dah...takkan nak pakai standed balik..bazir je

Tp kete aku xde la begegar sampai camtu..biase jer..cume ade skru ke ape ntah kat dashboard aku yg longgar tu yg bile langgar lobang bunyi bising..

zaff replied at 28-1-2009 04:13 PM
Helo rerakan..

Ni ha nak tanye...semlm aku baru tukor coil springs cap APM..tp aku x tukor absorb ...

Sama bro. Aku pun guna spring sport apm. nak gugur jantung aku dibuatnya. So mcm mana kereta kau skrang? Okay dah? Ada apa apa guide tak?

12
Return to list New