CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: confuse_girl

PENING DAN KELIRU

Post Last Edit by putryilusi85 at 31-7-2009 14:50

ingatkan tuan rumah dah setel masalah dia. rupanya ada lagi. kenapa ya A macam tu? macam lalang? sebenarnya A tu dah sangat2 terdesak untuk gunakan mak tuan rumah pula sebagai umpam. mesti dia tahu yang tuan rumah mungkin akan dengar cakap mak tuan rumah kalau dia berjaya umpam dengan ayat2 yang seperti di atas tu (ayat2 meraih simpati) kononnya nak tunjuk la yang hanya dia sahaja yang layak dengan tuan rumah, bagi la ayat macam2 supaya mak tuan rumah simpati dan terus pujuk tuan rumah untuk terima A kembali. trick yang selalu digunakan oleh orang yang TERDESAK AND TAK ADA PILIHAN LAIN terpaksa guna cara yang AGAK LOW CLASS macam ni. lelaki memang macam ni, banyak sangat2 ayat2 yang boleh diorg gunakan untuk putar belit cerita sebenarnya. MACAM GILA TALAK PUN ADA!! sangat2 psyco!! memang betul cakap kawan tuan rumah, dia memang sangat keliru dengan perasaan sendiri dan sebenarnya dia masih tidak dapat berfikir dengan waras. setiap orang memang mudah untuk melafaskan janji yang setinggi gunung dan seindah mutiara tapi untuk melaksanakan janji2 tersebut hanya takut jadi omong kosong saja. lelaki tahu yang perempuan memang mudah cair dengan janji2 lelaki tapi hanya perempuan yang betul2 faham dengan sifat lelaki seperti ini akan keraskan hati mereka. sebenarnya tuan rumah dengan A memang dari awal tak nampak keserasian dalam perhubungan. hanya 1 pihak yang berusaha untuk yang terbaik sedangkan yang pihak satu lagi hanya lepas tangan tapi bila hilang dari pandangan mata mula tak tentu arah. adakah lelaki seperti ni LAYAK untuk mencintai diri tuan rumah dengan sepenuh nya???

pilih lah mr right ko...

knp lah ko pilih B..
dah la pendek..hitam pulak tu..

knp lah ko pilih B..
dah la pendek..hitam pulak tu..
MeeSai Post at 3-8-2009 12:04

kenapa la dengan u ni? u mr right dia ke? he3 tuan rumah tak bahagia dengan A kenelah pilih B. dah nak kawin kot dorang...

dah dah.... mr right aku lama dah jadi silent reader kat sini...
skrang dia dah tarik diri....

btw A ade cite hal yang tak best kat parent aku....
dia pecahkan rahsia aku kat parent aku sbg balas dendam sebab aku cite problem kat sini.....
aku bajet2 bapak aku konfem nak gulai aku punyer....
tapi takde pun diorang cakap ape2 even aku dah wat salah....diorang layan cam biase je....
nape ekk? aku jadi aneh sendiri.....

silent reader?? ohh, sekarang u pun dah boleh lepaskan dia ye? parent u dah tak kisah dengan cerita2 u kot..

Follow Us
si A tu gne nick ape ye??

ishh..aku pun pening dan keliru..huhu sory xdpt membantu..aduhhhh

Post Last Edit by confuse_girl at 6-8-2009 11:15

aku rase takde ape nak cite lagi kot. leh tutup kes dah. thanks to all.

last quote dr member aku
"kalau dia ikhlas cintakan ko, dia takkan balas dendam kat ko, dia akan memahami ape tujuan ko bukak masalah kat forum dan yang paling penting dia jaga maruah ko, takkan burukkan ko kat family ko sendiri walaupun ko memang ada wat salah, walaupun memang perangai ko buruk skali pun.....
just think about it"

189# confuse_girl
haa baca tu Mr. A..

hahaha...nak tahu perkembangan ko dah kawin belum...malas nak bace panjang sgt..

ending dia tuan rumah tak pilih saper2...base on apa yg phmla mr right iaitu B da tarik diri then yg A plak da wat hal...so status tuan rumah still lg single skrg ni...

pjg betul telenovela tuan rumah ni....

192# te_clone

huh sadisnya...

Cerita lebih kurang sama dgn aku.
Yg bezanya, aku punya B ckp dia dah nak move on dgn life dia sbb dia ckp aku tak boleh buat keputusan yg teguh and terlalu compare dirinya dgn A.
B ckp he wants to be alone rite now and he’s letting me go.
And now aku sgt2 rindu pada B tapi cannot do anything sbb dia dah ckp mcm tu. Dah lebih seminggu B tak contact or sms aku.
Masa dia tak contact aku pe semua, aku realize tht sebenarnya aku sayang B lebih dari aku sayang A.. and now hes gone from my life….
Tuan rumah, cepatlah buat keputusan. Jgn tamak mcm aku. Kang hilang dua dua baru padan muka.
Now wat im tryng to do is dekatkan hati dgn Allah, buat sembahyang isthikarah hari2 utk tenangkan hati and redha je apa yg telah berlaku dan akan berlaku
Buatlah keputusan..before its too late L

Aku sekarang single. Tapi aku ade sorang ex yang bercinta bercinta dalam 5-6 tahun. Aku kenalkan dia sebagai A.

Lelaki A

Kronologi :
Aku kenal dia sejak kami sama2 study. Tapi aku dah keje dulu ...
confuse_girl Post at 1-6-2009 22:26

kalau aku jd ko aku terima aje.. dr single n sakit otakk

eheh...

ade lagik rupenya thread ni....
aku proceed dengan B...
insyallah... kalau takdir kami berjodoh, tahun depan langsung la...

doakan la yer... aku dah letih ni
aminnn