CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: catstitch

kisah mistik catstitch

Close [Copy link]
cat byk pengalaman ek........................
lonso Post at 4-7-2009 13:47

tak la byk sgt ... ade la beberapa crita yg bole cat kongsi kt sini...

120# catstitch

setan dah beraja dimata bertahta di hati.. peduli apa margrib isyak, halal atau haram...

sehari ada 24jam, dalam byk2 waktu gatai pi kacau time depa....{:2_67:}

120# catstitch

cat.. samalah dah pernah baca dah nih.. tapi dah lupa kat mana..
cat.. adakah anda sudah tersasul sesuatu...hehe..
seperti di thread yg kita selalu borak2 dulu2 tuh..

120# catstitch

cat.. samalah dah pernah baca dah nih.. tapi dah lupa kat mana..
cat.. adakah anda sudah tersasul sesuatu...hehe..
seperti di thread yg kita selalu borak2 dulu2 tuh..
anniez08 Post at 6-7-2009 14:05

hihihi mcm terlepas la..... heheheh...... ok anti cat edit balik eks...
tq anne...

125# catstitch

xabis edit lagi kot...nnnnnuuuurr...ops...cat..

Follow Us
Post Last Edit by catstitch at 10-8-2009 11:48

Pengalan Cat Di Gunung Panti - Kota Tinggi
salam sumer..... cat nak bcerita lagi tentang pemgalaman cat di hutan...
Kali ni di Gunung Panti Kota Tinggi. Gunung ni bersebelahan dgn Air terjun Kota Tinggi..

Kisah ni belaku kmasa cat sedang menunggu result STPM. Cat bekerja di salah sebuah kompleks membeli belah di JB. So, satu ari, member2 kat tempat kerja ajak cat pergi ke Gunung Panti ni. Kitorang pergi tak ramai. dalam 10 ke 15 org je. Cat bawak adik lelaki. Klo tak mak tak bagi lepas hehehe jadik spy la kiranya di samping dpt menjaga keselamatan cat la konon....

Sebelom memasuki hutan, seperti biasa kami akan ke balai polis utk melaporkan diri. Manalah tahu ade apa2 kejadian yg tdk diingini berlaku.kami smpai masa tgh hari dan terus je kami mendaki dan mencari tempat yg sesuai untuk berkemah. Kami bkn nk mendaki hingga ke puncak, cuma ingin berkemah di dlm hutan dan mandi manda di sungai , air terjun dan memancing. Cat memulakan langkah dgn memberi salam "Assalamuaikum penghuni hutan" dan sentiasa berselawat di setiap langkah. Cat pastikan mulut Cat tak celupar dan tak akan memijak barisan tentera semut.  Kenapa tak bole pijak semut cat tak tahu pulak. cuma ketua kami kata jangan pijak semut. Korang tahu tak knp dlm hutan tdk bole pijak deretan smut?? Klo korang tau bgtau cat knp eks..

Dl pjalanan mendaki tuh, kami terserempak dgn sekumpulan remaja yg juga mempunyai niat yg sama spt kami. kami berselisih dan hanya memberi senyuman ikhlas.. biarkan la... hutan bkn kami yg punya.. Ok di hujung ptg, kami sampai ke tpak perkemahan dan tampa membuang masa trus kami cari kayu, dirikan kemah dsbnya. Kami bercadang di situ selama 3 hari 2 mlm je.. Mlmnya kami seperti biasa menyanyi2 sambil buat BBQ.. namun ade yg tak kene pd mlm petama tu.... jeng jeng jeng.....

sedang kami menyanyi2 tiba bunyi unggas, cengkerik senyap. Tiada angin dirasakan. senyap sepi... tiba2 adik aku ni berdiri dan berlari dgn pantas menuju ke salah satu khemah kami. aku terkejut sbb dr membakar ayam trus masuk khemah.. aku jadi bimbang. selang beberapa minit, kwn aku pergi mengendap ape yg berlaku dlm khemah tu.  Rupa2nya dia sdg duduk bersila sambil tangannya diletakkan di atas peha. korang tahu tak mcm ne org duduk betapa. Haaa mcm tu lah gayanya... Mata nya sumer putih... tak de colour hitam. Yang bestnya, kwn aku yng mengendap tu lari lintang pukang sehingga tercampak... Heran mcm ne la budak ni le tercampak... lalu dia kabarkan pada kami smua ape yg berlaku...

Untungnya, slh seorang kwn kami ni agk pndai skit ttg bnda halus ni. Lalu dia baca stt sambil menabur garam di keliling khemah tersebut. Dan ade la ayt2 lain yg dia baca.. Dlm setegh jam adik cat mula ok... dan kluar dr khemah mcm biasa.. tp... kluar je dr khemah trus amik parang ala2 nk bersilat hakhakhak... buleh??? kwn aku yg seorang ni... baca lg stt dan mengambil parang tu dr dia... dlm 1/2 ke 1 jam baru sumernya ok....

Ok, now citer cat lak di tmpat yg sama...Dlm masa adik cat kene sampok tu, cat betul2 nk terkucil heheheh... tahan sampai senak perut hakhakhak last2 tak tahan, cat ajak la sorang member pompuan temankan cat utk membuang hajat. sampai kt tepi sungai, baru je nk squad, ternampak bayangan lembaga sdang memandang cat. Aiyark lembaga hitam dan besar kt tp sungai tuh... cat menggigil dan meremang bulu roma. apek lagi trus je sarung sluar dan jln cari member yg tunggu kt ats sungai.. Dia kata dh ke blom? cat tak jwb ape trus kata "Esok je la buang"  rupa2nya, dia pon nk terkencing gak... bl cat kata esok je la.. dia pon paham la....

Dlm masa yg sama... sekumpulan remaja yg cat jumpa td berkhemah tdk jauh dr tapak perkemahan kami. Dorang ni pon satu pergi hanya 6 org.. 3 laki n 3 pompuan. pendek citer dorang ni buat maksiat lak.. dan mlm tu sumer pompuan tu kene histeria...  hai... masuk hutan kena la jaga kelakuan dek nun... hini main hentam bagai... dah la kitorang takot, bertambah takot tgok dorang mcm tu.... Slm sorang member kami yg pndai tu pergi menolong mrk... cat tak pergi.. takot ha.... pepaginya... penuh la leher pompuan2 tu dgn love bite....{:3_81:} nyampah betol!!!!

Ha... lupa nk bgtau korang adik nurul ni ade blajar sikat... tapi tak abis blaja.... ade kene mengena ke menurun & bawak parang dgn tak abis blaja silat ni??

Lastnya, esok paginya kami sume balik dan tak tunggu mlm esoknya... tak sanggup nk menempuh lagi satu mlm kt hutan tu.... karangadew yg menahan buang air sampai esok pagi lagi jwbnya hihihihi{:2_67:}

Rate

1

dalam hutan pon nak buat maksiat.. x takut tol dorang nih...
adik lelaki cat yg mana tuh..

dalam hutan pon nak buat maksiat.. x takut tol dorang nih...
adik lelaki cat yg mana tuh..
anniez08 Post at 6-7-2009 16:58

adik bradik kan adew 10 org....
bkn yg ob** tu...
yg ikot cat nama dia amiruddin

Bdk2 neh.. dlm utan pn jd keje.. :@ :@ kgkonon sunyi sepi, xde org kaco. padahal dorg xnmpk benda tu tah2 dok sebelah aje..

Cat, ko nmpk jelas ke lembaga ittew?

Bdk2 neh.. dlm utan pn jd keje.. :@ :@ kgkonon sunyi sepi, xde org kaco. padahal dorg xnmpk benda tu tah2 dok sebelah aje..

Cat, ko nmpk jelas ke lembaga ittew?
nemo0309 Post at 6-7-2009 17:10

hanya bayangan lembaga hitam kt air....
cat xmo mendongak ke atas.... seram wooo....
ilmu di dada x ade dlm berdepan dgn bnda2 mcm ni.....
seriau wooo

Owh.. jdnye ko nmpk byangan je ek.. Iskk.. klu langut (loghat org kedah, mksudnya dongak hehe..) atas, eeee.... creepy!!

127# catstitch
maksiat?{:3_84:}
lam utan la line clear,
xde JAIS, JAWI dan sewaktu dengannya
kena tanggung sendiri la{:2_67:}

127# catstitch
maksiat?{:3_84:}
lam utan la line clear,
xde JAIS, JAWI dan sewaktu dengannya
kena tanggung sendiri la{:2_67:}
f_zal Post at 6-7-2009 20:39

amboi klo sebut mksiat suka aje....

134# catstitch
mne de suka,

dek krana xde jawi or mais ke hape.....
"mahluk2" itu la yg jadi pgawai nyew,,,,, hihi

136# catstitch
jgn makhluk tu j0in sekaki sudeyh....

seram baca citer korang semua... lagi lah terkezuuut tgk gambar kupia antar..nak luruh jantung ku dibuatnya.. adeihh.

saya pun ada pengalaman masuk hutan..sekali jer lah..lepas tu tobat x nak masuk hutan lagi.
saya dgn kawan2 masuk hutan di kaw endau rompin..ada satu kaw yg org jarang masuk..kiranya kitaorg yg first la teroka kaw tu..lepas dpt keizinan utk masuk hutan tu kami pun bertolak ke sana..
sampai lah kat kaw tu..mmg jauh sgt tpt tu..siap lalu kaw perkampungan org asli 4 tpt...dipendekkan cerita saya ni suka dengar lagu...masa di sana saya asyik kata kalau ada radio kan best.. x lah sunyi sangat..saya hanya bergurau saja..member yg lain senyap x kata apa2..lepas tu kitarg pun pergi explore area tu..nak mendaki gunung utk tgk air terjun yg cukup cantik, byk air terjun yg cantik2 kat kaw tu.. masa kami semua pegi explore kaw tu..ada seorg yg tinggal kat kaw perkemahan..lelaki..so masa kami balik lepas explore kaw situ..dia pun cerita yg dia terdengar mcm bunyi radio kat kaw tu..lama gak bunyi tu...seram seh.. waktu tu siang lagi..& mana ada siaran yg boleh dapat..hutan tebal..x de penempatan org pun... saya apalagi terkedu dengar dia cerita....sbb saya yg kata psl radio tu..
kat sana ada meja kayu yg dekat dgn batang pokok besar..malam tu saya tdo kat luar khemah dgn member yg lain..saya tdo dekat dgn batang pokok yg besar tu..kiranya membelakangkan batang pokok tu..tiba2 saya rasa meja tpt saya tdo bergoyang2..macam ada org tolak2...padahal angin x de..x ingat jam berapa tapi awal pagilah..saya tgk semua yg kat luar tu tdo baik jer...x berani nak tgk belakang..terus selubung dgn kain....dlm hati baca apa yg patut..seram sejuk dibuatnya..

makhluk tu dok sebelah la jwbnyee.. makin sonok bbudak tu wat maksiat. huh.. :@

138# cintapdyg1

moden plak "dorang" ni skrng.....
siap main2 radio.....
hish..... mintak simpang la bnda2 yg tak best ni hapen...