CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: lto3

Susahnye nak 'bersama'..anak kecik2 kaco

hurmm.....so korang anggap aku reka citer ke?
nak tau tahap mana anak aku sakit? tahap doc cakap "he will suffer for the rest of his life..even dah berkali2 operate pon dia takan sihat sempurna macam org lain"...do u mind? sbb korang takde kat tempat aku....
sebab ni laa aku takmo bukak citer pasal anak aku.....nanti korang akan komen yg konon anak sakit so tak payah nak pk pasal laki lagi.....tak perlu lagi layanan sebagai sorg isteri....kalu laki aku nak kawen lain pon lantak dia...senang nyeee......
so...korang nak..sepanjang hidup aku selagi anak aku bernyawa...tak payah layan laki?

Balas #280 NURMIMIE\ catat

sbb tuh laa aku takmo citer pasal anak aku sakit....sbb ni laah....
aku cuma nak jadikan thread ni citer pasal aku....bukan pasal anak aku...

Originally posted by lto3 at 12-5-2009 10:29
hurmm.....so korang anggap aku reka citer ke?
nak tau tahap mana anak aku sakit? tahap doc cakap "he will suffer for the rest of his life..even dah berkali2 operate pon dia takan sihat sempurna  ...

belum buka thread lagi ko dah buat judgement awal pada forumner..

hmmm..

tak per lah..

situasi 1 semua orang dah kasik cadangan.. tinggal pilih jah..

situasi 2, tetap sama.. ko kena pandai buat time management lah.. mcm yang core cakap tuh.. sakit mcm mana pun anak ko, tak kan tak der masa2 surut dia kan?.. so, ko kena pandai baca ler time surut / time pasang anak ko mcm mana.. then pandai2 atur masa.. abes cerita.

for those yg rasa....ntah betul ke tak anak aku sakit...harap insaf la....aku tak penah mintak anak aku dilahirkan camtu...n aku harap anak2 korang pon sihat2 belaka....
aku tak penah mintak yg suatu hari nanti....anak aku yg baru lahir hampir kehilangan nyawa...
aku tak penah mintak yg anak aku terpaksa makan ubat setiap hari...menjalani pembedahan jantung pertama sewaktu umur 13 hari.....
mesti diperhatikan setiap masa supaya jangan jatuh/luka sbb ia akan jadi kompilasi yg truk....
aku tak penah mintak anak aku akan sesak nafas sesekali.....atau sentiasa tercungap2 sbb oksigen level hanya 70%................

hurm..dah jadi thread citer lain plak....nexxtt...

aku bukan judge forumner lain..tapi korang yg judge aku n sampai kata aku reka citer...
tak bes laa.....
macam time management tu....ok...aku trima n aku dah cuba skit2 cut mana2 yg bleh masa aku.....
n macam core kata tu btul.....aku bleh la amek cadangan dia tuh....
aku tak bangkang pon......tak sempat nak cakap apa2..

Originally posted by NURMIMIE at 12-5-2009 09:54

alahai.. mcm dia sorang jah yang rasa seks tuh perlu / penting..

tuh haaa.. forumner lain yang ko pangil 'korang' tuh dah ramei2 kasik mcm2 idea untuk dia puas kan napsu pekpek tuh ha. ...

menyesal aku pernah reply thread ni, cerita rekaan rupanya.... sib baik ada detektif mcm mimie yg very detail...

Follow Us
Originally posted by ev700 at 12-5-2009 11:05

menyesal aku pernah reply thread ni, cerita rekaan rupanya.... sib baik ada detektif mcm mimie yg very detail...

erk? rekaan?

Dlm forum nih mcm2 peel ada.....  klu ko layan meroyan la ko......

Balas #288 mjla\ catat

that why aku kdg2 posting geli2 je....cam ko ckp la mjla...amik serius bole meroyan wooo...

tuan umah!!! anak ko anto kat babysitter kan???

ouh...gitu...
hehhe...patut laa aku cam berdebar2 jek everytime nak baca thread ni...

bg aku yg x penah buka tred hanya mereply...kalo nak buka tred tajuk ngan keadaan semasa kite kene selari...

tajuk ko cam anak2 tuh burden jek...tp lam ms yg sm ko kate anak2 ko strugle 4 life dia...so cam ner porumer2 x wat mcm2 andaian....

adalah lebih baik citer kesah yg benar dan betul ikut keadaan yg perlu..jgn polak smpi citer yg bukan2...x perlu tuh cukup gtau keadaan sebenar ko baru la "korang" lam nih leh bg andaian berdasarkn ctuaC ko nih...

sbb nih porum bila tajuk tred ko anak kaco smpi ko x leh sex...mmg andaian cam nih la yg akan kluar...coba tajuk tred ko x der kaco tuh aku rs x la kencang "korang" lam ni duk mereply menembak....

bak kate core...mmg la anak sakit kite x leh wat ape...idup kene teruskn jugek...yg wajib ttp kene buat....tp jgn smpi anak yg sakit tuh dikate pengacau tuk hubungan korang sbb hubungan tuh la yg buat anak ko lahir lam dunia nih..walau ko x minta anak ko lahir lam keadaan skang nih...

mmg anak2 "korang" lam ni x ramai yg sakit cam anak ko...tp anak2 kami penah masuk spital dan sakit x kire demam ker hape dan memerlukan xtra perhatian dr biasa...so aku paham la kalo sakit anak ko tuh kronik tp titel tred ko yg "kaco" tuh mmg buat aku sayu ..sbb ditujukn tuk anak...

sekian dr aku...

Originally posted by lto3 at 12-5-2009 11:41
ouh...gitu...
hehhe...patut laa aku cam berdebar2 jek everytime nak baca thread ni...

Layan forum santai jerrr.......  jgn orgasm dahhhhh.......

Originally posted by lto3 at 12-5-2009 10:41
aku bukan judge forumner lain..tapi korang yg judge aku n sampai kata aku reka citer...
tak bes laa.....
macam time management tu....ok...aku trima n aku dah cuba skit2 cut mana2 yg bleh masa a ...

ko  cakap.. ko tak mo kasik tau alasan anak ko sakit awal tuh sebab NANTI forumner cakap begitu lah.. begini lah.. <-- ini sudah judgement awal!!.. (mind you.. belum buka thread lagi sudah judge orang bukan2 kekdahnya)..

melah kasik idea2 vouge sememeh dia .. ko cakap dia bosia!!

so,

ko yang cerita sekerat2, orang tak boleh judge??

Originally posted by NURMIMIE at 12-5-2009 12:03

ko  cakap.. ko tak mo kasik tau alasan anak ko sakit awal tuh sebab NANTI forumner cakap begitu lah.. begini lah..  

i'm with you babe....

rasanya baik mintak mod tutup je thread ni, isi yg dikupas dah tak relevan tajuk dah... takut nnt bila forumer bagi sugestions lagi dan dia termalu sendiri  dia kata dia kena make luv gak despite anak ada komplikasi jantung sbb suaminya lak ada masa 2 bulan je utk hidup...

as ms faraways's quote, ok case close... next....

Originally posted by NURMIMIE at 12-5-2009 12:03 PM

ko  cakap.. ko tak mo kasik tau alasan anak ko sakit awal tuh sebab NANTI forumner cakap begitu lah.. begini lah..

melah kasik idea2 vouge sememeh dia .. ko cakap dia bosia!!

huih kak mik saspen lor ....

kronik tul tuh air dah masuk smpi urat sarao bukan takat kapla dah

Balas #291 lto3\ catat

da la mak cik ito...ko tak payah la pk pasal nk sex jer..ko g la jage anak ko tuh..sian die..die tgh suffer ko lak nk sedap2... apa punya mak la...

dalam keadaan genting macam ni pon sex tu masih penting bg ko ehh....

adoi la donia donia...

Originally posted by ev700 at 12-5-2009 12:09 PM

i'm with you babe....

rasanya baik mintak mod tutup je thread ni, isi yg dikupas dah tak relevan tajuk dah... takut nnt bila forumer bagi sugestions lagi dan dia termalu sendiri  dia kata ...

jgn smpi tok ketua cari aku sbb nak delet mesej udah ler...

lalalalala
aku macam setujukkk je mimik cakap apa
bravo mimik

patutla ko jadik bini pulis

1. tajuk -- anak pengacau
2. anak dia ekceli sakit
3. rumah dia bilik fullhouse
4. anak asik terjaga siang malam
5. tak main takut laki lari
6. takde masa nak main..siang keje malam jaga anak

any other ideas frens?

aku da abis idea
bagi senarai tempat-tempat yg aku biasa main dulu kang kena tuduh ayam plak (whatever)

ehh tuan tanah da larikkkkkkkkkk ehh....korang tak mo kejar ke?????????????/