CARI Infonet

Forgot password?
 Register

View: 26742|Reply: 117

REPORT: Gath Ulangtahun CMAC ke-6

Hello korang sumer...!!!

Buat kali keduanya, alhamdulillah board CMAC berjaya mengadakan gath ulangtahun ke-6 hari ni (31 Disember 2009) kat Berjaya Times Square, KL. Gath ni dihadiri oleh 4 forumer iaitu:-
  • Aku, Squall-Leonhart selaku penganjur utama
  • im_comey
  • sads
  • stingbeh

Aku sampai kat Berjaya Times Square lebih kurang pukul 10.30 pagi so aku decide nak merayap jap memandangkan Berjaya Times Square baru jer bukak. Time tu, mily sms haku bagitau last minit yang dier tak dapat datang pasal tetiba ada hal. Meanwhile, im pun dah ada gak kat situ tengah tunggu sads. So sementara menunggu stingbeh yang baru jer nak bersiap time aku dah sampai, kitorang bercadang beli tiket wayang dulu. Kitorang tengok citer Underworld 3, layan gak laa dalam kesejukan panggung wayang tu, huhuhu...

Lepas abis jer tengok wayang tu, kitorang pi makan kat Shabu Shabu Train. Memang best layan steamboat time lepas kuar drp cinema yang macam freezer tu laa. Sementara yang lelain oder set biasa steamboat, haku lak oder custom nyer, bedal 8 pinggan. Aiskrim pun haku bedal 2 mangkuk. stingbeh pun sama gak bedal 2 mangkuk aiskrim laa.

Abis jer kat Shabu Shabu Train, kitorang pi solat Zuhur dulu. Pastu, kitorang bercadang nak try cc baru kat Berjaya Times Square ni pasal dapat kupon free 1 jam + harga promo pembukaan RM3 sejam. Tapi, memandangkan kupon tu cuma ada 3 dan stingbeh nak kena pi beli RAM, so dier laa orang pertama yang bersurai dulu sementara yang lelain termasuk haku still kat cc ni. So, haku buat report ni kat cc ni laa.

Per2 hal, sori bebanyak pasal tak banyak gambar kali ni kalau dibandingkan dgn gath lepas... takper laa, gath tahun depan nanti kita bleh plan yang lagi best so lagi sedap laa nak amik gambar. Sebelum im, sads dan stingbeh menghitung hari untuk mengepow haku time gath akan datang, haku nak ucapkan jutaan trimas kepada im sebab belanja tiket wayang dan gak kat sads sebab belanja steamboat haku yang sampai 8 pinggan tu laa. Paling penting, jutaan trimas buat im, sads dan gak stingbeh pasal sudi datang gath kali ni.

Jumpa lagi time gath akan datang lak...!!! :pompom::pompom::pompom:

[ Last edited by  Squall-Leonhart at 1-2-2009 11:30 AM ]

Rate

1

Salam .. im punye report laks tak panjang macam Squall ..

Semuanye sama sepeti yg tertera seperti di atas .. heheh

Cuma nak tambah, gathering kali ni cuma ada 4 org .. itu pun Sads last minute confirm dapat dtg .. so im ucap trima kasih kat dia atas kesudian dtg (belanja kitorang makan lak tuh )  klu tak sure aku segan .. cik Mily tak bagitau aku dia tak dpt dtg, dia bagitau Squall jer, takut aku marah agak nyer .. dah banyak kali pujuk pun tak dtg gak   tak pe la, dia ada hal sendiri ..

stingbeh, ko mmg layan forum sampai terbabas .. nasib baik tak babas lama wpun nampak ler mata ko yg bengkak baru bangun tuh

Squall, mcm ko tulis ler kat atas tuh, tahun depan kitorang paw ko ok .. acah jer .. takut dia nak buat gathering lagi nanti .. heheh tempat gathering tahun depan pun dah ditetapkan .. rahsia .. tahun depan jer bagitau korang

ok, ciao dulu .. salam

Rate

1

Gambar dah diupload, korang bleh tengok balik posting 1st nyer... sori laa tak banyak gambar...

Adei Squall letak gambar dah .. segan nyer ..

Reply #4 im_comey's post

im yg pakai baju coklat ka biru ...
takder gambor sting ko?

huhu..aku dah kehilangan no ko im..huhu
maaf...
aku der problem laa hr tuh..
aku dah siap nak dtg dah..dah alarm clock..tp atas sbb2 yg x dpt d elakkan..aku x dpt join...huhuhu..
mmg nak join tgk gaks underworld..
kalo thn dpn..kene wat time cuti sekolah ler..sbb aku nih x tau lg aku dok mana thn dpn..kot2 kat swak..x pat lg aku join..ahahaha

huwaa...terlepas2...huwaa...
len kali aku g k..

Follow Us
jesse, ko teka ler im yg mana satu .. hihi   sting masa tu dah balik, dia nak beli barang sikit

mily, keciwa tau ko tak dtg .. nasib baik kawan im dtg .. klu tak sorang jer perempuan .. isk

Reply #7 im_comey's post

menarik tuh..huhu..buat aa next gath bkn 3..
aku cuti bln 3 nh..ehehe
x yah tunggu new year..nak?
eheheh

Alamak~~~ ada gambo... Ngape letak gambo yg tak come tu wawawawawa~~

Salam semua.. err.. ni first time sads gi gathering board forum kat luar. Thanks im jemput sads hehehe. At least dapat gak kenal2 ngan squall & stingbeh dari board ni. Merasa korang sads belanja heh heh heh rugi sape tak datang

Jadi secara kesimpulannya, perjalanan program tengok wayang, makan shabu shabu & gi CC..

Menunggu next gathering utk pow squall wakakakakaka~~~ Jangan marah arr

Rate

1

Reply #9 sads's post

Hehehe... hari ni korang bleh pow credit pasal datang aritu, huhuhu...

Balas #9 sads\ catat

thanks to sads ler sbb dapat dtg .. siap belanja lagi tuh ..

yup2 tahun depan kita pow squall laks .. takut dia nak buat gathering lepas nih

Balas #10 Squall-Leonhart\ catat

thanks for the credit squall .. berapa ko bagi yer .. aku pun tak sedar dulu kredit aku berapa .. jenis yg tak pernah nak tgk kredit pun ..

Weih takder mod lain ker yang nak bagi tacang kat haku yang bersusah-payah nak anjurkan gath aritu...? Tak aci laa, sedey taww...

Reply #13 Squall-Leonhart's post

ko tampal gambar stingbeh.....aku kasi tacang

Reply #14 kselamat81's post

Bley gak, tapi haku maner ada gambar dier laa... lagipun, tak silap haku admin kan tak kasi mod lain pi kasi / cantas credit kat board yang tak dijaga, takut kalau per2 hal nanti mod yang jaga board tu yang dipersalahkan laa...

Balas #14 kselamat81\ catat

jahat nyer mod yg sorang nih

mod, awak ni pompuan ker .. stingbeh tu lelaki tau

ala..terlepas nak nengok stingbeh..
ala..jomlah wat gath lagik..huhuhu..bln 3 nih..kaih2...aku cuti bln 3 nih..

Reply #17 mily's post

Try laa tanya im, sads dgn stingbeh camaner... tp rasanya im dh standby satu tempat lain lak yg takkan ada dibuat undian lagi laa...

Reply #18 Squall-Leonhart's post

ko sbgai ketua..ko ler tanya..
sy malu...hikhikhik

nak ikut kali ni
ajak sting skali
nak tgk muka dia