CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: lurve211103

Luahkan Segala Kesedihan & kegembiraan Korang..

This post contains more resources

You have to Login for download or view attachment(s). No Account? Register

x

Just thinking..biler mase yg sesuai nak abiskan semua cuti..

Minggu nie @ minggu depan @ bln depan..huhuu

Stress dgn kerja!!
can't wait for next year!!
After bonus I want go from this offc!
Go for new job!!

U can duit!!

Hangry.

Don't worry when I keep fighting with u..but worry I'm done..bcoz there's nothing left for us to fight for..

#Purpleismydesire

rasa serabutnya.. macam2 kena kejar dalam dunia ni.. kerja kat ofis berlambak2..
hati tak tenteram..banyaknya keinginan aku yang tak capai lagi
singkatnya masa kita kat dunia..sedar..tahu..tapi apa yang aku buat

Follow Us
terkejut iolls tiba - tiba my bestie nak pinjam duit hampir 100k
katanya dia dah terguna duit husb tanpa pengetahuan husb. Husband dia parking duit dalam akaun dia untuk bisnes . Kiranya nak bayar balik sebelum husb tahu duit dalam akaun dah menyusut. Aku tak nak masuk dalam masalah ni. Ak dah cakap akmmg tak dapat bantu. Lagipun ko sendiri cari masalah kenapa nak sorok2 ngan husband pula.. ke ada cerita lain.. ntah la....

Long weekend pun kepala serabut dgn kerja office. benci aaa..

buat sahabat,

hapuskanlah ego mu..
buang yang keruh..ambil jernih..

Ya Allah..lembutkanlah hati sahabatku...

Aku kehilangan suami bln 7 slps raya bru ni..esok dh thn 2018..aku rse sebak sgt sbb selama ni nk bukak skolah..arwah yg akan tlg aku buat keje2 utk start skolah ni.bg aku idea2 yg bernas..byk tlg aku buatkan keje2 bertukang semua tu...tp thn ni..xde...

elnor_81 replied at 31-12-2017 11:07 PM
Aku kehilangan suami bln 7 slps raya bru ni..esok dh thn 2018..aku rse sebak sgt sbb selama ni nk bu ...

Salam takziah elnor..
banyak bersabar naa...

Tumpang parking

This post contains more resources

You have to Login for download or view attachment(s). No Account? Register

x

Cinta mengapa singgah dihatiku...
Kau salah memilih tempat dan waktu....

Salam..maaf semua jika saya tak aktif dlm seminggu dua nie..sbb saya kene demam panas skrg nie..

Insya'Allah..bila saya sdh sihat nanti, saya akan aktif mcm biasa..terima kasih  

Aku tak taula nak membebel kat mana.
Kawan aku ni tiap hari nak text aku cakap itu ini. Mengadu itu ini. Semua benda la nak bagitau.
Aku penat hokeh. Menda tak penting pon. Perlu ke nak bgtau smua kat aku. Mengadu perut sebu tu memang tiap hari la kot..
Hari2 nak tanya aku buat apa. Dah balik keje ke belom. Aku kat mana. Aku buat apa. Adoiii.. get a life la wamannn!
Kalau aku tak text terus gelabah tanya aku marah ke. Dia ada wat salah kat aku ke. Apa ke bla bla.
Weh. Sehari je kot aku tak text. berkawan ni nak kena ber mesej whatsapp hari hari ke?
Ada ke korang yg perangai camni..

mochi1098 replied at 18-1-2018 03:54 PM
Aku tak taula nak membebel kat mana.
Kawan aku ni tiap hari nak text aku cakap itu ini. Mengadu it ...

Mochi... ni dah mcm aku dan kwn baik aku... makan apa pun masing2 hapdet sma2.. rasa bosan plak kalau dia msg... dan dia pun rasa yg sma jgk..

Aku happy sminggu dua ni wlaupun new yr aku start bukan lah bermula dgn baik. Tp skurang kurangnya lepas badai tu berlalu aku block semua org tmasuk la ahli keluarga sendiri.. aku jd aman.. biar lah bwa diri dan biar reda keadaan... aku tau kazen yg bt cerita yg aku dok asek vacay sebab aku DITAJA oleh somebody smpi satu family dan kpg dok pndang serong kat aku. Siap jmpa somebody yg dtuduh tu lgik.. lucky aku nego dgn bos aku ambek part time mula minggu lalu dan aku buat kerja pun via email.n whatapps sja.. more to.monitoring team sja skrg.. aku aman2 jah jauh dr msia..

Aku tak tau apa kazen aku nak. Hang nak reta kuarga hang ambek lah.. aku x kesah.. tp pasai apa.hang dok kalut jaja sana sini aku ni pempuan pelacur jaja diri kat jantan2 kaya??

Mak pak aku sendiri pun dah buang aku.hya adik aku jah yg slalu msg aku. Tp aku aman tenang. Sini aku nak mula idup baru. Nak bt trade lah nnt. Kwn baik aku pun tgh nak cr bisnes nk bt. Nasib bos sgt okay aku kerja jarak jauh.. lgpun bos ckp dia akan mai sini jgk.. tp nak adept life baru kat tmpt org dgn bahasa kita xtau lg mmg satu cabaran.. aku hrp aku boleh bina idup baru kat sini.. sorg2 xpa lah biar sunyi jgn hati asik selalu dsakiti dgn ayat2 dr kuarga sendirik. Tuk kazen aku.. hang cekgu, hang cari lah duit kalau nak kaya kalau nak enjoy. Hang jeles aku tetiap bulan vacay pusing sna sini hang kumpul lah duit. Makan.maggie lah. Cuti sekolah hang p la mrayau.. patut dr dulu hang sindir2 aku tp aku mna paham. Skrg dh kuar semua nya..

Ksian kat somebody dan boss.. dua2 tu aku buat kerja halal tlg bisnes depa Kumpul duit semua. Buat malu aku saja nak.menghadap org bila korang dok kcau somebody dan boss tu.. tq la kat kazen aku atas segalanya..

Fuh pnjang luahan

Still demam..huhuu

Sedih betul rasa hati..besday org lain, dia org pertama yg ucapkan wish..besday saya pula dia org yg terakhir..itupun setelah saya update status kat whatsapp..seharian saya tunggu wish besday dari dia tahun lps..tp rupa2nya dia tak tau lgsg bila besday saya..

Di socmed pula, semua perempuan lawa2 dia nak kawan, semua gambar perempuan lawa2 dia like dan komen tp dgn saya dia taknak..jgn kata nak like, nak kawan pun dia tak sudi..baru skrg saya sedar betapa tidak berguna dan tiada harganya saya pd diri dia..