CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: fifiey82

Hantu clon aku... (Korang pernah kena clon ker? atau nmpk clon?)

Originally posted by fifiey82 at 7-5-2009 18:51
halimi... kalau aku dgr ayat ruqyah tu... apa jadi kat aku... aku nak try tp aku takut....   skrg aku nak nangis dah sbb x tahan dan x senang dgn keadaan mcm ni...

alhamdulillah aku dah habis dgr ruqyah tu... pasni aku dgr 24 jam... kalau x ada chance lah dia menjelma.... walaupon aku menggigil

Balas #61 fifiey82\ catat

cuba dengar.. pastu cuba ikut skali bacaan tu.. nak lagi best.. lg khusyuk follow tgh mlm sket.. bia kiri kanan sunyi sepi... bia terasa menusuk kalbu..

pasal cerah biji mata tu.. mmg ku dr dulu mcm tu.. nak2 layan zikir munajat ustaz badrul amin.. kadang lupa skejap ku ngantuk..

Balas #62 halimi78\ catat

InsyaAllah sy try

smlm ustaz dr Darul Syifa ker apa.... aku pon lupa... dtg ke rumah aku...yg Ust Harun Din punya tu... aku konpius dah ni.... aku tnya kat tpt org lain kata saka... semlm ust tu bgtau bukan saka... benda tu juz ikut2 aku jer.... lepas ust tu dah keluarkan benda tu semlm.... aku dah x takut lagi.... kurang sikit lah takut aku... time dia keluarkan benda tu aku sedar.... dan siap aku boleh ckp dkt ust tu aku sedar.... ust tu tekan bhg mata, perut, dada, pipi, kepala, tgn, kaki.... mak aiiii sakit gila... pastu dah dia tekan bnyk kali... last skali aku dah x rasa sakit lagi... maybe benda tu dah kluar... alhamdulillah... aku rasa ni sbb amalan aku dah semakin mengurang... baca quran pun jarang2... kdg2 tu smpi sebulan aku x baca quran... terlalu memikirkan duniawi lah punca aku jadi mcm ni... sdhnya segala bapa jin masuk dlm badan... harap2 korang jadikanlah kisah aku ni pengajaran....

Originally posted by fifiey82 at 9-5-2009 13:28
smlm ustaz dr Darul Syifa ker apa.... aku pon lupa... dtg ke rumah aku...yg Ust Harun Din punya tu... aku konpius dah ni.... aku tnya kat tpt org lain kata saka... semlm ust tu bgtau bukan saka.. ...

Alhamdulillah & congrats dah keluar. so entiti tu ada kat mana sekarang, ustaz keluarkan camna?

Balas #64 fifiey82\ catat

Alhamdulillah.. cuba2 la tingkatkan amalan diri.. sekurang2nya susah sket diorang nak mendekat.. tp yg penting, nawaitu kita beramal hanyalah kerana Allah..

Follow Us
Originally posted by alibnmat at 9-5-2009 16:18

Alhamdulillah & congrats dah keluar. so entiti tu ada kat mana sekarang, ustaz keluarkan camna?

entiti tu tetap ada kat luar rumah.. sbb tulah ust tu bg air bacaan untuk disembur sblm maghrib...  tp aku notice smlm ust tu tnya ada rumah india tak dekat paras aku tggl... aku jawab takder.... tp aku pernah lah terserempak sorang dua india kat blok aku... then pakguard majoriti india.. siap aku pernah begaduh lagi dgn india pakguard tu.... tp tulah ust tu mcm merahsiakan sesuatu... maybe dia juz bgtau abg ipar aku jer... sbb lepas berubat tu kami semua tido kat ruang tamu... ust keluarkan benda tu, dia tekan2 kat bhg2 yg aku dah sebut kat atas... mula2 mmg sakit... tp lepas dah bnyk kali tekan... yg last sekali x sakit lagi... sbb benda tu dah kluar... mcm biasa ust tekan2 dgn di ikuti bacaan ayat2 suci al quran... ada 2 org ust semlm....

Originally posted by halimi78 at 9-5-2009 19:21
Alhamdulillah.. cuba2 la tingkatkan amalan diri.. sekurang2nya susah sket diorang nak mendekat.. tp yg penting, nawaitu kita beramal hanyalah kerana Allah..

terima kasih atas nasihat nya... sama2 kita pertingkatkan amalan kerana Allah....

psst qiyamat sdh dekat

Balas #68 fifiey82\ catat

Allah sentiasa bersama org yg sabar..

Balas #69 halimi78\ catat

makaseh........................

i pun pernah dgr cite klon ni..terjadi kat mak i sendiri...
parent i ni mmg suka keluar minum berdua kalau time mlm...diorang kuar minum kat satu kedai baru buka ni (rumah kedai tu baru siap)..lepas abis minum, mcm biasa la bendahari kena bayar (mak i la..), bapa i terus gi kete, start engine...tak lama pastu mak i masuk kete, bapa i pun jalanla..sampai kat satu kedai runcit dia turun beli rokok, tapi mak tak turun..lepas beli terus la bapa i masuk kete, tp mak takde...dia tunggu dlm 10 minit tak juga sampai...so dia pun terus balik umah coz dia ingat mak dah ikut adik i, time tu mmg time adik i pun balik keje..sampai umah mak  takde, tp adik i ada...bila bapa i tanya mana mak? adik i kata mak lum balik lagi...adik i plak jawab tadi gi sama2...napa balik sorang plak? kitorang ni dah risau la ni..ingat mak merajuk ker apa..sebab bapa i kata spjg jln mak senyap...takde bercakap langsung, ditanya pun tak jawab...
tak lama pastu dtg cousin i bg tau my i call diorang, dia kena tinggal kat kedai...rupa2 nya bapa i bawa td tu bukan mak, tp "org lain"

Balas #71 plum_candy\ catat

seram

Reply #64 fifiey82's post

siapa yg kata ko ada saka...??

Balas #73 MeeSai\ catat

AKU MALAS NAK MENTION... BIARLAH...

Reply #74 fifiey82's post

bro king ka...

Balas #76 MeeSai\ catat

AKU X JUMPA BOMOH LAH... YG CKP KAT AKU YG KATA KU ADA SAKA TU AKU DPT DR FORUM NI JUGA...

Balas #76 fifiey82\ catat

tn umah cane skrg? ada perubahanker?

Balas #77 halimi78\ catat

Alhamdulillah... dah boleh kawal emosi... positipnya berat kurang

Balas #75 MeeSai\ catat

very x perlu kau mention nama siapa2... biarlah hnya Allah saja yg tahu

Balas #78 fifiey82\ catat

xpe la tu.. yg penting teruskan, jgn buat sekerat jalan.. teruk mcm mana yg kita rasa ada yg lg teruk deritanya yg kita x rasa..

semua ujian dr Allah.. spy kita check balik mana silapnya, dan buat pembetulan mana yg patut..